Kullanışlı ve Pratik Bilinen 7 Mini Buzdolabı Modeli

Buzdolapları, her mevsim ve koşulda yiyeceklerinizin taze kalmasını ve uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. Aileler için büyük hacimli buzdolapları tavsiye edilirken tek kişi ya da ofis için buzdolabı seçerken, küçük hacimli olanlar yani mini ve ofis tipi buzdolapları düşünülmelidir.

Ofisinize buzdolabı düşünüyorsunuz, ya da bekar evinize… Sizin için en ideal buzdolabı çeşidi mini buzdolaplarıdır. Mini buzdolaplarının en belirgin avantajı fiyatları olacaktır. Fiyatı dışında, yer sıkıntısı olanlar için en mantıklı karar yine mini buzdolaplarıdır. Minik boyutları sayesinde en ufak mekan da bile işlevsel çözümler sunan mini buzdolaplarının, kalite ve model farklılıkları da bulunmakta.

Mini buzdolabı satın almadan önce, düşündüğünüz markanın kalitesini ve servis ağını araştırmalısınız. Servis ağını araştırmanın en sağlıklı yolu ise internetten yapılan müşteri yorumlarıdır. İnternette yapacağınız kısa bir araştırma neticesinde, almayı düşündüğünüz mini buzdolabı kullanıcılarının memnuniyet ve memnuniyetsizlik durumlarını öğrenebilir, aynı sıkıntıları yaşamak durumunda kalmazsınız.

Mini buzdolapları seçerken çok da özellikleri belirleyici olmayacaktır. Çünkü mini buzdolapları, büyük hacimli bir buzdolabı alırken yaşayacağınız belirsizlikleri ve kafa karışıklığı yaşatmazlar. Renk ve özellik bakımından çok da fazla çeşidi bulunmayan mini buzdolaplarını seçerken, dikkat etmeniz gereken kriterler güven açısından markası, servis ağı, elektrik sarfiyatı ve tasarımının hoşunuza gidecek olmasıdır.

Sizin için araştırdığımız ve ekonomikliğin ön planda olduğu mini buzdolabı seçiminde sizlere yardımcı olmayı amaçladığımız “Kullanışlı ve Pratik 7 Mini Buzdolabı Modeli” yazımıza gelin hep birlikte geçelim…

LIEBHERR TPESF 1714 COMFORT

1

Sıralamalarımıza genellikle o sınıfın en iyisiyle başlamak isteriz. Kaliteli mala verilen paranın asla boşa gitmeyeceğini, verilen paranın hizmet olarak geri alındığının bilinciyle kişisel alışveriş tercihlerim de bütçemin el verdiği ölçüde hep kaliteden yana olmuştur. Bu mantıkla sizlere önereceğimiz ilk marka Alman kalitesiyle üretilen ve 1949 yılında Hans Liebherr tarafından kurulan Liebherr markası olacaktır. Alman disipliniyle üretilen Liebherr, A++ enerji sınıfıyla ve 145 litre iç hacmiyle kaliteden vazgeçmeyenlerin tercihi olacak bir modeldir. Paslanmaz çelikten üretilen Liebherr TPesf 1714 Comfort A++ modeline 4 yıl garanti vermektedir. Liebherr’e verilecek parayla başka markalardan büyük boy buzdolabı bile alınabilirken pratiklik isteyenlere tavsiye edeceğimiz şık ve kaliteli bir modeldir. 

Menüye geri dön ↑
BENZER İÇERİK:  Dayanıklı ve Kalıcı Bilinen 5 iPhone Ekran Koruyucu Markası

ARÇELİK 1060 TY

2

Beyaz eşya sektöründe, Türkiye’nin en çok tercih ettiği ve Pazar payının en fazla olduğu marka Arçelik’tir. En çok tercih edilmesi dolayısıyla servis ağının en geniş ve en sorunsuz çalıştığı Arçelik, en ücra yerlere bile hizmet götürmesiyle tercih edilen markaların başında yer alıyor. 1955 yılında Sütlücede kurulan Arçelik, 1959 ve 1960 yıllarında Türkiye’nin ilk çamaşır makinesi ve buzdolabını üreterek faaliyetlerine başlamış olup, Türkiye’nin gelişimine de ciddi katkı sağlamıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek yeni ve akıllı ürünler üreten Arçelik, bir çok yenilikçi ödülünde sahibi olmuştur. Mini buzdolaplarında da en çok tercih edilen markalardan olan Arçelik’te, tezgah seviyesi buzdolabı olarak geçen mini buzdolaplarında 2 model bulunmaktadır. 2 modelinde A+ enerji sınıfında olduğu Arçelik’te, buzdolapları hacmi 90 ve 140 litre şeklindedir. Fiyat farkının çok olmadığı iki model arasından uzun vadeli düşünüp 140 litre hacme sahip olan 1060 TY modelini tavsiye etmekteyiz.

Menüye geri dön ↑

BOSCH KTG14N10NE

3

“İnsanların güvenini kaybetmektense, parayı kaybetmeyi tercih ederim.” Diyen Alman Robert Bosch, 1886 yılında Bosch’un temellerini Stuttgart’ta atmıştır. Beyaz eşya sektöründe, Arçelik’ten sonra en büyük Pazar payına sahip olan ve insanların en çok güvendiği beyaz eşya markalarından biri olan Bosch, ürünlerinin kalitesi herkes tarafından bilinmektedir. Satış sonrası müşteri memnuniyetinin de tatmin edici seviyede olduğu Bosch, üretimlerinin bir kısmını Türkiye’de yapmaktadır. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak adına ürünlerini geliştiren Bosch, alanında aldığı ödüllerle başarısını da tescillendirmiştir. Bosch mini buzdolabı B sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir. Sade bir tasarıma sahip olan Bosch, 130 litre hacme sahiptir ve 4 adet rafı vardır. Ofis ya da tek kalacağınız bekar eviniz için düşünebileceğiniz kaliteli mini buzdolabıdır.

BENZER İÇERİK:  Kaliteli ve Çabuk Isıttığı Bilinen 7 Kettle Markası İncelemesi
Menüye geri dön ↑

SUNNY SNY 65

Şimdi de huzurlarınızda miniden de mini buzdolabı. İlk gördüğümüzde çok şaşırdığımız bu model, 50 litrelik hacmi olan sevimli bir buzdolabı. Buzdolabının sevimlisi mi olur demeyin, zira Sunny SNY 65 modeli gördüğünüzde siz de bizim gibi düşüneceksiniz. Bir ev için oldukça küçük sayılabilecek bu model, sadece su ve içeçecekleri soğutmak ihtiyacında olanlar için mükemmel bir buzdolabıdır. İş yerinizde, yurtta v.s. gibi yerlerde içecek ve ufak çapta bozulmasın diyeceğiniz yiyecekler için oldukça kullanışlı olan bu model, A+ enerji sınıfı tasarrufludur. Fiyatının diğer modellere oranla çok daha ekonomik olduğu bu modeli, çok rahat ve pratik bi şekilde kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ALTUS AL 305

Arçelik’in yan ürünü olan ve bi tık alt kesime hitap eden Altus, mini buzdolabını ucuza kapatmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. 1998 yılından itibaren sektöre giren ve Türkiye başta olmak üzere Rusya ve Romanya’ya ihracat yapan markadır. Türkiye’nin her evinde en az bir ürün bulundurmak gibi bir vizyona sahip olan ve bu vizyonuyla bize Microsoft’u hatırlatan Altus, vizyonlarına ne derece ulaşırlar bilemeyiz ama çıkardıkları ürünlerde başarıyı yakaladıklarını söyleyebiliriz. Fiyat performans ilişkisinin iyi olduğu mini buzdolaplarında da beklentileri karşılamaktadır. A+ enerji sınıfında olan mini buzdolaplarında Arçelik’te olduğu gibi 90 ve 140 litre hacimlerde 2 modeli bulunan Altus’ta 90 litrelik küçük hacimli olan modeli tavsiye edebiliriz.

Menüye geri dön ↑

VESTEL EKO SB 120

“Türkiye Vestelleniyor.” sloganıyla reklamlarda izlediğimiz, Zorlu Holding bünyesinde 1984 yılında Manisa’da kurulmuş ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren markalardan olan Vestel’in kurucusu Ahmet Nadir’dir. Regal ve SEG markalarını da bünyesinde barındıran Vestel, mini buzdolaplarında A+ sınıfı enerji tasarrufu bulunur. 120 litre kapasiteli mini buzdolapları, 90 ve 140 litre arasında olması dolayısıyla bir alternatif olabilir. 3 yıl garantili olan Vestel Eko SB 120 mini buzdolabını ofis ya da eviniz için düşünebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Güvenli ve kaliteli bilinen 6 güvenlik kamerası modeli yorumlaması
Menüye geri dön ↑

HOTPOINT MFAA

İtalyan markası olan ve mini buzdolaplarında en çok tercih edilen modellerden olan Hotpoint MFAA A+ enerji sınıfında tasarruf sağlar. 108 litre hacme sahip olan Hotpoint MFAA, yönü değiştirilebilir kapağa sahiptir. Olası bir elektrik kesintisinde 10 saate kadar soğukluğunu muhafaza etmesiyle dolaptaki yiyeceklerinizin bozulmasını ertelemiş olur. Ekonomik mini buzdolabı arayanlar için tavsiye edilecek modellerden…

Sizin için hazırladığımız “Kullanışlı ve Pratik bilinen 7 Mini Buzdolabı Modeli incelemesi” yazımızın sonuna geldik. Ofis ya da tek kişi kalacağınız eviniz için araştırdığınız mini buzdolaplarında en çok tercih edilen modelleri derledik. Keyifli alışverişler dileriz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada