Sonbahar Mevsimi İçin Rahat ve Uygun Bilinen 5 Şal Markası İncelemesi

Kadın stilinin tamamlayıcıları şüphesiz aksesuarlardır. Tarzınızı giydiğiniz kıyafetlerle belirlerken, stilinizi ve farklılığınızı güçlü aksesuarlarla tamamlayacaksınız.  Zaten bir kadının bulunduğu ortamlarda dikkat çekmesinin yolu saat, gözlük, ayakkabı ve kokusu gibi ufak detaylardan geçer. Bu etkenlere ilave olarak sonbahar mevsiminde kullanacağınız mükemmel aksesuarların başında ise şallar gelir. Bana göre asaletin birer simgeleridir. Çok çeşitli formlarda kullanabileceğiniz şallar, serin geçen sonbahar gecelerinde dışarı çıkarken omzunuza alacağınız ve kıyafetinizi tamamlamakla sizi bir mıknatısa çevirebilen aksesuarlardandır. Size klas bir hava verirken, soğuğa ve rüzgara karşı sizi koruma rolü üstlenen şalların çok çeşitli ve farklı modelleri de bulunmakta.

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ: Türkiye tekstil sektöründe önde olsa da kaliteli tekstil üreten markalar yaratma konusunda maalesef geri kalmış durumdayız. Ürettiğimiz tekstil ürünlerini Avrupa ülkelerindeki moda ve pazarlama şirketleri marka yaratmak için kullanmaktalar. Bu sebepten dolayı yurtdışında üretilen şallar fahiş fiyata satılmaktadır. Halbuki tıpatıp aynı ürünü hatta çok daha kalitelisini burada da üretmekteler. Şal seçimi yaparken bu hususa dikkat edin.

Hemen hemen bütün markalarda bulacağınız şal modelleri, üretildikleri kumaş çeşitlerine göre farklılık gösterir. Piyasada bulacağınız çok çeşitli şal modelleri olmakla birlikte tarzınızı yansıtan modelleri seçmek çok daha uzun yıllar kullanım imkanı sağlayacaktır. Bazen tarzımız olmadan aldığımız şeyler olur ve 1-2 ay dolabımızda bekledikten sonra bi şekilde dolap dışında ki gerçek yerine gider. İşte bunun gibi durumlar yaşamak istemiyorsanız, yaptığınız tüm alışverişlerinizi bir araştırma neticesinde ve aşina olduğunuz ya da beğendiğiniz markalardan yana yapın. Daha önce hiç bir şeyi kullanmadığınız markadan alışveriş yaparken çok daha dikkatli olunması gerekmektedir.

Sevdiğiniz arkadaşınız içinde harika bir hediye olabilecek şallar arasında ipek, pamuklu gibi kumaş modellerinin yanı sıra düz ve desenli modeller oldukça beğenilmektedir. Düm düz bir kıyafetinizin üzerine alacağınız şalla çok kolaylıkla tarz patlaması yaratabilirsiniz. Günlük yaşam için daha spor tarzda  doğal kumaşlardan yapılan, ince ve yumuşacık şal modelleri size tavsiye edeceğimiz modeller arasındadır.

BENZER İÇERİK:  Kadınlar İçin Yumuşak ve Rahat Bilinen 7 Bornoz Markası Modeli

Hadi gelin şimdi hep birlikte “Sonbahar Mevsimi İçin Rahat ve Uygun Bilinen 5 Şal Markası” yazımıza geçelim…

NETWORK

network

Aymarka bünyesinde faaliyet gösteren ve hakkaten fark yaratan Türk markalarından olan Network, çalışan şehirli kadına seslenmektedir. Dikişinden kumaşına aldığınız ürünün her ayrıntısında kaliteyi hissedeceğiniz Network, fiyatıyla biraz fazla gelebilir ancak indirim dönemlerini takip ederek %70’e varan bir oranda kazanç sağlayabilirsiniz. Her sezon birbirinden şık modelde şal çıkaran Network’te bu sezon favorimiz fotoğrafına yer verdiğimiz mavi leopar desenli model olmuştur. Fransa’dan özel olarak getirilen Network şallara bayılacağınızdan eminiz.

