Şartlar ve ziyaretçi sözleşmesi

Bu siteyi ziyaret etmekle aşağıdakilerin farkında olur ve tüm bunları kabul etmiş olursunuz

1) Sitede ürün yerleştirme yapıldığını ve böylesi anlarda site yönetileri tarafından açıkça bilgilendirileceğimin farkındayım. Ayrıca bu sitedeki listeler “en iyiyideğiliyiler arasından seçilmişleri” ele alır. Bunun farkındayım

2) Sitedeki kişisel görüşlerden dolayı bir zarara uğrama ihtimalini kabul ediyor ve bu uyarıları görüp onaylamam sebebiyle olası zararları da siteye tazmin ettiremeyeceğimi onaylıyorum.

3) Sitedeki görüşler dolayısıyla aldığım kararların tüm maddi ve manevi sorumluluğu bana aittir.

4) Bu sitenin kullanıcı deneyimini iyileştirme amaçlı birtakım çerezler kullandığını bildiğiniz ve tüm bu basit nitelikte olan ANONİM kişisel verilerin istatistiki amaçlı kullanımına rıza gösterdiğiniz varasyılır

5) Sitede 3. parti reklam şirketlerinin (Google gibi) reklamlarının var olduğunun farkındayım ve bu reklamların sorumluluğunu üstleniyorum.

6) Siteye yazacağım yorumların tüm cezai ve hukuki sorumluluğunun bende olduğunu ve bu yorumları yaparken ip adresim ile mac adresimin kayıt altın alınacağını biliyor ve onaylıyorum.

7) Bu sitedeki yazıların geçmiş tarihlerde yazılmış olması sebebiyle sonradan yazı içeriğindeki ürün ve hizmetlerde meydana gelebilecek birtakım değişikliklerin olabileceğini kabul ediyor ve bir ürün tercih etmeden önce bu riski ve ihtimali göze alıyor ve kabul ediyorum.

8) Nasıl ki bana bir ürün ve hizmet hakkında tarafsızca yorumda bulunan veya görüş bildiren, şahsi kıyaslama yapan  arkadaşıma bu görüşü dolayısıyla kızamıyorsam ve kusuru olduğunu kabul edemiyor isem eniyiveuygun sitesinin de benzeri konumda olduğunu ve her ne kadar editörlerin ürün ve hizmet hakkında az çok bilgi sahibi olduğu doğru olsa da kusurları olmadan ve istemeden yanılma ihtimalleri olduğunu kabul ediyorum ve tercihimi ona göre yapacağımı beyan ediyorum.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada