Rahat ve uygun bilinen 7 silivri oteli incelemesi

Otel denince benim aklıma direk iş ve seyahat geliyor. Sizin aklınıza tatil geliyorsa, hadi yine iyisiniz derim:). Belirli bir ücret karşılığında yolcu, turist veya kişilere konaklama ve yemek hizmeti veren tesis olarak tanımlanabilir otelcilik, fakat günümüzde otellerin yapısı oldukça geliştirilip, zenginleştirilmiştir. Öyle bir hal aldı ki bu geliştirilmiş ve zenginleştirilmiş otelcilik çığırı ile artık oteldeyken bile evinizden daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Spor olsun, eğlence olsun, ortam olsun, hemen hemen her konuda oteller bizlere bu lüksü ve rahatlığı sağlamaktadır. Hem yapı olarak hem teknik donanım açısından zenginleştirilen, hem konforu hem müşteriye olan saygı ve ilgi, ayrıca bakım şartları gibi özellikleri ile eski otelcilikten bu yana yeni otel sektörü her bakımdan çok fazla yol katetmiştir. Bir otel için en önemli sayılabilecek olan sosyal değeri açısından bakarsak, personelin hizmet kalitesi, memnun etme çabası, gücü, fiyatı gibi özellikler ile kaliteli eleman seçimiyle tercih edilebilir nitelikte olduğunu göstermelidir. Bu konularda tercih edilebilir özelliği olmayan otellerin kalitesi ve güvenilirliği konusundan şüphe edilir. Günümüzde oteller uzun süre boyunca konaklama yapılabilecek kapasiteye sahiptir. Otel denince beklentilerimiz kesinlikle konfor, lüks, temizlik, doğrusu bu kişinin bütçesine göre beklentileri değiştirebildiği için değişebilir bir özelliğe sahiptir bu yüzden bu konuda net bir şey söylemek çokta doğru olmaz. Sizin için özel olarak İstanbul Silivri otellerini araştırdık, size kılavuz olabilmesini umarak sorumu sormak istiyorum: Silivri’de çok fazla otel seçeneği olduğundan hangi otel daha iyi bilemiyorsunuz değil mi? Hadi gelin inceleyelim hangisi size göre göz atalım. Bu otellerde deneyim yaşadıysanız yorumlarınızda memnuniyet veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

ÇEŞMELİ KÖŞK OTEL

Ahhh ahhh keşke biri de bana hadi kalk gel bul bir bahane biraz tatile gidelim bırak işi, gücü, okulu,  “keyifim keyif” diye haykıralım dese ne güzel olurdu. Hayaller her zaman güzeldir, bırakın hayal kuralım ne saçmalıyor bu yazar demeyin, anlayamazsınız:) ince espri yaptım alan alsın konumuza dönelim en iyisi. Ailecek lüks, şık, huzur verici ve çok konforlu bir tatil veya iş seyahatini uygun fiyata geçirmek mi istiyorsunuz? Tercihiniz Çeşmeli Köşk Otel olmalı. Oteli gezerken her adımda Osmanlı mimarisinin ihtişamını görmek mümkündür. Şıklık ve zerafetin bir arada bulunduğu Osmanlı ihtişamı ile Çeşmeli Köşk Otel’de kendinizi çok özel hissedeceksiniz.  4 farklı oda seçeneği olan Çeşmeli Köşk Otel her bütçeye uygun imkanı sağlamaktadır. Çayınızı yudumlarken otelin sağladığı Wifi imkanı ile  internette uzun saatlerce sörf yapabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ÇAKIRKEYİF OTEL

Doğa ile iç içe olmayı seven kişilerin tercih edebileceği sessiz, sakin yani  İstanbul’un gürültüsünden uzak ama bir o kadar da İstanbul’un güzellikleri içinde çok rahat edebileceğiniz bir tatil ve seyahat alanıdır. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tercih edilebilecek özellikleri yani, şömine başında sıcak çayınız ile dosyanızı inceledikten sonra sağlam bir Ege ve Rumeli kahvaltısı ile evinizdeki rahatlığı Çakırkeyif otelinde de hissetmeniz mümkündür.

Menüye geri dön ↑

OTEL FAMILY

o family

Kendisini günden güne daha iyiye yenileyen ve geliştiren Otel Family tam bir aile otelidir. Sevdiklerinize vakit ayırabileceğiniz ve Otel Family’in sunduğu profesyonel hizmet ile sıcakkanlı ve samimi bir ortamda ister iş seyahatinde olun ister ailecek tatile gelmiş olun konaklama süreniz bittikten sonra tekrar ve tekrar Otel Family’i tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Aile oteli olarak tercih edilebilir fakat iş seyahatleri açısından panel, sempozyum, konferans ve daha bir çok etkinliğinizi gerçekleştirme imkanı da sağladığı için iş seyahatlerinde de tercih edebileceğiniz faydalı bir mekandır.

Menüye geri dön ↑

VILLAFE

Benim en sevdiğim tarzdaki otellerden biri Villafe’dir. Kesinlikle herkesin sevebileceği ve tercih edebileceği doğa ile iç içe, samimi, kendisine özgü olan zarif tasarım ve dokunuşları ile göz doldurabilir niteliktedir. Fiyat açısından çokta uygun olduğunu düşünmediğim bir otel fakat ödediğiniz fiyata değer bir özeelliğe de sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Menüye geri dön ↑

MARCİA OTELS & RESORT

Şık, lüks, kendini seven ve para harcamaya düşkün kişilere önerimizdir etkinlik açısından çok yönlü işlevi vardır. Gayet konforlu ve kaliteli bir oteldir. Güvenlik açısından üst seviyelerde bir teknolojiye sahip olan Marcia oteli tavsiye ediyoruz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada