Kaliteli ve uygun bilinen 5 yemek masası modeli

Biliyoruz ki evinizin en gözde mobilyalarından birisi olan ve de en iyisini ve de kalitelisini bulmakta zorlandığınız eşya yemek masasıdır. İşte bu yazımızda sizlere en iyi sıfatını layık gördüğünüz 5 yemek masası modelini dizeceğiz.

Yine belirtmek isteriz ki bu sıralamayı yapmadan önce 4-5 en başlıca faktörü ve de kriteri en ince detayına kadar düşünüp sizlerin sunumuna çıkardık. Bunlar sırasıyla;

• Dayanıklılık

• Servis imkanı

• Kir tutup tutmaması

• Uzun ömürlülük

• Estetiklik

• Ağırlık

Yemek masasını belki daha önce hiç internetten satın almamış olabilirsiniz. Ancak söz konusu modellerin en ince detayına kadar görsellerini internetten bulabileceğiniz gibi zaten diğer gözle görülmeyen faktörleri de ancak kendiniz uzun vadede kullanarak görebileceksiniz. O sebeple bizce internetten yemek masası satın almak gayet mantıklı; eğer ki görselleri enine boyuna, gerekirse video’lardan da yararlanarak incelerseniz beğenmeniz durumunda bu gayet geçerli bir satın alma mazereti olacaktır.

Lafı fazla uzatmadan modellere geçmek isterim…

1) Karamel açılır yemek masası

Resmini gördüğünüz bu model açılır kapanır olmasıyla ve de birinci sınıf suntalam malzemeden yapılmış olmasıyla, çizilmez, kir tutmaz özel boya ve cila ile kaplı olması dolayısıyla listemizin tepesinde yer almaya hak kazanmıştır. Ayrıca belirtmek isterim ki ayakları içeriden sağlam metal ile desteklenmiş olup uzun vadede denge korunmak istemiştir.

Yine estetik olarak koyu karamel renginde olması ürünün mutfakta yer alan bir yemek masası için olabilecek en şık ambiyansta olmasını sağlamıştır.

Menüye geri dön ↑

2) Çiçek Yemek odası yemek masası

Demonte olarak hazırlanmış ve de 77 cm 92 cm 155 cm ebatlarındaki bu ürün Anti Kanserojen E1 sertifikalı malzemeden imal edilmiştir. Bu sertifika özellikle yemek masalarında aşırı önem arz etmektedir; çünkü her gün dokunduğumuz, soluduğumuz ve de yiyeceklerle temas ettirdiğimiz yerin kansorejen maddeden olmaması önemlidir. Defalarca sökülüp geri takılmaya müsait olarak tasarlandığı için taşımaya son derece elverişli üretilmiştir.

Ayrıca söz konusu “Çiçek Yemek odası yemek masası” yüzeyi pastel boyalar, yemek artıkları, boyalar gibi şeylere maruz kalması olasılığına karşı leke tutmaz ve de kolaylıkla silinebilir imal edilmiştir. Yine çizilmeye karşı da üstteki modelimiz gibi dayanıklıdır…

Ürünün hatları gayet yerinde olup dekoratif açıdan mutfak tasarımlarınız için harika bir parça olmaya müsaittir.

Ayrıca beyaz ağırlıklı oluduğu için beyaz severlerin bir numaralı tercihi olabilme potansiyeli taşımaktadır.

Ancak bu kalitedeki bir ürünün de ortalamanın üstünde bir fiyata sahip olacağı aşikardır ki şu an piyasada 750 TL civarı fiyatlara alınıp satılmaktadır.

3) Dessenti marka

Yine 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmış ve de E1 kalite standarlarına uygun başka bir yemek masası modeli karşımızda…

Dessenti markaların ev mobilyasında ne denli başarılı olduğunu bilenler bilir. Ayrıca bu markanın montaj ve de servis hizmetleri de gayet yerinde olup müşteri memnuniyeti açısından son derece yeterlidir.

Ürünün modern dekorasyona uygun tasarlanmış olması ve de hemen hemen her ortama uyum sağlayabilmesi satın alınabilir olmasındaki ve de en iyi ve uygun listelerinde yer almasındaki bir diğer etkendir.

Fiyat olarak da 200 TL’yi geçmeyen fiyatı ile listedeki diğer ürünler arasında ortlama bir konuma sahip olduğu aşikardır.

Menüye geri dön ↑

4) Filiz Parlak Beyaz açılır

Eftalya mobilya tarafından %100 yerli üretimi olarak imal edilen bu ürün tüm kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olup tüketicilerine servis, montaj ve de 24 ay garanti imkanıyla satışa sunulmaktadır.

Beyaz ve de siyah’ın kombinasyonundan oluşan renkleriyle neredeyse her mutfağa uyum sağlayabilecek bu ürünü listemizde barındırmaktan memnuniyet duymaktayız.

Kullanıcı yorumları ve de şikayetleri ele alındığında emsallerinden çok daha iyi ve de kaliteli olduğu anlaşılmaktadır.

Menüye geri dön ↑

5) İkea Bjursta yemek masası

Bir dünya mobilya duayeni olan İsveç markası olan İkea yemek masası üretiyorsa illaki kaliteli yapar. Hani normalde bu tür şeylerde genelleme yapmak doğru olmaz; ancak bu marka için genelleme yapmak istisnalarının yok denilecek kadar az olmasından dolayı doğru kalmaktadır.

Bjursta yemek masası tam bir ikea klasiği olarak düz beyaz, hatta boydan boya bembeyaz üretilmiştir. Bu sebeple evinizin hemen hemen her köşesinde sırıtmadan, şık bir şekilde duracaktır.

Yine E1 kalite standartlarına ve de çizilmeye, burkulmaya karşı son derece dayanıklı olan Bjursta yemek masası modelini 20 yıldan fazla rahatlıkla kullanabileceğinizi, ailenizle uzun yıllar anılarınızı oluşturabileceğinizi söyleyebiliriz.

Umarım kaliteli ve de şık yemek masası arayışında olan müşterilere yardımcı olabilmişizdir. Başkaca yazımızda görüşmek üzere…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada