Oturma Odaları İçin Rahat bilinen 7 Berjer Markası

Tarz sahibi evlerde tekli koltuklar vazgeçilmez dekorasyon eşyalarının başında yer alıyor. Evinize salon ya da oturma odası takımı alırken ekleyeceğiniz tekli koltuklar, oda takımınızı sıradanlıktan kurtarmak için güzel parçalardan. Koltuklarınızla zıt bir renk seçeceğiniz tekli koltuklarla derin bir hava katabilir ya da şık bir tekli koltukla farklı bir hava yaratabilirsiniz. Ve hatta benim tekli koltuğu en çok yakıştırdığım yer olan yatak odalarınızda kullanarak zevkli bir seçim yapabilirsiniz. Zevkinize ve odanızın büyüklüğüne göre tekli koltuk seçimini belirlerken, büyük odalı evler için gösterişli büyük modelleri kullanabilirsiniz.

Salon ya da oturma odası için düşünebileceğiniz ve evinizde harika bir hava estirecek berjer seçiminize yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız yazımız huzurlarınızda. Hemen hemen gittiğimiz her evde berjer görmemiz mümkün. Eskiden daha az karşılaştığımız berjerlerin şık görüntüsü herkesi etkisi altına almış durumda. Ev dekorasyonunuzu tamamlayacak olan berjerleri, modern ve klasik tarz seçimlerinize göre belirlemelisiniz. Berjerler, tek kişilik konfor sağlayacak nitelikte. İsterseniz deri berjerlerle oturma odası ya da salonunuzun havasını değiştirirken, kumaş berjerlerle daha sıcak bi hava yaratabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda koltuk seçimi en temel noktadır. Uzun yıllar kullanıp kolay değiştirilmeyecek eşya olması dolayısıyla titiz bir araştırmadan sonra karar verilmelidir. En çok kullandığınız ve misafirlerinizi ağırlayacağınız oda olduğu için salon ve oturma odası tarzınızı yansıtmalı ve daha önemlisi kendinizi rahat hissettirmeli.

Berjer seçiminizi eşyalarınızı değiştirme arefesinde ya da ilk defa alacağınız için araştırıyor olabilirsiniz. Sebebi her ne olursa olsun alacağınız berjerin rahat ve dayanıklı olması geçireceğiniz vakitlere zevk katmalı.

Piyasada bulunan yüzlerce çeşit berjerler arasından en içinize sinen modeli bulmak için her ayrıntıyı düşünmelisiniz. Rengini, modelini, kumaş cinsini ve tarzını seçerken diğer eşyalarınıza göre belirlemelisiniz. Rengine karar verirken duvar renginden hareket edebilirsiniz. Duvarlarınız açık renkse canlı renk ve desenlerle patlatabilir, canlı renklerdeyse soft renkler tercih edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Kadınlar İçin Şık ve Kaliteli Bilinen 7 Plaj Havlusu Markası İncelemesi

Berjerlerin en yakıştığı alanlar cam kenarı olsa da oturma grubu ya da köşe takımını koyma stilinize göre farklı bir yer de belirleyebilirsiniz. Hadi şimdi gelin hep birlikte “Oturma Odaları İçin Rahat bilinen 7 Berjer Markası incelemesi” yazımıza geçelim…

FATİH KIRAL MOBİLYA

10357

Fatih Kıral Mobilya, üst düzey hizmet veren ve kendi üretimleri haricinde Avrupa, Amerika ve İtalyan markalarını da tek çatı altında bulmanızı sağlayan kaliteli mobilya ve dekorasyon mağazalarındandır. Bostancı, Levent ve Antalya’da mağazaları bulunan Kıral Mobilya, estetik, kalite ve rahatlıktan asla taviz vermeyen markaların başında gelir. Modern tarzda berjer arıyorsanız Kıral Mobilyanın size göre olduğunu söyleyemeyiz. Gösterişli ve ihtişamlı avangarda berjerleri bulacağınız Kıral Mobilya, bir çok dekorasyon dergisine de kapak olmuştur.

