Sırasıyla Kaliteli Bilinen 5 Playstation Kolu Markası İncelemesi

Oyun konsolları her geçen gün hayatımızda daha kalıcı bir yer edinmeye başladı. Bu anlamda düşünüldüğü zaman, oyunları daha fonksiyonel ve kaliteli hale dönüştürmek bakımından aksesuarlar değer taşımaktadır. Oyun kollarını kaliteli seçmek demek, oyundan daha fazla haz almanıza ve verilen komutların anında ulaşmasına neden olacaktır. Kolun ağırlığı, vibrasyonu ve komutları algılaması bakımından kalitesi kendisini hep bir adım ön plana çıkartıyor. Şimdi gelelim playstation kolu markalarına… Sizler için listelediğimiz bu alanda herhangi bir kol markasını tercih edebileceksiniz.

Sony Playstation Klasik Kol

joy2

Bir Sony üreticisinin ürünü olan Playstation, tabii ki alanında en kaliteli kol türü olarak yine kendisini ön plana çıkartmaktadır. Bu alanda kol markasını Sony’den yana tercih ederek hem uzun ömürlü, hem de garantili bir süreç oluşturma durumu söz konusudur. Sizlerin sağlıklı oyun oynamasına ve tüm fonksiyonları sorunsuzca kullanmasına ilişkin olarak bu oyunu değerlendirme şansı sunmaktayız. Her geçen gün yaygınlaşan ve kitlelerin ilgisini çeken Sony markası, yeni seri kollarıyla da göz dolduruyor. İster Playstation 3, ister Playstation 4… Her biri için uygun olan bu kol türlerini seçebilir ve deneyimleyebilirsiniz! Fiyatı ise 50 TL ila 250 TL arasında değişim göstermekte. Bu tamamen sizlerin belirlediği seri cihazlara göre değişim göstermektedir.

Menüye geri dön ↑

Dualshock Kol Gamepad Joystick

54358397634465280332

Fiyatı biraz pahalı olsa da, Sony’den sonra seçebileceğiniz ve tam verim alabileceğiniz bir diğer kol Dualshock Kol Gamepad Joystick! Ağırlığı ve fonksiyonelliği düşünüldüğü zaman sizlerin kaliteli bir hizmetten faydalanmasına yardımcı olan bu kol türü, tamamen cazip avantajları da beraberinde getirmektedir. Bu sayede oyunlar çok daha keyifli bir hal alacaktır. İster futbol, ister araba yarışı! Oyunu kapsayan tüm fonksiyonlar ve diğer ayrıntıların tamamını kol ile hissetmek mümkün! Ayrıca ele tam oturan ve ağırlığı ile sizi yormayan bu cihazı satın alabilirsiniz. Fiyatı ortalama 230 TL civarıdır.

BENZER İÇERİK:  Notebook’lar İçin İyi Soğutan ve Dayanıklı Bilinen 5 Soğutucu Markası
Menüye geri dön ↑

Axcess PS 3/ PS4 Kolu

229924717_tn30_0

Bir diğer çok satan modeller arasında Axcess yer alıyor. Fiyat bakımından cazipliği ele almak ve aynı zamanda tam verim hissetmek bakımından tercihinizi Axcess PS 3/ PS4 Kolundan yana kullanabilirsiniz. Ortalama 30 TL ila 70 TL arasında değişen fiyatlandırmalara satışa sunulan bu ürünler, ortalama 2 yıl kadar garanti kapsamı altında tutulmaktadır. Tüm oyunlara duyarlı fonksiyonları ve tam donanımlı olan bu ürün çeşidi, aynı zamanda hafifliği ile de göz kamaştırıyor. E-ticaret sitelerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz bu ürünü değerlendirmek adına satın alabileceğiniz ürünler arasına ekleyebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Kontorland PS3 ve PS4 Kolu

Bir diğer uygun fiyatlı kol markası da Kontorland! Eğer amacınız orijinal ürünlere 200-250 TL gibi fiyatlar ödememek ise tercihinizi alternatif ürünlerden yana kullanın. Kaliteli, hafif, tam fonksiyonlu olan Kontorland PS3 ve PS4 Kolu, ortalama olarak 30 TL ila 60 TL arasından satışa sunulmaktadır. 2 yıl kadar garanti kapsamı altında tutulan bu üstün cihaz, fonksiyonları ile sizlere kaliteli bir oyun oynama şansı sunacaktır. Eğer alternatif bakımından uygun bir kol satın almak istiyorsanız tercihinizi Kontorland markasını mutlaka gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Menüye geri dön ↑

Thurstmaster Playstation Kolu

Listemizin son sırasında Thurstmaster Playstation Koluna yer veriyoruz! Son dönemlerin en uygun ve en çok satan modelleri arasında yer alan bu cihaz, aynı zamanda sizlere direksiyon gibi ürünleri de uygun fiyatlandırmalardan satışa sunmaktadır. Amacınız kaliteli bir ürünü denemek ve Sony’nin bir kademe altında yer alan kaliteyi yakalamak ise bu ürünü mutlak suretle gözden geçirin. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından önem kazanmış ve sizlere öncü hizmetler sunmuş olan ürün çeşidi, bu alanda aktif olarak oyun zevkinizi hep bir kademe üste çıkartmayı hedefliyor!

BENZER İÇERİK:  Size Uygun İphone Modelini 7 Adımda Bulun

Evet, sizler için  playstation kolu markalarını inceledik. Bu cihazlardan herhangi birisini tercih ederek çok daha kullanışlı bir ortam yaratma durumu söz konusudur. Diğer markaları gözden geçirirken önemli olan bazı detaylara değinelim. Bu detaylar arasından herhangi birisini gözden geçirebilir ve tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz;

  • Kolun ağırlığı önemlidir. Orta ağırlıkta olan bir kol çok fonksiyonlu olarak kullanılmaktadır.
  • Tuş takımının parmak uzantınıza olan boyutlarını kontrol edin. Parmakların rahatlıkla uzanabildiği kol çok daha kullanışlıdır.
  • Fonksiyonları çalışan bir kol alın. Bazı kollar ucuz olması nedeniyle fonksiyonel özelliklerini barındırmamakta.

Tercihlerinizi bu kriterleri göz önünde bulundurarak yapın. Doğru sonuçlar elde etmek ve uzun ömürlü ürünler satın almak bakımından playstation kolu markalarını sizin için inceliyoruz. Bu yönde bir tercih yapabilir, ürünleri kullanma ortamına ulaşabilirsiniz. Farklı sorunuz olursa bize yorum olarak ulaştırmayı ihmal etmeyin. Sizin için tüm detayları gözden geçirecek ve kesin bilgiler vermeye özen göstereceğiz. Sevgiler.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada