Ayak Kokusunu Önlemek için Uzun Süre Etkili Bilinen 6 Sprey Markası

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte hava sıcaklıklarıda hızla artmaya başladı. Sıcaklıkların artışıyla gardırobumuzda yazlık kıyafetlerimizi öne çıkarmaya çoktan başladık bile. Genel olarak hepimizin tercihi bizi daha az terletecek daha az bunaltacak ince , pamuklu giysilerdir. Sıcak havada daha fazla hava alan giysileri tercih etmemiz sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Vücudumuzun hava almayan kısımlarında enfeksiyon riski daha fazla ve bakteri oluşumu 2 kat daha hızlı olur. Bu yüzden yaz mevsimlerimde vücut temizliğimize normalden daha fazla dikkat etmeli , özen göstermeliyiz.

Vücudumuzda hava alamayan bir başka kısım ise ayaklarımızdır. Gün boyu kapalıdır ve bakteri oluşumuna en uygun yerdir. Yaz sıcaklarında kundura , spor ayakkabı gibi hava alamayan ayakkabıların içinde dura dura gün sonunda hoş olmayan kokular meydana gelir. Bu durumda hem kendimizi hem karşımızdaki insanı oldukça rahatsız eder. Fakat bunun çözümü oldukça basittir. Sıcak havalarda ayaklarımıza sabah çıkmadan önce sıktığımızda gün içinde terlemeyi ve buna bağlı olarak oluşan kokuyu en aza indirecektir. Bu soruna çözüm olmak adına yüzlerce şirket bunun için ürünler üretmeye başlamıştır fakat biz onlarca ürün arasından hangisini seçeceğimizde zorlanabiliriz. Size yardımcı olmak için bu sıcak günlerde sıkıntılarınızı hafifletmek amacıyla sizler için araştırmamızı yaptık. Şimdi dilerseniz yazımıza geçelim..

Scholl Koku Önleyici

Eniyiveuygun

Ayak ve ayakkabı spreyi olan Scholl koku önleyici içerisinde kokuyu etkisiz hale getiren sistem (Neutra Activa) sayesinde uzman ayak bakımı sağlamaktadır. Anti bakteriyel içeriği sayesinde kokuya neden olan bakterileri ortadan kaldırarak kokuyu önler. Scholl koku önleyici sprey 24 saat etkilidir. Kullanım şekli olarak ayaklara 15cm uzaklıktan sıkılması gerekir. Ayakkabı içinede  doğrudan sıkılabilir. Koku oluşumundan sonra da kullanılabilen bu sprey koku bastırma özelliğinde sahiptir.

Menüye geri dön ↑

Avon Rahatlatıcı Ayak Spreyi

Eniyiveuygun

Tüm cilt tipleri için uygundur. Hoş lavanta kokusu ile kötü kokuyu bastırmaya yardımcı olur. Avon rahatlatıcı ayak spreyi ayakları ferahlatır ve serinletir. Bu ürün dermatolojik olarak tüm testlerden geçmiştir. Cilde hiçbir zararı yoktur. Temiz ayaklara uygulanmalıdır. Spreyi kullanmadan önce ayakları yıkamanı gerekmektedir bu sayede uzun süreli kalıcı ferahlık sağlanır.

Menüye geri dön ↑

Bio Shoes Ayak Kokusu Önleyici

Eniyiveuygun

Özel olarak formüle edilmiş olan bu ürün direkt olarak ayaklardaki ve ayakkabılardaki bakterileri hedef alır ve yok eder. Toz halinde kullanılan bu ürün ayakkabıya döküldükten sonra minimum 8 saat ayakkabı giyilmelidir. Süre sonunda ayaklar yıkanmalıdır ve bundan sonra artık ayak kokmayacaktır.

Menüye geri dön ↑

Foot Friend Ayak Kokusu Kremi

Eniyiveuygun

Organik bal katkılı olan bu krem ayak kokusu, ayak mantarı ve kaşıntıya karşı etkilidir. Foot Friend ayağınızı kokusuz,yumuşak ve sorunsuz hale getirecektir. Krem ve jel olarak iki tür olan Foot Friend oldukça kullanışlıdır. Gün içinde ayağa uygulanıp günlük yaşama devam edilebilir.

Menüye geri dön ↑

Foot Care Ayak Kokusu Giderici Krem

Eniyiveuygun

Foot Care ayak kokusu giderici krem özel formülü sayesinde bakterilerin oluşmasını engelliyor ve ayak kokusunu ortadan kaldırıyor. Kullanımı oldukça basit olan bu krem ayaklar iyice temizlendikten sonra ayak tabanlarına ve parmak aralarına ince tabaka halinde sürülür. Krem sürüldükten sonra pamuklu çorap giyilmesi kremin tesiri açısından önemlidir. Foot Care ayak kokusu giderici kremin herhangi bir yan etkisi yoktur.

Menüye geri dön ↑

Bello Dora Ayakkabı Koku Önleyici

Eniyiveuygun

İçeriğinde bulunan AcideBorique, talk ,mentol, problyparaben, metilparaben gibi etken maddelerinin sayesinde ayak ve ayakkabıdaki bakterilerin oluşumunu engellemeye, var olanların yok olmasını sağlar. Bu etken maddeler sayesinde ayakta kötü koku , mantar , kaşıntı, terleme gibi problemleri gidermede yardımcı olur. Kullanımı oldukça basittir. Bir paketi ayakkabı içine serpiştirin ve dağılmasını sağlayın. Çok hassas ciltlerde çorap ile kullanılmalıdır.

Sıcak havalarla birlikte çoğumuzun karşılaştığı büyük bir soruna daha çözüm bulmaya çalıştık. Sizlere yardımcı olmayı başarabildiysek ne mutlu bize…

Oylama yap!

6 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 6

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…