Kullanışlı ve Uygun Fiyatlı Bilinen 5 Yemek Takımı Marka ve Modelleri

Özellikle son dönemlerde televizyonlarda seyrettiğimiz yemek programlarının etkisiyle de olsa gerek yemeklerin lezzeti kadar sunum şeklide dikkat ettiğimiz bir husus olmuştur. Bazı insanlar için içinee sevginizi katarak yaptığınız yemeklerin,konuklarına ikram etme şekliniz, kıllandığınız tabak,çanak neredeyse yemeğin şezzettinden daha önemli olmaktadır. Masa düzeni, masadaki çiçeğin yeri, ve daha aklınıza gelebilecek her şeyin masadaki yeri tek tek düşünülerek konulmaktadır.

Eski devirlerde bir tas çorba ve bir kap yemekle karnımızı doyururken, modern toplum normları hayatımıza empoze edildikten sonra yemek yemek artık çok daha öasraflı ve meşakatli olmuştur. Artık en azı 24 parça olmak üzere, 41,42,84 ve daha fazla olmak üzere yemek takımları hayatımıza girmeye başlamıştır. Erkekler gör fuzuli masraf gibi gözüken yemek takımları, mutfağımızın kraliçeleri hanımlarımız için çok önemli bir ihtiyaçtır. Mutfakta yemek yaparken büyük titizlilikle çalışan kadınlar, aynı titizliği sofra düzeninde de göstermektedir. Çatal bıçağın konulma şeklinden başlayıp salatanın ya da ekmeğin masanın herhangi bir yerinde oturan kişinin uzanabileceği şekilde konulması gerekmektedir.

Fakat yemek takmlarının okadar çok çeşidi vardırki alışverişe çıktığınızda kafanız o kadar çok yorulacaktır ki belki de o kadar çok çeşit arasında boğulup karar veremeden evinize dönmeniz çok muhtemeldir. Çünkü yemek takımları konusunda firmalar okadar çok teferruata girmiştirki bu teferruata bağlantılı olarakta yemek takımlarının fiyatları da buna bağlı olarak artış göstermiştir.

Aynı markanın bile kndi içinde onlarca modeli vardır. Osmanlı dönemini yansıtan modelinden tutunda, porselenin şeklinden adını alan kare ve corner yemek takımı modellerine kadar değişiklik göstermektedir.

Tüm bu teferruatları düşünerek karar verceğiniz yemek takımı alışverişinizde, sizi bu çeşit arasında boğulmaktan kurtarmak adına en iyi ve uygun okurları için “ Kullanışlı ve Uygun Bilinen 5 Yemek Takımı Markası ” adlı yazıyı hazırlayıp sizlere sunduk. Sizler için çok yararlı olacağını düşündüğümüz yazımıza göz atmadan asla yemek takımı alışverişin çıkmamanızı öneririz. Şimdi dilerseniz yazımıza geçelim…

Kütahya Porselen

Eniyiveuygun

Yüzde yüz yerli üretim ve sermaye olan Kütahya porselen, mutfak gereçlerinde oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır tüketiciye. Porselene verilen şekil ve deseniyle farkını ortaya koyan marka, yemek takımı konusunda da tüketicisine oldukça fazla modelde ulaşmaktadır. Osmanlı tarzını yansıtan modelden, desene verilen çiçektn esinleniln modele kadar oldukça fazla çeşidir vardır. Bir çok tarza yemek takımı üreten marka, yemek odanızı ve masanızın çok önemli tamamlayıcılarıdır. En kaliteli porselenlerden oluşan yemek takımları lezzetli yemeklerinize şık bir sunum yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kalitesine oranla oldukça uygun fiyatlı olan Kütahya Porselen Yemek takımları, kuracağınız masada ihtiyaç duyacağınız her türlü tabak ve türevlerini içinde bulundurmaktadır. Kısaca Kütahya porselen yemek takımını alırsanız içinde her parçayı bulabileceksiniz. Kullanıcıları tarafımdan çokça tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Schafer

Eniyiveuygun

Mutfak araç ve gereçlerinde tüketiciye oldukça fazla çeşit sunan marka, kalitesiyle birlikte ününü tüm dünyaya duyurmuştur. Dünyanın en kaliteli porselenlerinden yapılan Schafer yemek takımları özenle yapılmış desenleriyle ihtişamlı bir sofra oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Diğer markalara göre fiyatının fazla olmasına karşın, kalitsiyle ve şıklığıyla yine en çok tercih edilen markaalrdan olamyı başarmıştır. Yemek takımı içerisinde; yemek tabakları, tuzluk , fincan , salata için kayık tabak ve sosluktan oluşmaktadır. Schafer yemek takımını edindiğiniz zaman başka bir şeye ihtiyaç duymayacak şekilde hazırlanmıştır. Her ülkeye ve kültüre ait modelde üretilen yemek takımları sayesinde hayranı olduğunuz kültürü yansıtan desenleri barındıran takımı, sofranıza yansıtabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Keramika

Eniyiveuygun

Keramika yemek takımları, sıcak yemeklerinize sıcak renkeriyle sıcak sohbetininizin en güzel tamalayıcısı olacaktır. Diğer markalara oldukça uygun fiyatlı olan bu marka kalitesinide fiyatına uygun standarta getirmeye çalışmaktadır. İçeriğinde sadece yemek tabaklarını değil, pasta abakları ve kasede bulundurmaktadır. Kolay temizlenebilir özelliğiyle sizlere zorlu kirler karşısında zorluk çıkarmaz. Mikrodalga da kullanılabilir. Bulaşık makinesinde yıkandığı zaman hiçbir zarar görmez. Keramika yemek takımlarının renkleri asla solmaz ve desenleri silinmez.

Menüye geri dön ↑

Pierre Cardin

Eniyiveuygun

Dünyanın eşsiz tasarımlarına sahip marka, yemek takımınında da kendine has tarzını çok güzel bir şekilde ortaya koymaktadır. Pierr cardin yemek takımlarının tümü mikrodalga fırınlarda kullanılmaz. Altın ve platin renklerden oluşan desenli ürünler bunlardan bazılarıdır. Pierr cardin yemek takımları için her deterjan uygun değildir. İçerisinde yüksek alkali bulunduran deterjanlar uygun değildir. Bunlar için özel zarar vermeyen temizleyicilerin kullanılması gerekmektedir.

Menüye geri dön ↑

Karaca

Eniyiveuygun

Ürünlerini dünyaca ünlü tasarımcılarına tasarlatan marka ününü de bu sayede tüm dünyaya duyurmuştur. İçerisinde bulundurduğu çok fazla çeşit sayesinde kullanıcısının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Kendi zevkinize ve tarzınıza göre tasarladığınız yemek odanız için harika bir tamamlayıcı olan Karaca yemek takımları kullanıcıları tarafından tavsiye edilmeltedir.

Sizler için hazırladığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konuklarınız içiç hazırladığınız lezzetli yemeklerinizi şık bir sunumla bütünleştirmek için listemizde olan marka ve modellere bakmanızı tavsiye ederiz. Kaliteden ödün vermemek adına bütçenizide zorlamayın. En iyi ve uygun editörleri olarak sizlere hem uygun fiyatlı ve de kaliteli ürünleri hizmetinize sunmak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Hepinize mutlu günler, Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 26

Upvotes: 13

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 13

Downvotes percentage: 50.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…