Genç Kızlar İçin Havalı ve Renkli Bilinen 5 Saç Tokası ve Aksesuarı Modeli

Saç tokaları ve saç aksesuarları kaç yaşında olursa olsun kadınların kullanacağı vazgeçilmezlerdendir. Çoğu zaman farklı olmak ve değişiklik biz kadınların aradığı şeydir. Bu farklılığı bize sağlayacak saç tokaları ve aksesuarlardır.  Hayatına eğlence, tarzına tarz katan saç tokaları ve aksesuarları da hiç şüphesiz dönemsel modanın etkisinde kalmaktadır. Modayı yakından takip eden ve dönemin modasından geri kalmak istemeyen genç kızlar için hazırladığımız yazımız huzurlarınızda.

Günlük kombininizde, saç tokası çok küçük ayrıntı gibi görünse de gerçek şıklığı ufak ayrıntılar tamamlamaktadır. Jean üstüne giyeceğiniz tshirt’ün sıradanlığından eğlenceli saç tokalarıyla çıkabilir ve tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Ya da okula giderken herkeste aynı olan okul üniformasından saç tokalarınızla ve aksesuarlarınızla öne çıkabilirsiniz. Tabii okulların yasaklarını delmeyerek ve müdür yardımcısıyla papaz olmayarak.

En çok genç kızlara yakıştırdığımız renkli ve eğlenceli saç toka ve aksesuarları arasında renkli tüyler favorilerimizden. Hadi şimdi gelin hep birlikte “Genç Kızlar İçin Havalı ve Renkli bilinen 5 Saç Tokası ve Aksesuarı Modeli” yazımıza geçelim…

Buradaki  modellerin görsellerini Google’a yazarak bulabilirsiniz. Geçici süreliğine teknik sebepten ötürü görselleri kaldırmak durumunda kaldık.

SAÇ TÜYÜ

Birbirinden canlı renkleri ve eğlenceli tarzıyla genç kızlara oldukça yakıştırdığımız saç tüylerinin kullanımı da bi o kadar kolay. Tel tokayla tutturarak kullanacağınız saç tüylerinin, sülün tüyü ve horoz tüyü gibi çeşitleri bulunmaktadır. Gerçek saç gibi yıkayabileceğiniz, düzleştiriciyle düzleştirebileceğiniz rengarenk saç tüylerini hala kullanmayanlar varsa çağın gerisinde kalmış demektir. Doğal ve yapay çeşitleri bulunan renkli saç tüylerini internet sitelerinden ve kuaförlerden temin edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

SAÇ BANTLARI

En çok tercih edilen toka ve aksesuarların başında gelen saç bantlarının o kadar çeşidi arasında karar vermekte zorlanıyorsanız her çeşidinden almanızı tavsiye ederiz. Takacağınız saç bantlarıyla sıradanlıktan kurtulup bambaşka birine dönüşebilirsiniz. Boncuk, sim ya da pul gibi detaylarla zenginleştirilen saç bantlarını gece özel davetlerde takmanız hem yaşınıza yakışacak, hem de çok şirin bir hava katacaktır. Daha düz ve çiçekli saç bantları da günlük yaşamda kullanacağınız oldukça havalı modellerdendir. Saç bantı takarak saçınızı açacağınız gibi topuz yaparak da kullanabilirsiniz. Salaş ve havalı bir hava katacak olan saç bantları, uygun fiyatıyla tüm genç kızlarda mutlaka bulunması gereken modellerdendir.

BENZER İÇERİK:  Karizmatik Bilinen 5 Siyah Erkek Kemer Modeli
Menüye geri dön ↑

TARAK TOKA

3

Benim en sevdiğim ve en favori olan modelim tarak tokalardır. Çok narin ve hanımefendi duruş sağlayan tarak tokaları fönlü düz saça kullanabileceğiniz gibi topuz yaptığınız saçlarınıza da takabilirsiniz. Bir çok farklı formda üretilen tarak tokalar genellikle taşlı olarak çalışılmaktadır. Ayrıca son dönemlerde gördüğüm ve oldukça beğendiğim helen tarzı tarak tokalarda asil bir hava katmakta. Bakımına ve dış görünümüne özen gösteren genç kızlar için taraklı tokalar, herkesin kullanmadığı ama harika havası olan toka modeli olup, favorilerimiz arasındadır.

Menüye geri dön ↑

TOPUZ TOKASI

Topuz tokasını bilmeyeniniz ya da kullanmayanınız var mıdır? Saçları topuz yapmak hem oldukça havalı hem de kurtarıcı modeller arasındadır. Saçınız bazen o kadar dağınıktır ve sizin bi o kadar vaktiniz yoktur. Okula ya da arkadaşlarınızla buluşmaya giderken dağınık saçla da gidemezsiniz. Belki hoşlandığınız çocuk ya da hoşlanabilecek adaylarınızla karşılaşacaksınız. Bu açıdan genç kızların her zaman bakımlı ve özenli olmaları gerekmektedir.  Farklı boyları bulunan topuz tokalarıyla, ne kadar beceriksiz olursanız olun muhteşem topuz yapmamanız imkansız. İnternetten bir çok vlogerın bu tokalarla nasıl topuz yapılacağı üzerine videolarını izleyip harika günlük topuzlar yaparak en zor durumlardan kurtulabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

LASTİKLİ TOKA

Yıllar geçse de modası hiç geçmeyecek olan lastikli saç tokaları, tokaların içinde belki de en kullanışlı olanlarıdır. Farklı tarz ve modelde üretilen lastikli saç tokalarıyla spor havanızı destekleyebilirsiniz. Her bijutericide bulacağınız ve hatta kendinizin de yapabileceği lastik tokaları, günün en eğlenceli saatlerine yakışacak renk ve tarzda takabilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Kendiniz ya da bi arkadaşınız için alacağınız saç tokaları ve aksesuar konusunda umarız yardımcı olmuşuzdur…

BENZER İÇERİK:  Hassas ve duygusal kişilikler için iyi ve uygun 5 erkek t-shirt modeli

1 Comment
  1. Reply
    Maya Hommadova 3 Haziran 2016 at 00:38

    keşke sevgilimde bu yazıyı okusaa…. 😉

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada