Otomobil için Kullanışlı ve Dayanıklı bilinen 6 Telefon Tutucu Modeli

Araba kullanırken cep telefonu kullanmak, bir elinizin direksiyonda diğer elinizin telefonda olması, en az alkollü araba kullanmak kadar tehlikelidir. Meydana gelen kazaların son yıllarda büyük çoğunluğu direksiyon başında telefon kullanmanın sebep olduğunu sizlere buradan açıklamak isteriz. Ancak tüm gününü arabada geçirenler için ve oldukça yoğun iş temposunda 1 dakikası bile değerli olan iş insanları için iletişim çok önemlidir. Bu kişiler mecburen araba kullanırken de cep telefonlarıyla ilgilenmek mecburiyetindedirler. Bu insanların ihtiyacı olabileceği düşünülerek arabada telefonu elde tutmadan arabanızın herhangi bir yerine tutturarak, tam göz hizasına denk gelecek şekilde aparat sayesinde monte edebilirsiniz.

Bu telefon tutucuları sadece araba kullanırken değil, kafede otururken herhangi bir video izleme durumunda uzun süre telefonu elde tutmadan masaya aparatı tutturarak rahatlıkla videonuzu izleyebilirsiniz. Bu aparatların pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Takılıp çıkarıldığında farklı kullanım alanlarında da işe yarayabilen bu aparatların dayanıklı olmasıda gerekmektedir. Gün içinde cep telefonunuzu pek çok sayıda aparat yardımıyla kullanacaksınız. Bu sebepten ötürü edineceğiniz aparatın sağlam olması da gerekmektedir.

Telefon tutucuları arabada veya kafede,masa başında otururken değil yatağınızda yatarken, kanepenizde otururken de rahatlıkla telefonunuzu aparata yerleştirip cep telefonunuzdan video ve filmleri rahatlıkla seyredebilirsiniz. Telefon tutucularının boyutlarıda çeşitlilik göstermektedir. Telefon tutucu alırken hangi telefonların kullanımına uygun bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde telefon tutucunuz herhangi bir telefon değişikliğinde hiçbir işe yaramayacaktır.

Biz en iyi ve uygun editörleri, onlarca model arasında hangisinin sizin için en uygun olduğunu belirlemek adına araştırma yaptık ve yazımızı oluşturduk. Şimdi dilerseniz yazımıza geçelim…

Akrobat Telefon Tutucu

eniyiveuygun

Evde,ofiste,arabada,yatakta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve telefonunuzu istediğiniz gibi şekilde kullanabilirsiniz. Uzun kol tasarımı ve döner başlığı sayesinde istediğiniz görüş açısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Aracınızda, masa üstünüzde ve yatağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Poliüretan kaplı tutuş aparatı sayesinde güçlü tutuş sağlayan telefon tutucu aynı zamanda güvenlidir. iPhone  3, 3S, 4, 4S, 5, 5S, 5C, Samsung Galaxy S, S2, S3, S4, Note 2, Note 3, Note, HTC, Sony telefonlarla uyumludur. Akrobat telefon tutucu 500 gram taşıma kapasitesine sahiptir. Ürün çok rahat taşınabilir ağırlıktadır ve siyah renktedir.

Menüye geri dön ↑

Araç İçi Havalandırma Telefon Tutucu

eniyiveuygun

Araç kullanırken telefonunuzu çok daha rahat kullanmanızı sağlar. Bu sayede güvenliğinizi de tehlikeye atmaz. Araç kullandığınız sırada telefonunuza gelen bildirimleri daha rahat ve kolay görmenize yardımcı olacaktır. Cep telefonunuzu dikey ve yatay kullanmanızı sağlayacaktır. Güç ve ses kablolarının kolay takılmasını sağlayacak basit bir tasarıma sahiptir. Yan tarafa doğru genişleyen yapısıyla 3.5 inch – 6 inch ekran büyüklüğüne sahip tüm modelleri desteklemektedir. Aracınızın havalandırma panellerine sabitleyeceğiniz telefon tutucuyu telefonunuzun yanı sıra navigasyonunuzu da kullanabilirsiniz. Ürünün fiyatı oldukça uygundur. Araç içi havalandırma telefon tutucu, kullanırken güvenliğinizi tehlikeye atmadan, telefonunuzu rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Menüye geri dön ↑

Direksiyon Arası Yan Telefon Tutucu

eniyiveuygun

Araç kullanırken ellerinizi direksiyondan ayırmadan cep telefonunuzu kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Bildirimlerini daha rahat ve kolay kontrol edebileceksiniz. Telefon görüşmelerinizi de ellerinizi direksiyondan ayırmadan yapabilmenizi sağlayan bu aparat tüm direksiyonlara uyumludur. Direksiyon arasına sabitlenen tutucu telefonunuzu yan şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Ayarlanabilir yapısıyla tüm telefon modelleri ile de uyumludur. Kullanım alanını arabayla sınırlamayarak spor ekipmanlarında, alışveriş veya bebek arabaları gibi birçok yerde kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Vantuzlu Akrobat Telefon Tutucu

eniyiveuygun

Telefonunuzu sabitleyecek vantuzlu tutucu, araç içerisinde telefonunuzdaki hareketleri kolay takip edebilmenizi sağlayacaktır. Vantuzlu yapısıyla araç camına ya da torpidoya sabitleyebilirsiniz. Kıskacına yerleştireceğiniz telefon ya da navigasyonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kıskaçlı sistemi sayesinde farklı boyutlardaki telefonları kullanma imkanı sunmaktadır. Şekil verilebilir kablosu sayesinde görüş açınıza göre telefonunun konumunu ayarlayabilirsiniz. Vantuzlu akrobat telefon tutucunun rengi siyahtır ve arabanızda sırıtmaz, göz zevkinizi bozmaz.

Menüye geri dön ↑

Torpido Üstüne Yapışan Telefon Tutucu

eniyiveuygun

Torpido üstüne yapışan telefon tutucuyu kolaylıkla monte edebilirsiniz. Tablet, navigasyon, cep telefonu gibi cihazlarda video izleyebilir ve diğer fonksiyonlara kolayca erişebilirsiniz. Torpidonun her yerine cihazlarınızı sabitleyebilirsiniz. Genişletilebilir ve daraltılabilir tutucu başlıklar ile cihazınıza uygun hale getirebilirsiniz. 4 taraflı tutucu başlık cihazınızı tam kavrar ve sarsıntılarda emniyet sağlar. Koruyucu yumuşak iç yüzey ile cihazınızı çizmez ve sarsmaz. Aparat çok hafiftir ve rengi siyahtır.

Menüye geri dön ↑

Park Telefon Numaralı Havuzlu Telefon Tutucu

eniyiveuyguneniyiveuygun

Aracınızda her zaman bulunması gereken bir üründür. Kısa süreli ya da uzun süreli park halindeki aracınızın başkasını rahatsız etmemek için kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde 6 Takım “0 dan 9 a ” kadar her rakamdan bulunmaktadır. Numaranızı değiştirdiğiniz zaman tak çıkar özellikli rakamları değiştirerek kullanabilirsiniz. Aracınızı park ettiğiniz de kartvizitinizi koymaya ya da kağıt üzerine numara yazmanız gerekmeyecektir. Gerektiğinde telefonunuz, anahtarınız vb. için stant görevi görür. Gerektiğinde arabanızı park ettiğiniz yerde size ulaşılabilmesi için Park Telefon numaralığı olur. Boyutu 20 cm x 10 cm ebatındadır. Aparat çok yer kaplamaz.

Sizler için hazırladığımız ”Otomobil Telefon Tutucu Modeli incelemesi ” adlı yazımızın sonuna geldik. Güvenliğinizi tehlikeye atmadan telefonunuzu kullanmak istiyorsanız mutlaka bu aparatlara sahip olmalısınız. Bunların arasında karar vermek içinde yazımıza mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. İyi yolculuklar, keyifli alışverişler dileriz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.