Tiryakiler için şık ve otantik bilinen 5 kül tablası modeli

Sigara ya da puro gibi tütün mamüllerini kullanıyor iseniz ya da bunları çokca kullanan kişilerin uğradığı bir mekana sahipseniz bir kül tablası edinmeniz önemlidir. Zira çevreye ve de etrafa saygılı insanlar balkonda dahi tütünlerini içerken izmaritlerini, küllerini yere atmak yerine kül tablasına atmak isteyeceklerdir. Bu bir tür örf ve adet olmakla beraber alışkanlık meselesidir.

Başka bir ihtimalde ise mekan işlettiğinizi varsayalım. Bir kafe ya da restoran işletiyorsanız ve mekanınızın diğerlerinden daha otantik, kaliteli bir imaja sahip olmasını istiyorsanız kül tablalarınızın daha kaliteli ve sanatsal seçerek işe başlayabilirsiniz.

Kül tablaları genelde ateşe dayanıklı metalden, camdan ya da kilden yapılmaktadır. Size bu listemizde yüzlerce seçenek arasından en beğendiğimiz ve de önerdiğimiz 5 tanesini sunacağız.

Umarız bu liste arasından gözünüze kestirdiğiniz modeli uygun ve kaliteli olarak bulur ve de uygun fiyata satın almak üzere harekete geçersiniz…

Beymen Accract kül tablası

Beymen’in satışa sunduğu bu 190 TL’lik modeli evleriniz ya da lüks restoranlar için düşünebilirsiniz ki büyüklüğü, ağırlığı, desenleriyle adeta bir kalite abidesi olan bu kül tablası modeli varlıklı insanlar için gayet rahat tercih edilesidir.

Eğer ki rengini beğenmez iseniz altın renginin yanında gümüşü de Beymen’de satışa sunulmaktadır haberiniz olsun…

Menüye geri dön ↑

Sevgililere özel ahşap küllük

Bu modelin markası olmamakla beraber özel olarak marangozlara yaptırabilirsiniz ya da halihazırda bu türden küllük modellerinin imalatını yapan kişilerle irtibata geçerek eşinizle sizin adınızın ahşaba kazınmasını sağlayabilirsiniz…

Eğer ki arada sırada da olsa tütün kullanan bir çiftseniz eşinize böylesine bir hediye almanız çok romantik olacaktır ve de onun gönlünü almanızı sağlayacaktır…

Menüye geri dön ↑

Z-Classe 6424 modeli küllük

Bu model 12*8 cm ebatlarında cam ve pirinçten yapılmış olup siyah ve gümüş grisi renklerin hakim olduğu mobilyaların yer aldığı evler için birebir tasarlanmıştır. Evinizin tamamlayıcı ve son yapıtaşlarından olan bu aksesuarı tütün kullanmasınız bile süs amaçlı barındırabilirsiniz. Hem kim bilir belki bir gün tütün kullanan değerli bir misafiriniz sizi ziyarete gelir ve de bu nadide aksesuarı gerçekten yapılış amacına uygun olarak kullanır.

Menüye geri dön ↑

Wilmax küllükleri

Bu modelin resimde de görüldüğü üzere bembeyaz ve de sade tasarımu bulunmaktadır. Genelde Bodrum, Ayvalık gibi tatil beldelerindeki yazlıkların balkonları için en uygun sayılabilecek bu tasarımı satın almanızın sizi asla pişman etmeyeceğini ve de günü geldiğinde çatır çutur kullanacağınıza emin olabilirsiniz…

Menüye geri dön ↑

Erdem Çelik Küllük

Bu modeli en az 1 milyon kez restoranlarda, cafelerde gördüğünüzü biliyorum. Modelin sadeliği ve de salt amaca yönelik olması birçok yerde işe yaramaktadır. Onlarca türden mekan için ucuza kaliteli küllük temin etmek amaçlı rahatlıkla satın alınabilirsiniz. Ortalama fiyatı da muhtemelen 10 TL dolaylarında olacaktır.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…