Şık mutfaklar için dayanıklı bilinen 6 evye modeli incelemesi

Evinizde kullanabileceğiniz şık bir evye modeli mi arıyorsunuz? 2016 yılının en çok satan evye modellerini sizler için sıralayan sitemiz, cazip fiyatlar ile bir satın alma ortamı hazırlıyor ve günümüzün en çok satan ürünlerini inceleme olanakları veriyor. Bu doğrultu da kalitesi ile ön planda yer alan ve pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alan ürünleri sitemizden görme imkanı söz konusu! Şık mutfaklar için dayanıklı bilinen 6 evye modeli ile beraber çok daha şık bir ev ortamı hazırlayabilir, bu alanın çok satan ürünlerine göz atabilirsiniz. Şimdi gelelim listemize;

Teka Princess 60 B Evye, 1.5 Gözlü, Mikro Keten Sağ Damlalıklı

Teka Princess markası, 1000×1500 mm olan yeni evye çeşitlerini satışa sundu. E-ticaret sitelerinde satış fiyatı 290 TL olan bu ürün çeşidi, çöp öğütücü ile bir bağlantı profili yaratmasından dolayı günümüzün en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Paslanmaz çelik ve mikro keten yapısını barındıran ürün çeşidi, üretici firma tarafından da 24 ay garantili! Kumandalı sifonlu ve kumandasız sifonlu gibi iki farklı tür barındıran ürün çeşidi, damlalık yapısı ile beraber 2016 yılının en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Evinizi çok daha şık bir hale dönüştürebilmek bakımından bu ürünü deneyebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Teka Nerissa 50 B Evye, 1 Gözlü, Mikro Keten, Sağ Damlalık

860×500 mm özelliklerine sahip olan Teka Nerissa, kumandasız sifonlu özellikleri ile beraber alanının en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Paslanmaz çelik ve mikro keten bağlantısı ile göz dolduran ürün türü, çöp öğütücü bağlantısına uygun olmasından dolayı pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alıyor. 45 cm’lik mutfak bölgesine monte edilebilen ürün, üretici firma tarafından da 24 ay garantili! Sağ damlalık barındıran bu ürünü hemen siz de e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Satış fiyatı 215 TL olan ürün, sizlere en cazip ortamları doğrudan ele alabilme olanakları sağlıyor.

Menüye geri dön ↑

Ukinox Galant Vitrifiye

737×488 mm boyutlara sahip olan Ukinox markası, son dönemlerin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor! Satış fiyatı 180 TL olan ürün türü, üretici firma tarafından tam tamına 5 yıl garantili! 1 gözlü damlalık alanı barındıran ve bu sebeple günümüzün en çok rağbet gören ürünleri arasında yer alan Ukinox, sifon ve bağlantı damlalıklarını da ücretsiz olarak sunmaktadır. 0,8 mm kalınlığı ile dikkat çeken ve paslanmaz çelik yapısına sahip olan bu ürünü e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Alanının çok satan ürünleri arasında yer alan marka, sizlere muhteşem bir kullanım alanı yaratmaktan geri kalmıyor.

Menüye geri dön ↑

Crauf Mese Mutfak Evyesi

Crauf markası tarafından 2016 yılının çok satan modelleri burada sizleri bekliyor! Üretici firmanın 24 ay garantisi altında tutulan bu ürün, 650 TL civarı bir fiyat ile beraber sizlere satın alma olanakları sağlamaktadır. Dayanıklı ve paslanmaz çelik yapısı ile göz dolduran ürün çeşidi, sifon ve bağlantı aparatları ile beraber sizlere sağlanmaktadır. Bu noktada kaliteyi yakalamak ve tamamen kullanışlı bir ürüne sahip olmak artık hayal değil! 100x500x200 mm boyutları ile kitlelerin ortak tercihi konumunda yer alan marka, 1,5 sağ gözlü damlalık özelliği ile beraber günümüzün en kullanışlı ürünlerinden bir tanesi konumunda yer almaktadır.

Menüye geri dön ↑

Asil Krom Tezgah Üstü Mat Çelik Evye

Asil markası, sizlere krom olan tezgah modellerini sunuyor. 110 TL civarı bir fiyat ile e-ticaret sitelerinden temin edebileceğiniz bu ürün, 860×435 mm boyutları ile göz doldurmaktadır. Kabin ölçüsü 550 mm olan ürün, paslanmaz çelik yapısı ile beraber Türkiye’nin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda TSE belgeli olan ve %100 yerli imalat olmasından dolayı fiyatı cazip olan bu ürün türü, gerekli tüm ürün aparatlarını da fiyata dahil olarak sunmaktadır. Üretici firma tarafından 24 ay garantili olan bu ürünü siz de güvenle sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Bocchi Casa Mutfak Evyesi 60 Cm

Listemizin son sırasında da Bocchi markası yer alıyor! 60 cm özelliklere sahip olan ve satış fiyatı e-ticaret sitelerinde 650 TL civarı olan bu ürün, yeni nesil mutfaklar için oldukça kullanışlı bir ürün olarak göz doldurmaktadır. 24 ay garantili olan bu ürün türü, pas tutmaz yapısı ile beraber günümüzün en kullanışlı ürünleri arasında yer almaktadır. Sizler de kaliteyi yakalamak ve kullanışlı ürünleri değerlendirmek açısından bu markaya yönelebilirsiniz. Türkiye standartlarında iyi bir marka olan Bocchi, her daim sizlere kapsamlı çözüm önerileri sunmasıyla bilinmektedir. Alternatif pek çok renk tonu ile bilinen bu ürünü siz de hemen en uygun şekilde sipariş edebilirsiniz.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…