Şık ve Kaliteli Bilinen Erkek Cüzdan Modeli İncelemesi İncelemesi

Cüzdanlar günlük yaşamın vazgeçilmezi, olmazsa olmazlarıdır. Bu yazımızı şık ve tarz sahibi erkekler için kaleme alıyoruz. Şık olmanın detaylarda gizli olduğunu belirtirken erkek arkadaşına ya da babasına hediye araştıranlar için de faydalı bir araştırma olarak erkek cüzdan modellerini kaleme almaya karar verdik.

Tarzınızı yansıtan aksesuarların arasında cüzdan seçimini küçümseyemeyiz. Cüzdanlar, alelade seçilecek aksesuarlar değildir. Hayat tarzınızı yansıtması bakımından özenle seçilmesi gerekir. Girdiğiniz ortamlarda fark yaratmak için kaliteli, işlevli ve tarzını yansıtan cüzdan seçimi hayati önem taşır. Şöyle düşünün sıcak bir yaz akşamı arkadaşlarınızla bi cafeye gittiniz. Malum erkeklerin pek çanta taşıma gibi adetleri olmadığından masaya cep telefonu, mercedes anahtarı, kısa Marlbora Light’ı ve cüzdanınızı koydunuz. Kızları etkilemek adına çıktığınız bu kutlu yolda cüzdanınızın da kıyafetinize ve tarzınıza uyumlu olması son derece önemli, yoksa tüm çabalarınız bir hiç olabilir. Ya da hoşlandığınız kızı yemeğe götürdünüz, hesabı öderken çıkardığınız cüzdan kıyafetinizle uyumsuz ya da yıpranmışsa bu ilişkiye başlamadan kaybettiniz demektir.

Erkeklerin aksesuar seçimi alanı kadınlar kadar fazla olmadığından sınırlı sayıdaki aksesuar seçimini iyi yapmaları gerekli. Takım elbiseliyken cüzdan çıkarmak durumunda kaldığınızda kırmızı renkli bir spor cüzdan çıkaracağınıza yerin altına girin daha iyi. Ya da spor dönüşü bi kahve içmeye gittiniz deri cüzdan çıkardınız, valla yerinizde olmak istemezdik bu durumda, yani öylesine facia bi durum.

Pantolonunuzun ya da ceketinizin cebine sığacak büyüklükte, istediğiniz çizgide cüzdan bulmak için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok. Araştırmalarımız neticesinde sizler için “Şık ve Kaliteli Bilinen 7 Erkek Cüzdan Modeli İncelemesi” yazımızı kaleme aldık. İçi bol para dolu cüzdanlarınız olması dileğiyle…

BENZER İÇERİK:  Şık Bilinen 5 Erkek North Face Çanta Modeli

KLASİK CÜZDANLAR

louis-vuitton-james-wallet-damier-infini-leather-small-leather-goods--N63007_PM2_Front view

Klasik cüzdan deyince çok bölmeli cüzdanlar aklımıza gelir. İnsanlık tarihinin belki de en eski modellerindendir. Kartlar, kimlikler, kağıt ve bozuk para için bölmeleri olan klasik modellerin ehliyet içinde şeffaf bir bölmeleri oluyor. Üretim materyallerinin hakiki deri olanları en uzun ömürlü olanlarıdır. Deri tüm zamanların en kaliteli ve pahalı malzemesidir. Deriyi uzun yıllar kullanırsınız ve verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eder. Modası geçmez ve tarzınıza uygun bir model bulduğunuzda tereddüt etmeden kendiniz için ya da sevdiğiniz biri için güzel hediye olurlar.

Menüye geri dön ↑

KARTVİZİTLİKLER

burberry-cuzdanlar

Şehirli erkekler için harika bir model olan Kartvizitlikler, iş temposuyla boğuşan, ordan oraya koşan, kartlarını cüzdanından ayırmayan beyler için oldukça kullanışlı modellerden. Hayatımıza giren kredi kartlarıyla para taşıyanların sayısı oldukça azaldı. Para taşımak aynı zamanda riskli bişey. Allah korusun cüzdanınız çalındığında veya kaybolduğunda içindeki kartları anında iptal edebilirken, paranız uçar gider. Bu açıdan para taşımayanlar için ve kartlarını yanından ayırmayanların cüzdan yerine kullanacakları modeller arasında.