Menüye geri dön ↑

3A

3a

Berjer denilince ilk olarak akla gelen, gelmiyorsa gelmesi gereken ilk marka 3A mobilyadır. Muhteşem tarzı ve kalitesiyle ilk sırada olmayı sonuna kadar hak eden 3A mobilya, tekli koltuk ya da berjer de oldukça güzel modeller piyasaya sunmaktadır. 20 küsur yıllık tecrübesine bir çok referans sığdıran 3A mobilyaların referansları arasında kimler yok ki? Acun Medya, Nükhet Duru, Hülya Avşar, Fenarbahçe Spor Klubü, Bu Tarz Benim Stüdyosu, Ağaoğlu My Resort, Aşk-ı Memnu, Ezel ve İntikam dizi mobilyaları gibi bir çok mekanın zevkli dekorasyonlarını yapmışlardır. Sizde evinizin tekli koltuklarını 3A mobilyadan tercih ederek farklı bir rüzgar estirebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

LAZZONİ

Lazzoni-Berjerler

Lazzoni hikayesi, 1897 yılına dayanır. İsminden anlaşılacağı üzere Laz bir ailenin kurduğu Lazzoni, Artvin Arhavi’de serender ustası Hasan Ustayla başlar. 1947 yılında Ankara’ya gelmesiyle büyük işlere imza atan Hasan Usta, Ankara’da bulunduğu yıllarda İtalya’nın en köklü mobilya markalarından Nicoletti Home ile bir anlaşma yaparak bugün ki Lazzoni’nin çizgisini de belirlemiş olur. 2010 yılı itibariyle New York’a mağaza açan Lazzoni, daha sonra Ner Jersey ve Soho’ya mağaza açmıştır. Böylece Artvin Arhavi’de başlayan hikaye New York’a kadar uzanmıştır. Kaliteli ve modern çizgisiyle tanıdığımız Lazzoni, berjer seçiminde mutlaka bakılması gereken markalardandır. Daha çok modern tarzda çalışan Lazzoni’de sade ve şıklığı sevenler için soft renk ağırlıklı berjer bulabilmek mümkündür.

BENZER İÇERİK:  Dartseverler için çok satılan ve kaliteli bilinen 5 dart seti markası
Menüye geri dön ↑

DELCATU

İstanbul merkezli kurulan ve başta Türkiye olmak üzere Avrupa’nın bir çok noktasına ihracat yapan Delcatu’da başka yerde göremeyeceğiniz kadar bol miktarda çeşit berjer koltuk bulabilirsiniz. Eskinin koltuk anlayışını yeniden yorulayarak tarzınıza uygun modern, klasik ya da barok tarzı berjer üretmektedirler. Delcatu denince estetik, şıklık ve kalite akla gelir. Ürünlerinin hepsini el işçiliğiyle İstanbl’da üreten Delcatu, uzun yıllar bozulmadan ve yıpranmadan kullanacağınız berjerler üretmektedir. Önce müşteri mutluluğunu temel alan anlayışlarıyla berjerlerinde masif köknar ağacı kullanmaktadırlar. İstediğiniz renk ve tarzda berjeri Delcatu’da bulacağınızdan eminiz.

Menüye geri dön ↑

 N DESIGN

Çok eğlenceli ve zevkli berjerler bulabileceğiniz N Design, mobilya sektörünün köklü markalarındandır. Alışılmışın dışında farklı modeller üretmeyi amaçlayan ve fonksiyonelliği ön planda tutan N Design, kaliteden de asla ödün vermeyerek müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Türkiye’de olduğu kadar 70’e yakın ülkeye ihracat yaparak dünya markası yolunda emi adımlarla ilerleyen N Design, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Menüye geri dön ↑

BELLONA

Kayseri merkezli ve İstikbal’in alt markası olarak kurulan Bellona, modern tarzda koltuklar üretmektedir. Kayseri’den başlayan başarı hikayesi Amerika’ya kadar uzanan Bellona’nın her ilde en az bir mağazası bulunmaktadır. Bu da bize satış sonrası servis ağının ne kadar geniş olduğunu göstermektedir. Geniş bir berjer çeşidi bulunan Bellona’da düz ve desenli modeller bulmanız mümkün.

Menüye geri dön ↑

FUGA

Mobilya sektöründe 25 yıllık geçmişi olan Fuga, modern tarzda koltuk takımlarını kendi fabrikasında üreten başarılı markalardandır. İstanbul ve Ankara’da mağazası bulunan Fuga’da berjer çeşitleri çok fazla olmasa da kalitesi ve tarzıyla tercih edilebilecek markalardandır. Fuga Mobilya’da, üretimlerini kendileri yaptıkları için seçtiğiniz kasa ve kumaşa göre özel üretim yaptırmanız mümkündür.

BENZER İÇERİK:  Bedava su sağlamak için kaliteli bilinen 7 dalgıç pompa markası incelemesi

Sizin için hazırlamış olduğumuz  yazımızın sonuna geldik. Dekorasyon sitelerini inceleyerek renk ve model seçimi için ilham alabilirsiniz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada