Seyahatçiler için rahat ve kaliteli bilinen 5 valiz markası incelemesi

Yakın zamanda uzak yol bir seyahatiniz var ve bu aşamada kaliteli bir ürün mü arıyorsunuz? O halde sizler için inceleyeceğimiz seyahatçiler için rahat ve kaliteli bilinen 5 valiz markası tam da sizlere göre olabilir! Sağlamlığı, ciddi anlamda yük alabilirliği ve diğer tüm ayrıntıları düşünüldüğü zaman artık kesin sonuçlar alabileceğiniz, taşıma anlamında da herhangi bir sorun yaşamayacağınız ürünler sizlere oldukça yakın! Peki, bir seyahat valizi tercih edilirken dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

  • Tekerlerin sağlamlığı
  • Çekme aparatının olup olmadığı
  • Çekme aparatının boyu (uzun olması tercihtir)
  • Kademeli olarak ayarlanabildiği
  • Valizin büyüklüğü ve dış yapısı
  • Birden fazla cebi olması

Bu tarz unsurlar değerlendirildikten sonra bir ürün tercihi yapılabilir ve tercih ortamı kurulabilir. Valiz seçimi esnasında göze çarpan bu 6 madde, mutlaka bir valizde önem taşıyan unsurlar arasında yer almaktadır. Şimdi sık tercih edilen valiz markalarından bazılarını sıralayalım!

Karabar K-Bar-310 Medium

Karabar K-Bar-310 Medium, orta sınıf bir yolculuğunuza neşe katacak bir bavul türüdür. İngiliz üretici olan Karabar, sektörün kalbi konumunda yer almakta ve bizlere en kapsamlı ürün çeşitlerini satışa sunmaktadır. Renklendirmesi ile hem kadın, hem de erkeklere hitap eden bu bavul türü, günümüzde de çok sık tercih ediliyor. Eğer orta sınıf bir yükünüz varsa, siz de tercihinizi Karabar K-Bar-310 Medium’dan yana kullanmayı ihmal etmeyin.

1

Menüye geri dön ↑

Eminent Move Air

Büyük yüklerinizi taşıma konusunda sorun yaratmayacak ve Dünya’nın en sağlam bavulları arasında gösterilen Eminent Move Air, Tayvanlı girişimciler tarafından 1990’lı yıllarda sektöre sunuldu. Ülkemizde de en sık tercih edilen bu marka, artık sizlerin yolculuklarında valiz sıkıntıları çekmesinin tamamen önüne geçecek olan bir ürün çeşididir. Sizlere kaliteli ürün olarak sunulan Eminent Move Air, tamamen sağlam yapısı ve kırılmaz yüzeyi ile binlerce kilometre yol gitseniz dahi hizmet sunmaktan geri kalmamaktadır!

2

Menüye geri dön ↑

Delsey Helium

Delsey Helium, Fransız üreticileri tarafından tasarlanan ve satışa sunulan bir üründür. Aynı zamanda renklendirmeleri ile herkes tarafından önem kazanan bu ürün çeşidi, %100’e kadar kalıcı sonuçlar almanızı da kolaylaştırmaktadır. Bu ölçüde düşünüldüğü zaman siz de öncü ürün araştırmaları yapabilir ve sizlere hitap eden renk seçeneklerini belirleme şanslarına ulaşabilirsiniz. Tabii ki bu ölçütte en sağlam ürünler arasında Delsey Helium’u gözden geçirmeyi de ihmal etmeyin. Alanında lider konum kazanan bu ürün çeşidi, sizler açısından da önem kazanan ürünler arasında ki yerini korumaktadır.

3

Menüye geri dön ↑

Luggage X 77

Almanlar bu işi biliyor! Bugüne kadar üretilmiş en büyük ve en sağlam bavul olan Luggage X 77, sizlere sağlam yapısı ile beraber muhteşem bir hizmet anlayışı sunuyor. Dilediğiniz kadar yükü taşıyabilen ve kırılmaz yapısı ile önem kazanan Luggage X 77, bu alanda lider konumu ile ilerleyişini sürdürmektedir! Siz de alman malına güveniyor ve tercihinizi bu denli önemli markalardan yana kullanıyorsanız mutlaka Luggage X 77’i gözden geçirin.

Menüye geri dön ↑

Antler Talara

Antler Talara, bir diğer İngiliz üreticisinin satışa sunduğu üründür. Muhteşem tasarımı, hafifliği ve çok yük alması sebebiyle hanımlarımızın başlıca tercihi konumunda yer alıyor. 10 yıl garantisi bulunan bu bavul türü, her türlü sorununuzda da garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Teker yapısının karbonfiber olması nedeniyle herhangi bir kırılma veya çatlama ihtimali söz konusu dahi değildir. Ayrıca sürgülü taşıma yapısı ile beraber en kaliteli yapıda bu ürün türünü incelemekten geri kalmayın.

Bu alternatif ürünler arasından siz de hitap eden ürün çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sizlere bu alanda bolca ürün çeşidini sıraladık, alanında en sağlam ve uygun fiyatlara satın alınabilecek ürünleri sağladık. Tabii ki tercih yaparken renkleri veya kullanımı bakımından da önem taşıyan unsurları gözden kaçırmayın. Böylesi bir hizmetle beraber hem taşıma kapasitesi açısından bir tercih ortamı kurabilir, hem de kullanışlılığı ile kendinizi hep bir adım öne çıkartabilirsiniz. En kaliteli ürünleri ışık hızında satın almanıza yardımcı olan web sitemiz, bu ürünleri de seyahatleriniz öncesinde mutlaka gözden geçirmenizi önermektedir. Tercihinizi yaptıktan sonra siz de bir kullanım alanı oluşturmaktan geri kalmayın. Alanında lider olan bu ürünler dışında sizlerin de bir önerisi varsa mutlaka bizimle iletişime geçin! Yorum olarak siz de “hayır abi, şu marka daha iyi!!!” tespiti yapıyorsanız, bunu da değerlendirmek ve alternatifler arasına eklemek boynumuzun borcudur! Daima kullanışlı ürünleri sizler için sıralıyor, hizmet alma yönünde de öncü adımlar atmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyoruz. Alternatiflerin hızlı bir şekilde sıralandığı web sitemizle siz de iletişime geçin.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…