Sevgiliniz İçin Romantik Bilinen 5 Kar Küresi Modeli

Süs eşyalarının belki de en sevimlilerinden biri olan kar küreleri, sevgili ve arkadaşa alınabilecek en güzel ve en romantik hediyelerdendir. Kar küreleri nedense mutluluk veren objeler arasındadır. Sallayınca kar yağıyormuş hissi demek ki mutluluk veren bir his ki kar küresi de bundan dolayı mutluluk vermekte. Sevimli bir dünya hissi veren kar kürelerinde bu sevimli dünyanın bir parçası olmak ve o mutluluktan pay çıkarmak bu hediyeyi değerli kılan noktalardan biridir. Bu değerlerden biri de bu kar küresini sevdiğinizin almasıdır. Kendi kendine alınan kar küreleri bana göre çok anlam ifade etmezken, bir sevgiliden gelmesi ömür boyu saklanmasına değer anlamlardandır.

Sizi bilmem ama sevgilimden bir kar küresi alırsam eğer çok mutlu olurum ve de gözümün önünden hiç ayırmam. Her hangi bir yurt dışı gezisine gittiğinizde de mükemmel hediyelerden biri olan kar küreleri mutluluk ve romantizmin somutlaşmış hali denilebilir. Masalsı, umut dolu, mutluluk verici kar kürelerinin bu kadar özel anlamları barındırmasının kaynağı ne olabilir diye düşündüğümde sanki çocuk masumiyeti taşıyan bişey olduğu sonucu çıkardığım objedir kendisi.

Sevgililer birbirlerine ne hediye alsam diye düşündüklerinde en güzel ve sevgi dolu hediye olduğu ve karşı tarafı en çok mutlu edecek hediyelerden biridir. Hediye söz konusu olduğunda belki de akla hep pahalı hediyeler gelir ve strese girilir, oysa alacağınız bir kar küresi sayesinde çocuklar gibi mutlu etmek ve ömrünün sonuna kadar unutamayacağı bir hediye almış olursunuz.

Sizde sevgilinize hediye almak ve ömür boyu unutulmamasını istiyorsanız kar küreleri tam da bunun için yaratılmış diyebiliriz. Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız Sevgiliniz İçin En Romantik 5 Kar Küresi Modeli” yazımıza geçelim…

MÜZİK KUTULU ROMANTİK KAR KÜRELERİ

ekran-resmi-2016-10-08-14-59-52

Kar kürelerinin en romantik hali müzik kutulu olan kar küreleridir. Sevgiliye alınacak en romantik kar kürelerinden olan müzik kutulu kar küreleri, kalbine dokunacak en tatlı ve masum hediyelerin başında yer alır. Kalın cam fanustan yapılan kar kürelerini salladığınızda oluşacak dekoratif görüntüyü fonda çalan müzik eşliğinde 360 derece dönmektedir. Romantik bir havada hareket eden kar taneleri, sevdiğinizin ofisini ya da odasını süsleyecektir. Kürenin alt tarafında yer alan çevirme kolunu çevirerek müzik kutusunu çalıştırabilir ve hayallere dalabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

GELİN DAMAT FİGÜRLÜ KAR KÜRELERİ

ptg01352773

Kar kürelerinin en anlamlı ve bir çok yerde bulacağınız modeli olan gelin damat figürlü kar küreleri evlilik teklifinde bile kullanılacak güce ve etkiye sahiptir. Düşünsenize alacağınız tek taş yüzükle birlikte hediye edeceğiniz gelin damatlı kar küresinin karşı tarafta yaratacağı etki muazzam olacaktır. Ve bu atmosferde sizin çok da bişey söylemenize gerek kalmadan gelin damat figürlü kar küresi sevgilinize her şeyi anlatacaktır. Yıllar geçse bile evinizin en güzel köşesinde ya da yatak odanızda durabilecek gelin damat figürlü kar küresi çocuklarınıza anlatacağınız harika bir hikayenin de kahramanlarından olacaktır.

Menüye geri dön ↑

ROMANTİK MELEK TEMALI KAR KÜRELERİ

708864045-1-422x517

Melek figürü masumluğun ve temizliğin en belirgin sembolüdür. Sevgilinize alacağınız melek figürlü kar küresi, dekoratif olmasından daha çok romantizm havası katmaktadır. Kar küresini salladığınızda oluşacak görüntü melek figürü ile birleştiğinde seneler geçse de unutulmayacak bir anlam ifade edecektir. Her zaman bakıldığında sevginin gücünü alacağınız melek temalı kar küresi masalsı dünyasına sizi de dahil edecek anlama sahiptir. Sevgilinize de mükemmel bir hediye olabilecek melek temalı kar küresini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

SEVİMLİ ÇİFTLİ KAR KÜRELERİ

Sevgiliye alınacak ve siz yanında olmasanız bile sizi her zaman yanında hissedecek hediyelerden olan kız ve erkek temalı kar küreleri güzel bir hediye olacaktır. Hediyelik eşya dükkanlarından ya da çıktığınız yurt dışı gezisinden rahatlıkla bulacağınız sevimli çiftli kar küre hediyesine sevgilinizin çok mutlu olacağına eminiz. Sevgilinizle içinde bulunduğunuz ve hiç bitmesini istemediğiniz dünyanızın sembollerinden olması sebebiyle en değerli hediyelerden biri olan sevimli çift kar kürelerinin müzik kutulu ya da sade şeklinden biriyle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

 KARDAN ADAMLI KAR KÜRELERİ

Kar küreleriyle özdeşleşen ve her yerde en çok karşımıza çıkan model kardan adamlı kar küreleridir. Sevgilinize yeni yılda alabileceğiniz bu modelle oldukça şirin ve tatlı bir hediye alabilirsiniz. Karşı tarafı çok mutlu edeceğine inandığımız kar kürelerinde adıyla özdeşleşen kardan adamlı kar küresini hiç yanından ayırmayacak ve siz yanında olmasanız bile aklından çıkarmayacaktır. Sevgilinle oluşturduğunuz sevimli dünyanızın bir parçası olacak kardan adanlı kar küresini yıllar geçse bile unutamayacaksınız.

Sevgiliye alınabilecek ya da sevgiliden alınabilecek en romantik hediye listesinin ilk sırasında yer alan kar küreleri ve kar kürelerinin mistik, romantik ve mutluluk veren minik dünyalarında hayale dalmak kadar rahatlatıcı bişey yoktur herhalde. Sizde sevgiliizi mutlu edecek bir hediye düşünüyorsanız kaliteli kar kürelerinden birinin muhteşem olacağını düşünüyoruz. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…