Menüye geri dön ↑

RENKLİ CÜZDANLAR

louis-vuitton-multiple-wallet-damier-graphite-canvas-small-leather-goods--N63258_PM2_Front view

Modern hayatın bize sunduğu şeylerden biri de aksesuar renkliliği. Önceden ayakkabı, çanta ve cüzdan da üretilen ve tercih edilen renkler sınırlıydı. Her kıyafetimizle uyum sağlaması bakımından siyah ve kahverengi olurdu. Daha sonra taba denilen bir renk girdi aralarına. Ama bu 3 renk de bizi kesmedi. Doğada bulunan envai çeşit renk ve tonlarından neden 3 renge hapsolalım ki? İşte bu mantıkla artık cüzdanlarda renklendi. Tıpkı ayakkabı, çanta ve kemerlerin renklenmesi gibi. Zaten bu aksesuarlarda birbirine uyuma dikkat ediliyor. Uyum derken birebir aynı olmasını kastetmiyoruz tabii, ama belli çizgilerde uyum olması gerekiyor.

Menüye geri dön ↑
BENZER İÇERİK:  Sıcak tutan ve rahat bilinen 5 atkı modeli incelemesi

SLİM CÜZDANLAR

Rahatlığına ve estetiğine önem veren beylerin tercihi ince cüzdanlar. Kolaylıkla pantolon ve ceket cebine sığan ince modellerin görüntüsü de inceliği kadar şık. Slim cüzdanları tercih edenler, çok fazla nakit ve kart taşımayan erkeklerdir. Belli durumlar için nakit ve 1-2 kredi kartıyla ihtiyaçlarını giderenler için büyük ve kalın cüzdan taşımaya gerek var mı?

Menüye geri dön ↑

SPOR CÜZDANLAR

Bir erkeği en iyi yansıtan aksesuar cüzdandır. İşiniz ya da yaşam tarzınız gereği spor takılıyorsanız, cüzdanınızın da bu sporlukla uyumlu olması gerekiyor. Eşofman, kot ve canvas pantolon ağırlıklı giyiyorsanız deri cüzdanlar yerine kıyafetlerinize uyumlu spor cüzdan daha hoş duracaktır. Çeşitli ebat, renk ve tarzda bulunan spor cüzdan seçiminde tüm kıyafetlerinizle uyumlu olabilecek bir renk seçmeniz daha mantıklı. Ama imkanınız varsa renk skalanızı geniş tutmakta yarar görüyoruz. Mağazaların indirimini takip ederek sezon fiyatından daha uyguna çekmecenizdeki renk sayısını artırabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BÜYÜK BOY CÜZDANLAR

Büyüklük ve işlev bakımından en kullanışlı erkek cüzdanlarıdır. İçine sığıp sığmayacağını dert etmeden herşeyi koyabilirsiniz. Para, kartlar, kartvizitler, bozuk paralar, fişler, faturalar, ehliyet ve daha bir çok şey. Büyük boy cüzdanlar kullanışlılık anlamında rahat olmasına rahatlar ama girdiğiniz ortam buna alışkın değilse biraz sıkıntılı bir duruma düşebilir, dalga konusu olabilirsiniz. Büyük boy cüzdan kullanmayı bir daha düşünün!

Menüye geri dön ↑

BOZUK PARA CÜZDANLARI

Kredi kartlarıyla birlikte kağıt paralar hayatımızdan çıktı diyebiliriz. Buna karşın yine de ufak tefek şeyler için yanımızda para taşıyoruz. Kredi kartının geçmediği ya da kredi kartını geçirmeye değmeyecek tutarlı alışverişlerimizde ya da işlerimizde para kullanıyoruz. Bu kullanmaya bağlı olarak bozuk paralar da sürekli el değiştiriyor. Bu bozuk paraları arabanın gözüne ya da cebimize atarız ama cepte şangur şungur ses çıkarması rahatsız edici. Arabada ise ortalığa saçılmış vaziyette. Bu durumlar için çok rahatlıkla kullanacağınız basit ve şirin mizaçlı bozuk para cüzdanlarına hayatınızda yer açmalısınız. Kullanması oldukça keyifli olan bozuk para cüzdanlarıyla, hem bozukluğa ihtiyaç duyduğunuzda aranıp durmayacaksınız, hem de düzenli ve tertipli olacaksınız.
Sizin için hazırlamış olduğumuz Şık ve Kaliteli Bilinen 7 Erkek Cüzdan Modeli İncelemesi yazımızın sonuna geldik. Biz, erkekler için hangi model cüzdan daha kullanışlıdır yazısını yazarken hala cüzdan kullanmayan erkeklerin olduğunu biliyoruz. Ey cüzdan kullanmayan erkek ahalisi! Neyi bekliyosun cüzdan kullanmak için? Para, kredi kartı, kimlik, ehliyet, anahtarlık, sigara, çakmak derken cebin çuvala döndü. Bir an önce cüzdan rahatlığına kavuşmanı, tarzını ve kişiliğini yansıtırken şıklığını tamamlamanı isteriz.

BENZER İÇERİK:  İyi Bilinen 5 Kadın Bot Markası İncelemesi

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada