Karizmatik Bilinen 5 Siyah Erkek Kemer Modeli

Bir erkeğin şıklığı söz konusu olduğunda kemer modellerini es geçmek olmaz. Şık olmak isteyen erkeklerin ihtiyaç listelerinin başında yer alan kemer modellerinden, tarzınıza uygun bir model seçerek stilinizi güçlendirebilirsiniz. İş hayatında ve günlük hayatta farklı modellerde karşımıza çıkan erkek kemerleri deri ve spor formatta üretilmektedir. Erkek kıyafetlerinin olmazsa olmaz parçası kemerler en az saat ve ayakkabı kadar önem taşımaktadır. Bu bakımdan klas bir görüntü elde etmek isteyen beylerin kemer konusunda oldukça titiz davranması gerekmektedir. Kusursuz görüntü isteyen erkeklerin kemer konusunda göstermesi gereken hassasiyet, bir kadının saçına gösterdiği hassasiyet kadar olmalıdır.

İş yaşamında dış görüntünüzün sizi yansıtacağından hareketle tepeden tırnağa kusursuz olmak durumundasınız. Bu durum günlük yaşantınız içinde geçerlidir. Pantolonun içine koyduğunuz t-shirtü spor bir kemerle tamamlamazsanız ne yazık ki eksik görüneceksiniz. Ve yine ne yazık ki kızlar bu tür detaylara takılıyor beyler.

Erkeklerin zevkine göre farklılaşan kemer modellerinde klasik kemer modelleri deri kemerlerden oluşurken en çok kullanılan renk şüphesiz siyahtır. Siyah kemerler banko olması ve çok kullanılması dolayısıyla bir erkeğin dolabında mutlaka birkaç model bulunması gerekmektedir. Siyah diyip geçmemek lazım. Bunun süeti var, ruganı var… Ama siz yine de takım elbise ya da kumaş pantolon alırken, mevcut kemerlerinizi gözden geçirin. Uygun kemer olmadığını düşünüyorsanız hiç zaman kaybetmeden yeni takımınıza uygun kemer de dahil edin alıverişinize. Siyah renk kemerler özellikle klasik modellerde karşımıza çıkarken, elbette spor modelleri de siyahsız düşünemeyiz.

Erkek giyiminin olmazsa olmazı ve tamamlayıcı erkek kemer modellerinde ne kadar çok kemere sahip olursanız hareket alanınız da o kadar genişleyecektir. Beğendiğiniz bir modeli ya da fiyatı uygun gelen kemeri hiç düşünmeden almanızı tavsiye ederiz. Dolabınızda bulunan farklı tarzlarda kemerler farklı kombin yapmanıza olanak sağlarlar. Hadi gelin şimdi hep birlikte sizin için hazırladığımız Karizmatik Bilinen 5 Siyah Erkek Kemer Modeli yazımıza geçelim…

FENDI 100946064_999

Ekran Resmi 2016-08-26 00.47.31

İşte benim favori siyah erkek kemerim: canavar motifli Fendi kemer. Dünya markası olan Fendi, girdiği her alanda kalitesini kanıtlamış olmakla birlikte özellikle erkek kemer konusunda farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Deri ve dikiş kalitesi her hâl ve karda belli olan Fendi’nin başka hiç bir markada göremeyeceğiniz detayları ise sizi farklı kılan ve girdiğiniz ortamlarda “vayyyy” dedirten özellikte olmaktadır. Şunu açıkca söylemeliyim ki kemer konusu erkekleri ilgilendiriyor gibi dursa da kızların ciddi anlamda dikkatini çeken aksesuarlardandır. Bilirsiniz kadınlar detaycı olur ve asıl şıklık detaylarda gizlidir. İstediğiniz kadar janti olun ve süper takım elbiseniz olsun taktığınız kemerin kalitesi bunu desteklemiyorsa takım elbisenin de havası sönüp gidecektir…

Menüye geri dön ↑

TOD’S 100912878_999

Ekran Resmi 2016-08-26 00.39.58

İtalyan devi Tod’s, çanta ve ayakkabıda dünyanın önde gelen markalarındandır. Türkiye’ye 2001 yılında giriş yapan markanın, Türkiye hikayesi Doğuş grup bünyesinde başlamaktadır. Üretimlerini İtalya’da yapan markanın Türkiye’de mağaza açması şüphesiz müşterileri arasında çok sayıda Türk bulunmasıdır. Markanın klasikleşmiş ürünleri arasında loaferleri yer alsa da erkek kemeri konusunda da kendine has stiliyle mükemmel çizgi yakalamışlardır. Ürünlerinde el işçiliğinden vazgeçmemeleri belki de Tod’s’u bu kadar özel kılan etkenler arasındadır. Fiyatının biraz fazla olduğu belirterek sizin için seçtiğimiz modeli huzurlarınıza getiriyoruz. 100912878_999 ürün kodlu ve “T” şeklinde buluna  tokasıyla %100 deri olan kemerin genişliği 3 santimetredir. Kaliteden vazgeçemeyenlerin tercihi olabilecek türden olan Tod’s kemeri alamıyorsanız bile bir bakın da görmedim demeyin.

Menüye geri dön ↑

GUESS BM5021LEA35

Ekran Resmi 2016-08-26 01.02.08

Amerika merkezli kurulan marka Guess, ayakkabı, çanta ve kemer konusunda oldukça beğenilmekle birlikte asıl kurucuları İtalyan’dır ve bizi bu yönüyle hiç şaşırtmamıştır. Ürünleri bir çok ünlü tarafından da tercih edilen marka, özellikle erkek kemerlerini spor modellerde görmekteyiz. Büyük metal tokalı erkek kemerleri stil sahibi erkeklerin kıyafetini harika biçimde tamamlamaktadır. Ürünlerinde fazla yeniliğe gitmeyen marka, nerede görürseniz görün tanıyacağınız modeller üretmektedir. Yenilik severler için fazla beğenilmese de klasiklerden asla vazgeçemeyen beylerin bir tane Guess kemer edinmelerini tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

DIVARESE 5014219-052

İtalyan markası Divarese, 1870 yılında İtalya’nın Varese şehrinde kurulmuştur. Bir dizi zorluğun ardından 1982 yılında, yine İtalyan markası ve hepimizin bildiği Benetton, şirkete ortak oldu. Bu olaydan sonra şirket pazarlama stratejilerinde farklılaşmaya gitmiş ve “Calzaturifcio di Varese” markası “Divarese” olarak ismini yenilenmiştir. Boyner grubu altında Türkiye piyasasına giren Divarese, 1978 yılından itibaren markanın üretim ve dağıtımını üstlenmiştir. Divarese’in modern İtalyan tasarımından oluşan ayakkabı ve kemerleri, kendine has sadık müşteri kitlesi oluşturmaktadır. Erkek kemerlerinde bir çok modeli bulunan Divarese, iddialı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Deri, rugan ve süet siyah kemerleri bulunan Divarese’te sizin için seçtiğimiz model ise ortası süet detayı ve zımba tasarımıyla hareketlenen 5014219-052 modeli olacaktır. Klasikleşen düz siyah kemerlerden sıkıldıysanız Divarese’e en kısa zamanda bakmanızı tavsiye ederiz.

Menüye geri dön ↑

DESA GK-102-2010039757001

Türkiye’de deri denince akla gelen ilk markaların arafsında yer alan Desa, Melih Çelet tarafından kurulmuştur. Esasında eczacılık fakültesi öğrencisi olan Melih Çelet, deri çanta isteyen bir Amerikalı müşteriyle bağlantı kuran ve istediği çantayı Kapalıçarşı’da ürettiren Çelet’in deri sektörüne girişi de gerçekleşmiş olur. Tam anlamıyla 1972 yılında Desa markası adı altında ilk mağazası açılmıştır. Bugün ise bir dünya markası diyeceğimiz Desa’nın yurt dışında sayısız ödülü ve başarılı çalışmaları bulunmaktadır. Kaliteden vazgeçemeyenler için ayakkabı, çanta, kemer ve cüzdan kategorilerinde tercih edilen Desa mağazaları aynı zamanda Samsonite müşterileri içinde vazgeçilmezdir. Erkek kemerlerinde klasikleşen modelleri göreceğimiz Desa, her sezon ufak detaylarla oynayarak farklılaşsa da klasik modellerin modası asla geçmeyecektir.

Sizin için hazırladığımız Karizmatik Bilinen 5 Siyah Erkek Kemer Modeli yazımızın sonuna geldik. Erkek giyiminin olmazsa olmaz parçası siyah erkek kemer ile kusursuz görünmek elinizde… Keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…