Menüye geri dön ↑

YARGICI

yargıcı

Tarzını ve koleksiyonlarını çok beğendiğim ve tam anlamıyla şehirli kadın markası olan Yargıcı, 1978 yılında Osmanbey’de Emir Yargıcı ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda erkek gömleği üreterek faaliyete başlayan Yargıcı, Türkiye’de alışılmışın dışında tarzda canlı renklerde erkek gömleği üretmiştir. Bu sebeple erkeklerden çok kadınların dikkatini çeken Yargıcı, kadın koleksiyonuna geçiş yapar. 2001 yılında tamamen kadın koleksiyonuyla hayatımızda olan Yargıcı, sofistike havasıyla rahatlığı ön planda tutmaktadır. Kendine has müşteri kitlesi bulunan Yargıcı kadın koleksiyonu dışında ev aksesuarlarıyla da oldukça beğenilmektedir. Sizde tarzınızı Yargıcı tarzına uygun görüyorsanız sonbahar için almayı düşündüğünüz şallar için mutlaka Yargıcı’ya bakmalısınız. Daha çok soft renklerde çalıştığı şallarını arkadaşlarınızla çıktığınız akşam üstü gezintilerine çok yakışacak gibi görünüyor.

Menüye geri dön ↑

ZARA

zara

Genç kızların müptezeli olduğu İspanyol markası Zara, giyim ve aksesuarlarda en çok tercih edilen markalar arasındadır. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim markasından biri olan Zara’nın dünyada ortalama 2.000’in üzerinde mağazası olduğu biliniyor. Türkiye’de ortalama 37 mağazası bulunan Zara, alışkanlık haline gelen markalardandır. Öyle ki yaşadığı şehirlerde Zara bulunmayan kadınlar, ya arkadaşlarına sipariş verirler ya da Zara’dan alışveriş yapmak için Zara olan bi yere giderler. Tarzını çok beğendiğimiz Zara’nın kalitesi için aynı iddiada bulunamasak da hakkaten fark yaratacak parçalar bulabilirsiniz. Gündelik hayat için spor model şallarını çok beğendiğimiz Zara’dan kendiniz ya da bir arkadaşınız için harika şallardan edinebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Cool ve Kaliteli Bilinen 6 Erkek Palto Markası
Menüye geri dön ↑

MANGO

Bu İspanyol’lar hazır giyim sektörünün bana göre önde gelen Ülkelerinden. Şimdi listemize başka bir İspanyol markasıyla devam edelim. Bir anlamda Zara ile benzer olan Mango, Zara’ya nispetle çok daha fazla mağazası bulunan markalardandır. İlk mağazasını 1984 yılında Barcelona’da açan Mango, bugün dünya markası diyeceğimiz büyüklüğe ulaşmıştır. Ürünleri çok kaliteli olmasa da fiyat performans ilişkisine baktığımızda gayet alınabilir düzeydedir. Türkiye’da A.V.M.’lerin genellikle giriş katında bulunan Mango’nun önünden geçerken “Hadi gel bi Mango’ya bakalım…” cümlesini söylememek içten bile değil. Outlet mağazalarında da iyi şeyler bulabileceğiniz gibi online satış sisteminden de faydalanabilirsiniz.

Her sezon çıkardığı birbirinden güzel şalları ve birbirinden güzel renkleriyle ve büyük ebatlarıyla gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken klasik modelleri bulacağınızdan eminiz.

Menüye geri dön ↑

MUDO COLLECTION

Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından Fitaş Pasajında kurulan Mudo, hediyelik eşya satışıyla piyasaya girmiş ve daha sonra Doğan Gürün’ün ortaklıktan ayrılmasıyla çok farklı bir kulvara doğru ilerlemiştir. Mustafa Taviloğlu’nun Avrupa’ya gitmesi ve orada ki gençlerin giyim ve yaşam tarzından etkilenmesiyle yenilikleri yakından takip eden Mudo, renkli t-shirt’leriyle asıl mânada sektöre giriş yapmıştır. Bugün parekende mağazacılık devi diyebileceğimiz Mudo’lar bir anlamda çok farklı ürün grubunu müşterisi için aynı çatı altında topluyor. Bugün sadece tekstil ya da aksesuarla sınırlayamayacağımız markanın yenilikleri takip eden her alanda ürün grubu var desek abartmış olmayız. Aksesuar grubunda oldukça başarılı ve modern ürünleri toplayan Mudo, renkli şallarıyla da beğenimizi kazanan Mudo’ya göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sizin için hazırladığımız Sonbahar Mevsimi İçin Rahat ve Uygun Bilinen 5 Şal Markası” yazımızın sonuna geldik. Tarz sahibi her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken şal markalarına yer verdik. Size düşen en kısa zamanda mağazaları ziyaret ederek şal modellerine göz atmak olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz…

BENZER İÇERİK:  Gündelik giyim için şık bilinen 5 bol bel bayan pantolonu incelemesi

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada