Halı Saha Tutkunları için Kaliteli ve Uygun Bilinen 6 Futbol Ayakkabı Markası

Biz erkekler için Futbol demek aşk demektir.Basit ve iddiasız bir futbol müsabakası izlerken dahi başka alemlere gider,dünyadan 90 dakikalığına kendimizi uzaklaştırırız.Futbol oynamak ve ya izlemek bir terapidir aslında bizim için.Fakat bu aşk öylesine coşkulu ve tutkuludur ki bir zaman sonra sadece izlemek bu aşkımız,tutkumuz için yeterli olmayacak.Hal böyle olunca da arkadaş ortamında futbol sevdalıları olarak bir araya gelip tüm boş vakitlerimizi sadece izleyerek değil oynayarak da futbola olan sevdamızı dibine kadar yaşama fırsatı sunarız kendimize.

Yalnız bu Halı saha organizasyonu basit bir amatör arkadaş organizasyonundan çok farklıdır.Saatler öncesinde takımlar ayarlanır futbol oynamak için adres ve saat belirlenir,tüm iddialar belirlenir ve tam maç saatinde her iki takımda belirlenen yere profesyonel bir futbolcudan farksız hazır durumda olur.Dışardan basit görünen bu organizasyon takımda olan oyuncular için çok ciddi önem taşır. Futbol oynamak için gerekli kıyafetini en uygunu ve en rahatını kendine belirler. Taraftarı olduğu takımın formasını veyahutta takımca belirlenen aynı tip ve renk kıyafetini giyinir ve tabikide futbolun ayakla oynandığını hepimiz bildiğimiz üzere kendisi için en uygun,en kaliteli,dışardan bakıldığında göze en gösterişli futbol ayakkabasınıda çok önceden araştırıp temin etmiştir.

Bir bayan için yeni bir ayakkabı neyse bir erkek için de futbol ayakkabısı öyledir. Fiyatının çokluğu önemsizdir erkek için, onun için önemli olan ayakkabıyı giydiğindeki rahatlığı ve yeteneğini o ayakkabı modeliyle ortaya çıkartıp çıkartamayacağıdır. Halı saha ayakkabısı için rahatlık ta yadsınamayacak öneme sahiptir. Saatlerce hareket edecekleri ayaklarının yorgunluğu en aza indirecek derecede rahat ayakkabılara sahip olmak isterler. Fakat büyük bir sorun vardır ki bu özelliklerinin hepsini tek ayakkabıda bulmak çok zor ve yorucu olacaktır.Mağazalarda,AVM’lerde saatlerce dolaşıp hayalindeki ayakkabı modelini ve fonksiyonel olarak hayalindeki ayakkabı modelini bulmakta çok zorlanacaktır. Biz Halı Saha tutkunu beyler için  iyi ve uygun  bilinen 6 halı saha ayakkabı Markasını sizler için araştırdık.Şimdi dilerseniz sizler için derlediğimiz o modellere geçelim…

LOTTO

Spor_3392938

Bazı spor dallarına özgü ürünleriyle adından sıkça söz ettiren Lotto bir İtalyan markasıdır. Özellikle halı saha ayakkabıları bir hayli kaliteli olan Lotto bu alanda kullanıcılarından pek çok övgü almıştır. Lotto özellikle halı saha zeminine uygun tabanıyla tasarladığı ayakkabılarla adına yakışır kalitede ürünleri hizmetimize sunmuştur. Özellikle halı saha ayakkabılarında kullandığı PUNTOFLEX sistemi, ayaklarımızın doğru esnemesine ve ani manevra yapma imkanı tanımıştır. Lotto halı saha ayakkabıları özellikle teknik açıdan oldukça destekleyicidir. Lotto markası bütçenizi sarsmayacak şekilde piyasaya sürülmüş ve kaliteden ödün vermemiştir.

Menüye geri dön ↑

ADİDAS

eniyiveuygun

1948 Yılında Alman Adolf  Dassler tarafından kurulan Adidas,bugün her türlü spor dalında ve her türlü spor giyimde öncü markalardan birisidir. Adidas  halı saha ayakkabılarını her karekette kontrol edilebilir yani kontrolün tamamen sizde olduğu ayakkabı modelleri tasarlamıştır. Markanın ürettiği halı saha ayakkabılarının yumuşak üst yüzeyi topu kontrol etmede size ekstra avantaj sağlayacak şekilde hizmetinize sunulmuştur. Adidas markasının bir diğer özelliği ise içinde ayakklarınızı çok rahat hissetirecek iç astar,en yüksek hızda bile kontorlün sizden çıkmaması için Total Control dış taban ve tabikide Adidas’ın artık kendine özgü renkli ve şık tasarımı ile size rahatlık ve şıklığı aynı anda sunabilmektedir. Günümüzde tüm dünya da kullanılmasıda bunun açık örneğidir.

Menüye geri dön ↑

KİNETİX

eniyiveuygun

1989’dan beri kalitesinden şaşmayan ve çok uygun fiyatlarıyla oldukça beğeni toplayan Kinetix ürün çeşitliliğiyle de tüketicinin aklına gelen ilk 5 halı saha ayakkabı markasından biridir.Türkiye’nin 3 büyük takımı FENERBAHÇE,BEŞİKTAŞ ve GALATASARAY kulüplerininde lisanlı ayakkabı tedarilçisidir.Halı saha ayakkabılarıyla da tüketiciye oldukça rahat ve kalite sunan KİNETİX, uygun fiyatıyla da tüketicisi etkilemeyi büyük ölçüde başarmıştır. Rahatlığıyla da öne çıkarak , ayak rahatını düşünen halı saha tutkunları için de tercih edilen markaların başında gelmektedir. Kinetix markası %100 yerlidir. Ürünlerin tamamı Türkiye’de üretilmektedir.

Menüye geri dön ↑

PUMA

eniyiveuygun

Spor giyimin öncü markaları arasında yerini alan ve yıllardır reyonlarda hep çok satanlar kategorisinde gördüğümüz bu markanın temelleri Adolf ve Rudolf Dassler kardeşlerin atletizme yönelik koşu ayakkabıları üreten bir şirket kurmalarına dayanıyor. Bir süre sonra bu kardeşlerinin yollarının ayrılmasıyla birlikte  iki dünyaca ünlü marka olan Adidas ve Puma kurulmuştur. Puma’nın kurucusu olan Rudolf Dassler markayı dünya çapında duyurmayı başarmıştır. Puma çok yönlü ürünleriyle hemen her zemine ve her spor dalına uygun ayakkabı modelleriyle dünyada talep edilen markaların başında gelmiştir. Fiyatının da kalitesine uygun olduğunu söylemek gerekir.

Menüye geri dön ↑

NİKE

eniyiveuygun

Dünyaca ünlü spor ayakkabı ve spor giyim markası olan NIKE, göz alıcı renkleriyle.dayanıklılığıyla ve rahatlığıyla dünyaca ünlü markaların yanında yerini almayı başarmıştır. Fiyatları bazı diğer markalara göre biraz daha fazla olmasına karşın kalitesiyle,şıklığıyla verdiğiniz paranın hakkını aldığınızı göreceksiniz. Alışılmışın dışında halı saha ayakkabılarını canlı ve marjinal renklerle buluşturan NİKE diğer markalarla arasındaki farkı açıkça gözler önüne seriyor. Bütçenizi sağlam tuttuğunuz takdirde vazgeçemeyeceğiniz marka..

Menüye geri dön ↑

LESCON

eniyiveuygun

Profesyonel ve ya Amatör olarak yapacağınız müsabakalarda en yüksek verimi alabileceğiniz bir markadır. 1993 yılında Türkiye’nin ilk halı saha ayakkabı üreticisi olan LESCON günümüzde de tercih edilen markaların en başında gelir. Özel kauçuktan üretilen Lescon halı saha ayakkabıları alt tabanı dayanıklı ve esnek bir yapı olarak tasarlanmaktadır. Konforlu alt tabanı ile sert zeminlerde uzun süre kullanımda ayakta oluşacak zararları ortadan kaldırıyor. Les İnsole teknolojisi ile hazırlanan ayakkabının içi teri ve uzun süre kullanım sonucu oluşacak nemi en aza indiriyor. Her türlü açılma,yırtılma deformasyonunun önüne geçebilmek için çok sayıda testten geçirilen lescon ürünleri son olarak siz değerli tüketicilerin hizmetine sunuluyor. Kalitesine göre fiyatı oldukça uygun olan LESCON marka Halı saha ayakkabıları sizler için halı saha keyfini eziyete değil keyfinize keyif katacak şekilde üretimine devam etmektedir.

Halı Saha tutkunları için hazırlamış olduğumuz  Kaliteli ve  Uygun bilinen 6 Futbol Ayakkabısı Modeli yazımızla umarım size biraz olsun yardımcı olabilmişizdir. Onlarca marka ve yüzlerce model arasından hangisini seçeceğiniz zevkinize ve cebinize kalmış.Keyifli alışverişler dileriz..

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.