Kargonuzu güvenli ve hızlı gönderdiği bilinen 5 Kargo Firması incelemesi

İnsanoğlu yüzyıllarca hayvanları kullandı. Bir yerden bir yere taşınmak, kıtalar arasında yolculuk derken bir gün tekerleği buldu. Tekerleği bulunca işler değişti birden. Hayat hız kazandı. Biz hızı sonra da o bizi kendine esir ettiğinde zaman denilen acımasız bir kavramın içinde kaybolduk. Acımasızdık beklemeye tahammülümüz yoktu. Afedersiniz burada uçaklara değinmeden geçemiycem. Kendimi en son bulutların üzerinde gördüğümde dahi acelem vardı.

Hız emekti hız herseydi. Ha bugün ha yarın gelecek ti o. Şimdi hiç bilmediğin bir şehirdeydi belki. Karanlıklar içinde hapsolmuş ve sen onu düşlüyordun. Ne kadar zahmetli yolculuk bu. Ha bugün ha yarın kavuşacaksın. İlk defa mı görüyorsun bilemem tabiî ki. Şimdi teknoloji biraz daha gelişti o an nerde olduğunu biliyorsun.

Geleceksin biliyorum ve seni büyük bir özlemle bekliyorum. Belli olmaz erken kalkarım ben alırım seni, ya da sen gelirsin belki belki öğlen belki yarın… O biraz da kargocu Abimin keyfine kalmış. Belki bir kitap belki bir hediye ve belki de internet alışverişinde kadınların korkulu rüyası mankeni olabildiğince kıskanacağınız sizi 70’lerin rüküşlerin bile rüküş yapan o biçimsiz elbise. Yok yok karamsar olmayın hemen. Çoğu zaman indirimin dibine vurur kör talihiniz güler tiril tiril dolaşırsınız güzel memleketimde …

Kavuşmak zor mesele hangi kargoyu neden seçtiniz … Bir kargo görevlisine kızıp bütün gemileri yaktığınızda kurumsallığın ne olduğunu ya da ne olmadığını çok iyi anlarsınız … Unutmayın tecrübe biraz öğrenmeyle alakalıdır ve zaman alır. Hadi gelin “Kargonuzu güvenli ve hızlı gönderdiği bilinen 5 Kargo Firması incelemesi” yazımıza geçelim…

PTT KARGO

ptt-kargo

Son 5 yıl içinde yavaş yavaş önyargıları tamamen yıkıp kapınıza iki gün sonra gelir. Çok mu hızlıdır kendileri? Dönem dönem olmasa da özellikle fiyatları duyduğunuz da zorda kalıp kendinizi bile bir kutuya koyup gönderebileceğiniz rahatlıktadır. Sizi üzmez dost canlısıdır. Ve tek haneli sayılarla muhattab olduğunuz da yahu iyi ki bunlar var dersiniz. Hız olmasa da tüm unsurlarda ortalama bir puan verip değerlendirelim. İlk sıra için seni seçtim PTT.

BENZER İÇERİK:  İyi Evi Bulabilmek İçin Kesinlikle Dikkat Etmeniz Gereken 8 Tüyo
Menüye geri dön ↑

ARAS KARGO

aras-kargo-bayilik

Kendileri nedense tüm Türkiye’nin ortalaması alındığında ilginç derecede en hızlıdır ama reklamın değerini yeni anlamışlardır. Özellikle alışveriş sitelerinden yapılan kutucuklar da Aras’ı küçümsemeyin dostlar. İkinci üçüncü planda kalır genelikle olumlu yönde sizi şaşırtır. Fiyat derseniz üç aşağı beş yukarı Yurtiçi, Mng ayarındadır. Pişman olmazsınız.

Menüye geri dön ↑

YURTİÇİ KARGO

yurtici_kargo_logo

Yurtiçi kargo sizi her zaman şaşırtmak için vardır. Bugün yolladığınız bir mektup ertesi gün bir dostun evinin üçyüz metre aşağısındadır. İşte burada o bayiler sizi öyle bir soğutur ki kendinden. 50.000 kişilik bir mahalle sakini benim kargom nooldu dediğinde sizin semtinize bugün dağıtım yoktur diyebilirler. Güzel bir süprizle daha karşılaşırsınız. Kardeş bizi yorma acilse gel al kargonu diyeceklerdir ama onu da diyemezler işte bahaneler bahaneler. Ey yurtiçi kargo şu yaptığın büyük yatırımlara şube ve eğitimli personel eklesen daha bi sevecekler seni.

Menüye geri dön ↑

MNG KARGO

Senin yerin bende hep bir başkadır. Ve ne zaman sana bulaşsam bir problem yaşarım. En iyi beş listesine seni almamın nedeni de reklamı çok iyi kullanıp hizmet standartlarının hala amatör bir seyirde gitmesi. Hele bir de Sofuoğlu’nu reklamlarda oynatıyorsun ya. Daha bi komik oluyorsun. Bence az laf çok icraat olmalı. Lütfen değiş MNG!

Menüye geri dön ↑

UPS KARGO

Bu da neydi diyenler olabilir aranızda. Söylenenleri ve sıralamayı unutun şimdi, en güzel yemekler bazen en sona kalır. Kullanın ve kalitenin ne olduğunu görün. Aaaa böyle bir kargo şirketi de varmış diyorsunuz biliyorum.

Editörlerimizin sizin için araştırdığı “Kargonuzu güvenli ve hızlı gönderdiği bilinen 5 Kargo Firması incelemesi” incelememizin sonuna geldik. Eminiz ki bi çok kargoyla alışverişte bulunmuş, deneyimleriniz olmuştur. Son olarak kargo firması seçerken özel meslek grubu ve öğrenci indirimlerini araştırın…

BENZER İÇERİK:  Rahat ve Uygun Fiyatlı bilinen 5 Otobüs Firması İncelemesi

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada