Şarjı Uzun Gittiği Bilinen 5 Şarjlı Süpürge Modeli

Çalışma hayatının dezavantajlarından biri ev işlerine zaman yetirememiz. Yoğun geçen koşturmalı iş hayatından sonra eve geldiğimizde neyi ne kadar hızlı yaparsak o kadar avantajımıza olacaktır. Bu noktada pratik küçük ev aletleri hayatımızı kolaylaştıran mucizevi buluşlar olmakla birlikte şarjlı süpürgeler de bunlardan en önemlileridir.

Elektrik süpürgem var şarjlı süpürgeye ne gerek var demeyin. Çünkü elimizin altında dökülen kırıntıları hemen çekmemizi sağlayıp zamandan tasarruf etmemizi sağlayacak olan şarjlı süpürgelerdir. Şarjlı olduklarından fişe bağlantıya gerek olmadan istediğimiz yere de götürebiliriz. Ayrıca sadece evin içinde değil arabanızda ki kırıntıları ya da kedi köpek tüylerini çektirmek için de bire bir küçük ev aletlerindendir.

Hayatımızı kolaylaştıran şarjlı süpürgeler sayesinde, ulaşılması zor yerlerdeki kırıntı ve tozu çekerek her zaman temiz bir eve sahip olabilirsiniz. Tüm evi süpürecekseniz elbette şarjlı süpürgeler mantıklı değil ama anlık döküntüleri süpürmek için şarjlı süpürgeler oldukça mantıklı küçük ev aletleridir. Özellikle titiz olanlar için her yemekten sonra mutfağı süpürme ihtiyacı hissediyorsanız büyük süpürgeyi çıkarmak işkence haline gelecektir. Ama elinizin altında bulunan şarjlı süpürge sayesinde bu oldukça kolay bir iş olacaktır.

Şarjlı süpürge seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar marka ve model olurken motor gücünü de ihmal etmeyin. Güçlü bi motor yanında şarjının uzun süreli gitmesi de fark yaratan başka bir özelliktir. Eviniz, ofisiniz ve arabanız için kullanacağınız şarjlı süpürgeler ile ilgili yazımızla tekrar karşınızdayız. Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız “Şarjı Uzun Giden 5 Şarjlı Süpürge Modeli” yazımıza geçelim…

DYSON DC34

115040531-2-dyson_dc34_animal_sarjli_supurge

Son teknoloji Dyson süpürgeler ile farklı kategorilerde evinizde kolay temizlik sağlıyor. Gerektiği gibi çalışmayan aletlerin hayal kırıklığı yarattığından hareket eden Dyson, çıkardığı tüm ürünlerden bekleneni karşılamak üzere üretmektedir. Konumuz olan kablosuz şarjlı süpürgeler listemizde 1. sırayı sonuna kadar hak eden Dyson, güçlü motoru ve güçlü emiş gücüyle şarjlı el süpürgelerinden beklenenden daha yüksek performansta çalışırlar. Ücretsiz 2 yıl garanti sağlayan Dyson, toz torbasızdır. Patentli silikon teknolojisi sayesinde, tozu ve kiri yakalar. Lityum iyon pili sayesinde uzun yıllar bozulmadan ve aynı yüksek şarj süresiyle kullanabilirsiniz. Aynı güçte kesintisiz 15 dakika emiş gücü sağlar. Şarjlı el süpürgelerinin istenilen özelliklerinden biri de hafif olmasıdır. Dyson DC34 modeli, 1.3 kilogram ağırlığıyla rakiplerine fark yaratmaktadır. Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca tutmanızı sağlayan Dyson DC34, ince uçlu aparatları ile ulaşılması zor yerleri süpürmenize olanak sağlamaktadır. Tek tuşla hazneyi boşaltmanızı sağlamakla hijyenik temizlik sağlamaktadır.

Menüye geri dön ↑

BOSCH BCH6ATH25

ee_4122574

Ünlü Alman devi Bosch, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde Türk kullanıcılar tarafından tercih edilen ilk markalar arasındadır. Elektrikli süpürgeler kateforisinde yer alan şarjlı süpürgelerinde 5 farklı modeli bulunan Bosch’ta sizin için seçtiğimiz model koblasuz dik konumda çalışan BCH6ATH25 modelidir. En güçlü şarjlı süpürgesi olan bu model toz torbasızdır. Her türlü zeminde rahatlıkla kullanacağınız Bosch BSH6ATH25, lityum iyon pili sayesinde uzun süre giden şarjı uzun yıllar sıkıntı çıkarmamaktadır. Çekip taktıkça bozulan şarj sorunu yaşamayacağınız Bosch BCH6ATH25, evinizi hızlıca süpürmek isteyenler için oldukça kullanışlı olacaktır.

Menüye geri dön ↑

NILFISK HANDY 2 IN 1

71zay7kda4l-_sy450_

1906 yılında Kophenag’da kurulan Nilfisk, profesyonel temizlik ekipmanları üreten kaliteli markalardandır. Ev tipi ve profesyonel ürünler bulacağınız Nilfisk, yenilenen teknolojiyi sürekli takip etmekte ve bu yenilikleri temizlik ekipmanlarında kullanmaktadır. Sizin için seçtiğimiz Nilfisk Handy 2 in 1, işlerini pratik, hızlı ve temiz yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Lityum pili sayesinde kısa sürede şarj olur ve uzun süre şarjı dayanır. 4 saat gibi bi sürede şarj edilebilen Nilfisk Handy 2 in 1, 40 dakika gibi bi uzun bi süre süpürebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ARÇELİK K6124

Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde pazar payının büyük kısmını elinde bulunduran Arçelik, Türk tüketicisinin en çok güvendiği ve tercih ettiği markalar arasındadır. Türk sermayeli 1955 yılında İstanbul’da kurulan ve Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Arçelik, şarjlı el süpürgelerine ortalama 15 dakika çalışma süresi belirliyor. 1.89 kilogram ağırlığında bulunan Arçelik mini el süpürgesi, hafif olmasıyla oldukça kullanışlı ve rahat bir çalışma imkanı sağlayacaktır. Duvara monte apartı da bulunan Arçelik jarjlı el süpürgelerinde anlık dökülen kırıntıları enlık çekebilir, zaman kaybetmeden temiz ortamlar yaratabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ELECTROLUX ULTRAPOWER

Dikey şarjlı süpürgelerden en çok tercih edilen modellerden biri olan Electrolux Ultrapower ile devam ediyoruz. Ultrapower şarjlı süpürge hakkaten adına yaraşır bir şarj süresine sahip. Tam 60 dakikaya kadar giden şarj süresi ile çok rahat kullanabilirsiniz. Güçlü motoru sayesinde kullandığınız süre boyunca hızı asla azalmayacaktır. Farklı uçlar tasarlayan Electrolux Ultrapower modeli ile ulaşılması zor yerleri rahatlıkla süpüreceksiniz. Şarjlı süpürgeden beklentinizin çok daha üstünü karşılayacak bu modelle birlikte hem pratik anlık kırıntıları süpürürsünüz hem de tüm evi. Ayrıca 180 derece dönebilen ışıklı başlığı sayesinde kir, toz ve kırıntıları sizden asla kaçamaz.

Sizin için hazırladığımız Şarjı En Uzun Giden 5 Şarjlı Süpürge Modeli” yazımızın sonuna geldik. Her evde bulınması gereken oldukça pratik şarjlı süpürgelere hayatınızda yer açmanın vakti geldi de geçiyor bile… Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

47 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 59

Upvotes: 53

Upvotes percentage: 89.830508%

Downvotes: 6

Downvotes percentage: 10.169492%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…