Soğuk Kışlar İçin İyi ve Uygun bilinen 5 Kışlık Erkek Mont Markası incelemesi

Yazın sıcaktan şikayet edenler de burda mı? Kış mevsiminin tam ortasındayız. Domuz gribi, o gribi bu gribi derken hastalıklar ortada kol geziyor. Ayılar gibi kış uykusuna da yatmadığımıza göre soğuklara karşı önlemimizi almak durumundayız.

Soğuğa karşı vücudumuz tepki olarak irkilir. Özellikle ilk çıktığımızda. Beynimiz vücudumuza ısıyı artır diyecektir. Vücudumuzun sıcaklığının dışarı çıkmaması lazımken terlememeniz de gerekir. Çünkü soğuk havada terlemek, hastalığa davetiye çıkarmak demektir. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın.

Soğuklardan korunayım derken kötü de görünmek istemezsiniz. Öyle bir mont olsun ki hem soğuklardan korusun hem de artist olun. Yani kış geldi diye dış görünümümüzü yabana atacak değiliz.

İşte bunu bildiğimizden her mevsim janti görünmek isteyen erkekler için soğuktan korunacakları iyi ve uygun bilinen 5 mont markalarını yazdık. Beğeninize sunuyoruz…

BARBOUR

Kraliyet ailesine üretim yapan ünlü İngiliz markası Barbour’la bulunduğunuz ortamda fark yaratırsınız. İngilizlerin av montu olarak tercih ettikleri mont Türkiye’de oldukça popüler. Yıllar öncesinde patlama yaratan montlar hala güzel. İçinin kürkünü de alarak sıcacık bir kış geçirebilirsiniz.

Barbour yağlı montların haki yeşili en çok tercih edilen rengi olup, kullanım sıklığına göre üzerindeki yağ, su ve rüzgar geçirmemesi için yenilenmeye ihtiyaç duyar. Aldığınızda yanında balina yağını da verirler bakımını yapmanız için. Sıradan olmayan erkekler için güzel bir seçim olacağı kanaatindeyiz.

Menüye geri dön ↑

LACOSTE

1933 yılında René Lacoste tarafından kurulmuş Fransız giyim markası Lacoste’un bugün hisselerinin çoğu İsveçlerin elindedir. Türkiye’de statü sembolü olarak algılanan markanın ürünleri oldukça pahalıdır ama o timsahın görülmesi insanı iyi hissettirir. Kalitesi, şıklığı ve pahalılıyla bilinen markanın monttan başka tshirt, kazak, parfüm, saat gibi birçok ürün çeşidi vardır.

BENZER İÇERİK:  Erkek Sporcular İçin Kaliteli ve Sağlam Bilinen 7 Saat Markası

Lacoste, her sezon çizgisini değiştirmeden yaptığı birkaç yeni dokunuşla sadeliği ön planda tutarak kendisine sadık müşteri kitlesine sahiptir. Diğer markaların %50 indirim yaptığı dönemlerde bile Lacoste %25’den fazla indirim yapmadığı markanın ürünlerine indirim çadırından veya kendi bünyesindeki Occasion mağazalarından daha indirimli alabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

THE NORTH FACE

1966 yılında San Francisco’nun North Beach bölgesinde kurulan The North Face, üretimine küçük bir mağazada başlayarak günümüze kadar yükselerek gelen bir Dünya markası olmuştur. Outdoor sektörünün ciddi markalarından olan North Face, en zorlu kış koşullarına dayanıklı olarak üretilen montlarıyla hem şehir hayatında hem de outdoor aktivitelerinizde yanınızdan ayırmayacaksınız.

Montlarında kullandıkları suya dayanıklı kumaşları, hafiflik ve maximum ısı yalıtımı ile The Nort Face ürünleri ile kışa sağlam biçimde hazır olun.

Menüye geri dön ↑

NAUTİCA

2013 yılından itibaren Eren Holding bünyesinde Türkiye, Rusya ve Ukrayna gibi kışın sert geçtiği ülkelere yürütülen Nautica operasyonu 16’sı Türkiye’de olmak üzere 22 mağazasıyla sektörün ünlü markalarındandır.

1983 yılında kurulan Amerikan Nautica, yelken seyahatlerine çıkan insanlara yönelik ürünler sunmak amacıyla 6 parçalık bir mont koleksiyonuyla sektöre giriş yaptı. Markanın montları “Dalgalı denizlerde yol alırken içinizi ısıtacak ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmak.” bakış açısıyla ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Menüye geri dön ↑

NİKE

Nike’ı bilmeyenimiz yok. Çakmalarının da çok olduğu marka spor kıyafetleri sektöründe kalitesi herkesçe kabul edilmiş dev bir markadır. İnsanların Adidas’la arasında kaldığı bi marka da diyebiliriz. Kimileri sadece Nike giyerken kimileri Adidasıcıdır. Çizgisi, kalitesiyle beğenilen marka Amerika merkezli olup 1971 yılında Oregon’da kurulmuştur.

Nike’ı son sırada mı yazdınız demeyin zira son sırada yer alması kalite bakımından değildir. 5 markanın 5’i de birbirinden kaliteli ancak tarzları farklıdır. Spor kıyafet ve ekipmanlarında binlerce ürünü bulunan markanın montları da her dikişinde kaliteyi sunacak. Ne kar, ne yağmur ne de soğuk sizi etkilemeyecek. T-shirt’ün üzerine Nike’ın harika şişme montunu geçirip çıksanız bile vücut ısınız düşmeyecektir.

BENZER İÇERİK:  Dayanıklı ve Su Geçirmez bilinen 5 Erkek Bot Markası incelemesi

Kış mevsimini sıcak geçirmeyi kim istemez ki? Soğuk havalarda stilinizden ödün vermeden şık ve spor olabilirsiniz. Kaliteden ve tarzından taviz vermeyen erkekler  için hazırlamış olduğumuz soğuk kışlar için iyi ve uygun bilinen 5 erkek mont markasını incelemiş bulunuyoruz. Keyifli bir kış geçirmeniz dileğiyle…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada