Partiler için havalı bilinen 7 karton bardak modeli

Evinizde veya çeşitli alanlarda çılgın partiler vermek mi istiyorsunuz? O halde bardak, tabak ve benzeri birçok ürünü hazırda tutmak, sizlerin sıkıntı yaşamadan güzel bir parti ortamı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Sizlere Partiler için havalı 7 karton bardak modeli konusunda sunumlar hazırlayan web sitemiz, tüm bu konulara ilişkin bilinçlenmenizi sağlıyor. Şimdi gelelim bu alanın çok satan çeşitlerine! Her biri, insan sağlığını riske etmeyen ve aynı zamanda parti gibi alanlarda kitlelerin bardak kırması gibi ihtimalleri ortadan kaldırmasına yardımcı olacaktır. Böylelikle beklenmedik bir sağlık problemi olmayacak, aynı zamanda kullanışlılık kendisini bir kademe ön plana çıkartacaktır. Yorumlamayı sunmadan evvel, bu ürünlerin neden önemli olduğuna göz atalım;

  • Karton bardak sizlerin büyük partilerden sonra bardak yıkama derdine son verir.
  • Kullan – at yapısıyla fazlası ile kullanışlı bir ortam yaratılır.
  • Ucuz fiyatlardan satışa sunulmasıyla beraber kitlelerin ortak tercihidir.
  • İçkili ortamlarda bardak kırılması gibi sorunsallara tamamen son verilir.

Evet, Partiler için havalı 7 karton bardak modeli listesiyle beraber alanının çok satan ürünlerini şimdi gözden geçirebiliriz.

ELİTCUP Karton Bardak Extra 7Oz 2000’li Koli

Kullanımı klasikleşmiş olan Elitcup markası, 7 OZ olan bardak çeşitlerini 2000’li koli olarak tarafınıza ulaştırıyor. Satış fiyatı ise 80 ila 100 TL arasında olan bu ürün, birinci sınıf karton malzemesinden hazırlanmasından dolayı içeceklerin tadını bozmaz ve insan sağlığını hiçbir şekilde riske etmez! Aynı zamanda rüzgara karşı dayanıklı olan, parçalanma olasılığı sadece insan gücüyle sağlanabilen bu ürünü tek bir bardak üzerinden değerlendirip, tek bir kişi defalarca kez içeceğini tüketebilir.

BENZER İÇERİK:  Kaliteli Bir Restaurantı Anlama Yöntemleri
Menüye geri dön ↑

Ofix Özel Baskılı Karton Bardak 7 Oz 50’li Paket – Mor

Ofix firması tarafından hazırlanan ve karikatür baskılarıyla göz dolduran bir karton bardak satın almak ister misiniz? Klasik 7 Oz olarak satışa sunulan bu ürün, 50’li paket olarak tarafınıza sadece 2,5 TL karşılığında ulaşıyor! Hem karikatürlerle eğlenceli bir ortam kuracak, hem de kullanışlılığı sayesinde çok daha cazip ortamlar yaratılacak. Kaliteli karton yapısıyla beraber hem uzun süreli kullanım, hem de insan sağlığını riske etmeyen ortamlar kurulabilir.

Menüye geri dön ↑

Huhtamaki Karton Bardak 9 Oz 50’li Paket

Huhtamaki markasının satışa sunduğu ve diğer bardaklara göre daha büyük olan bu ürünler, sizlere 50’li paket olarak sağlanıyor. 9 Oz boyutlarında olan bu ürünün 50’li paket fiyatı ise 5 TL’dir. Özellikle kahve ve meşrubat içimine daha uygun olan, büyük yapısı sebebiyle bir bardağın kullanımı daha kolay sağlanmaktadır. Ürün aynı zamanda üretici firma tarafından garantilidir. Birinci kalite karton yapısıyla tasarlanmış bu ürünleri e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Arnes Türk Kahvesi Karton Bardağı 4oz 50’li Paket

Türk kahvesi tutkunlarına artık cam bardak bulamadıkları bölümler için bir karton bardak sunumu yapılıyor. Bu alanda sadece Türk kahvesi tüketimi için hazırlanan ürün türü, 4 Oz olarak kullanıcılara sunuluyor ve 50’li paket olarak satılıyor. Kalitesiyle göz dolduran ve birçok kişinin ortak tercihi olan bu ürünleri satın almak ister misiniz? Satış fiyatı 2,5 TL olan bu ürün, birinci sınıf kalitesiyle beraber uzun ömürlü bir kullanımı tamamen destekliyor.

Menüye geri dön ↑

Arnes Karton Bardak Desenli 12 Oz 50’li Paket

Tatil beldelerinde görmeye alıştığımız, çeşitli kokteyl ve meşrubatları tüketmek için oldukça kaliteli bir karton bardak firması olan Arnes, 12 Oz olan ürünlerini bu yıl çok sattı! 50’li paket olarak tarafınıza sadece 4,35 TL karşılığında ulaşan bu ürün, ayrıca birinci sınıf karton bardak yapısına sahiptir. Artık alkollü veya alkolsüz kokteyller, asitli ve asitsiz meşrubatlar, su tüketimi gibi birçok durumu bu bardaklar sayesinde daha kolay ve basit bir şekilde sağlayabileceksiniz. Alanının çok satan bu ürünlerini e-ticaret sitelerinden görebilir ve sipariş edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Modern Mutfaklar İçin Kaliteli Bilinen 5 Sürahi Modeli
Menüye geri dön ↑

Lidopak Karton bardak 8 oz 500 adet

Klasik bir karton bardak satın almak istiyorsanız, Lidopak firması sizler için 8 Oz olan ürünlerini 500 adetlik paketler halinde satışa sunuyor! Satış fiyatı 36,20 TL olan bu ürün türü, fazla sayı barındırmasından dolayı kitleler tarafından tercih edilen bir ürün olarak görülecektir. Sizler de bu alanın cazip ve ilgi çeken ürünlerini doğrudan satın almak ve bir kullanım alanı yaratmak istiyorsanız hemen e-ticaret sitelerinden “Lidopak Karton bardak 8 oz 500 adet” ismiyle araştırmalar yapabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Karton Espresso Bardak 4 oz Model 2

50’li paketler halinde satışa sunulan karton espresso bardakları, son dönemin çok sık araştırılan ve ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. 4 Oz olarak satışa sunulan bu ürünün satış fiyatı ise 4,90 TL civarı! Hemen siz de bu ürünleri sipariş edebilir, çok daha cazip bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Son dönemlerin ilgi çeken bu ürünleri, kitleler tarafından oldukça seviliyor ve bir kullanım ağı yaratmaktan da geri kalmıyor.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada