Mutfakların Vazgeçilmezi olabilecek 5 Narenciye Sıkacağı Modeli İncelemesi

Portakal, mandalina, limon ve greyfurt gibi sulu narenciyeleri sıkmanıza yarayan narenciye sıkacakları olmazsa olmaz küçük ev aletlerindendir. Sağlıklı ve doğal yaşamaya dikkat edenlerin demirbaşları arasında yer alan narenciye sıkacakları ile sabah kahvaltısında taze portakal suyu spordan sonra greyfurt, portakal ve limon karışımı içebilirsiniz. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan narenciye sıkacakları ile sizi ve ailenizi hastalıklardan koruyacak meyve suları hazırlamanız oldukça kolaylaşacak.

Önceden hazır meyve suları sıklıkla tercih edilirken son yıllarda yapılan araştırmalarla birlikte hazır meyve sularının sağlıklı olmadığı görüldü. İçeriğinde bulunan katkı ve koruyucu maddeler hazır meyve sularından doğal ev yapımı meyve sularına olan ilgiyi artırdı. Durum böyle olunca narenciye sıkacaklarının da popülerliği arttı. Narenciye sıkacaklarının alternatifi olan katı meyve sıkacakları çok daha profesyonel ve karışık gelirken narenciye sıkacakları daha basit ve pratik yapıdadır. Siz de sadece sulu meyvelerin suyunu içenlerdenseniz katı meyve sıkacağı yerine narenciye sıkacağı almanız mantıklı olacaktır. Elektrikli ve elektriksiz olan modellerinden ihtiyaç ve bütçenize uygun bir model tercih ederek kendiniz ve çocuklarınız için harika meyve suları hazırlayabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız narenciye sıkacağı modellerine geçmeden önce söylemeliyim ki piyasada çok farklı marka ve model narenciye sıkacağı bulmanız mümkün. Bu beş model dışında kullanıp memnun kaldığınız marka ve modeli yorum kısmına yazarak narenciye sıkacağı alacaklar için fikir oluşturabilirsiniz. Hadi gelin şimdi hep birlikte “Mutfakların Vazgeçilmezi Olmaya Aday 5 Narenciye Sıkacağı Modeli” inceleme yazımıza geçelim…

BREVILLE 800CP NARENCİYE SIKACAĞI

img51900x1234

Breville ehlince bilinen ve küçük ev aletlerinde kaliteden vazgeçmeyenlerin tercihidir. Ortalamadan yüksek vermeyi göze alıyorsanız size kesinlikle Breville ürünlerini tavsiye ederiz. Kaliteli Breville, narenciye sıkacaklarında da gayet üst düzeydir. Çelik döküm yapısıyla ilk anda fark edilen Breville’de titanyum bıçak kullanılmıştır ve diğer makinelere oranla %30 kadar fazla meyve suyu çıkarabilmektedir. Farklı büyüklükte bulunan meyveler için uyumlu olan Breville, meyvenin kendinden çok suyuyla ilgilenenler için özel olarak tasarlanmıştır. Gücü kadar tasarımıyla da görenleri kendine hayran bırakan Breville narenciye sıkacağının mutfağınıza çok yakışacağına inanıyoruz.

Menüye geri dön ↑

EMSAN MULTIPRES NARENCİYE SIKACAĞI

77986191766863001111

Son yıllarda yıldızı parlayan ve eski havalı günlerine dönen Emsan, 1971 yılında kurulmuştur. Emaye üretimi amacıyla kurulan Emsan, adını Emaye’den almıştır. Geçmişin tecrübesini üretim teknolojisinde kullanan Emsan, müşterilerin ne istediğini en iyi bilen markalardan. Narenciye sıkacakları pres kollu olan Emsan, portakaldan nara kadar her sulu meyveyi sıkma olanağı sağlamaktadır. Farklı renklerde üretilen Emsan Multipres narenciye sıkacağı, çelikten üretildiği için hem dayanıklı hem de sağlıklıdır. Uzun yıllar sıkıntısız kullanacağınız Emsan narenciye sıkacakları 2 yıl garantili olmakla birlikte 14 gün içinde değişme imkanı sunmaktadır.

Menüye geri dön ↑

BRAUN TRIBUTE COLLECTION CJ3000

crosscarft-braun-cj3000-image

Katı meyve sıkacağına göre daha pratik ve basit yapıda üretilen narenciye sıkacakları, sadece sulu meyve sıkmak isteyenler için daha mantıklı görünmektedir. Katı meyve sıkacakları, narenciye sıkacaklarına göre daha hacimli ve daha karmaşık yapıdadır. Alman markası Braun, küçük ev aletlerinde en çok tercih edilen markalardan biridir. Size tavsiye ettiğimiz bu model oldukça sade ve şık tasarımlıdır. Tasarımda abartılmadan bildiğimiz narenciye sıkacağı formatında üretilen Braun Tribute Collection CJ 3000, posa kontrolü ile içeceğinizde ki posa miktarını ayarlamanıza olanak sağlıyor. Sıkacağınız meyvenin üzerine bastırarak çalıştırır, elinizi çektiğinizde durdurursunuz. Çoğu narenciye sıkacağında problem olan temizlik, Braun’un bu modelinde oldukça kolaydır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu modelin kullanımı da pratiktir.

Menüye geri dön ↑

KENWOOD JE280 NARENCİYE SIKACAĞI

Japon markası Kenwood, Türkiye’de kıymeti bilinmeyen markalardandır. Türkiye’de bazı markaların popüler olduğu düşünülürse Kenwood arada kalmış ancak kalitesiyle tüm dünyada kabul görmüş markalar arasındadır. Küçük ev aletlerinde gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz Kenwood narenciye sıkacağında tavsiye edeceğimiz model ise JE280 modelidir. 1 litre kapasiteli Kenwood JE280, çift yönlü dönmektedir. Beyaz renkte üretilen JE280, şık tasarımıyla kolay temizlenmektedir. Aradığınız kaliteli ve basit yapıda bir narenciye sıkacağıysa kesinlikle Kenwood’a bakmalısınız.

Menüye geri dön ↑

PHILIPS HR2752 90 NARENCİYE SIKACAĞI

Ultra sessiz çalışmasıyla öne çıkan Philips HR2752 90 narenciye sıkacağı, minik boyutu ve şık tasarımıyla çok hoşunuza gidecek. 85 W gücünde motoru sayesinde kolaylıkla sıkma işlemini gerçekleştirirken evin diğer üyelerini rahatsız etmeden kahvaltınız için harika meyve suları sıkabilirsiniz. Kırmızı siyah tasarımını çok beğeneceğinizi düşündüğümüz Philips’in bu modeli, damlamayı durdurma özelliğine sahiptir. Kaymayan tabanı sayesinde ıslak zeminde olası kazaların önüne geçerken metal süzgeciyle sağlıklı meyve suları hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Forum sitelerine göz attığımızda kullanıcılarından olumlu yorumlar alan Philips, pratik kullanıma oldukça uygundur. Temizliği de kolay olan Philips’i pratiklikten hoşlananlar için özellikle tavsiye ederiz.

Sizin için hazırladığımız Mutfakların Vazgeçilmezi 5 Narenciye Sıkacağı Modeli” yazımızın sonuna geldik. Sizde kahvaltılarınızda kendiniz ve çocuklarınız için vitamin ve mineral deposu içecekler hazırlamak istiyorsanız mutfakların vazgeçilmezi narenciye sıkacaklarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…