Manavgat’ın kaliteli bilinen 5 açık büfe oteli incelemesi

Manavgat, Antalya’nın tatil beldeleri arasında gösterilen bir bölgedir. Günümüzde aktif olarak milyonlarca yerli ve yabancı turisti bünyesinde konuk alan Manavgat, sizlere güzel bir tatilin kapılarını aralamayı da ihmal etmiyor. Tatilinizi keyifli bir hale dönüştürmek ve tadını çıkartmak ister misiniz? O halde sizler için sıraladığımız açık büfe oteli konumuzu mutlaka inceleyin. Her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmiş ve bu yönde hizmet alma şansı sunan oteller, konaklama dahilinde kaliteli vakit geçirmenizi de bir hayli kolaylaştıracaktır. Açık büfesine hayran olacağınız bu muhteşem otelleri sizler için inceliyoruz!

Melas Resort Otel

melashotel

Manavgat’ın merkezinde yer alan ve 5 yıldızlı oteller arasında 2016’nın en iyisi seçilen Melas Resort Otel, sizlere muhteşem bir tatilin kapılarını aralıyor! Açık büfesi konusunda muhteşem bir hizmeti sizlerle buluşturan otel, aynı zamanda snack atıştırmalı ve zengin çeşitte ki ana menüleriyle de en kaliteli yiyeceklere ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu alanda kaliteli bir yemek tüketimi sağlamak ve tadını çıkartmak istiyorsanız tercihinizi Melas Resort Otel’den yana kullanabilirsiniz. Denize sıfır olan bölge, alanında bir açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu barındırmaktadır. Üstün konaklama kapasitesine sahip olan otelin tadını çıkartmak mümkün!

Menüye geri dön ↑

Aydınbey King’s Palace

aydinbeykings

Manavgat’ın bir diğer güzel oteli Aydınbey King’s Palace hizmetinizde! Kaliteli bir tatilin tadını çıkartmak ve keyifli anlar yaşamak istiyorsanız, listenize bu oteli de eklemeyi ihmal etmeyin! Binlerce misafirini dönemsel olarak ağırlayan, açık büfesiyle sizlere 4 farklı öğünde yemek lezzeti sunan otel türü, son dönemlerde kitlelerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Biz de listemize bu kaliteli oteli eklemeden edemeyeceğimizi fark ettik! 2016 yılının en çok oy yüzdesi yakalayan Aydınbey King’s Palace, muhteşem tasarımı ve merkezi konumu ile sizlere kaliteli bir tatil seçeneği sunuyor. Aynı zamanda açık büfesine hayran kalacak, yemeklerden yana herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Menüye geri dön ↑

Trendy Verbena Beach Hotel

trendyotel

Trendy Verbena Beach Hotel, Manavgat bölgesinin bir diğer kaliteli oteli! Son dönemlerde birçok kişi tarafından beğeni kazanan ve tatilin keyfini sürme olanakları sıralayan otel türü, sizlere bu alanda kaliteli bir hizmet seçeneği sunmayı da ihmal etmiyor. Özellikle açık büfesiyle birçok kişinin takibi altında olmayı başarmış otel türü, en güzel şekilde vakit geçirmenizi sağlıyor ve bu tatil hizmetinin de keyfini sürmenize olanaklar tanıyor! Siz de dilediğiniz gibi tatil imkanlarını değerlendirmek ve hizmeti öncü planda tutmak adına hemen Trendy Verbena Beach Hotel’den yerinizi ayırtın. 5 yıldızlı otel olmasının yanı sıra alanında binlerce yerli yabancı misafirini konuk almaktadır.

Menüye geri dön ↑

Voyage Sorgun Hotel

Manavgat’a sadece 3 km uzaklıkta olan Voyage Sorgun Hotel, bu yılın en iyi dördüncü oteli seçilmiştir. Muhteşem bir tatil ortamı sunan ve tatilin keyfini çıkartma olanakları tanıyan otel türü, her geçen gün daha fazla kişinin takibi altına girmeyi başarmıştır. Açık büfesiyle 4 farklı öğün çeşidi sunan ve ara saatlerde snack gibi atıştırmalıklar çıkartan mutfağı, pek çok ünlü mutfak türüne değinmektedir. Tatilin keyfini sürmek ve alanında 2 farklı havuz barındıran, hijyenle ön plana çıkan, denize sıfır konumu ile liderlik durumunu elden bırakmayan Voyage Sorgun Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Turquoise Hotel

Manavgat’a 4 km uzaklıkta olan bu muhteşem otel, bu yıl itibariyle yükselişe geçmeyi başardı! Kaliteli bir tatil yapmayı amaçlıyorsanız, siz de bu muhteşem otelin keyfini sürebilirsiniz. Açık büfesiyle ön plana çıkan ve alanında her yıl binlerce kişiyi ağırlayan otel, aynı zamanda 2 farklı havuza sahip ve 5 yıldızlı otel türüdür. 4 farklı öğün üzerinden yüzlerce çeşit yemeği sizlerle buluşturan otel, ara atıştırmalıklarda da yemek yemenin keyfini tam manasıyla yaşama şansı veriyor! Siz de kaliteli bir tatili amaçlıyorsanız tercihinizi Turquoise Hotel’den yana kullanabilirsiniz.

Evet, sizler için hazırlamış olduğumuz bu muhteşem yazımızda bazı otelleri inceledik. Kaliteli bir tatilin keyfini sürmeniz ve bu alanda 5 yıldızlı otelleri değerlendirmeniz manasıyla geniş bir listeye yer verdik. Siz de dilediğiniz otel seçeneklerini bütçenize uygun fiyatlarla belirleyebilirsiniz. Bu alanda bütçe planlaması yapmak çok önemlidir. Çünkü otellerin büyük bir bölümü açık büfe konusunda zengin olan ve 5 yıldızlı oteller olarak görülen değerleri taşımaktadır. Seçiminizi yaparken kriterleri doğru bir şekilde denk getirebilmeyi ve size hitap eden seçenekleri görmeyi ihmal etmeyin! Sizler de Manavgat bölgesinde konuk olduğunuz ve “yemekleri süper abi!” diyebileceğiniz otelleri yorum olarak bizle paylaşın! Araştırmalardan sonra siz gibi okuyucularımıza sunduğunuz otelleri paylaşmaktan da memnuniyet duyacağımızı belirtelim.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…