Kaliteli ve kullanışlı bilinen 4 otomobil buzdolabı markası incelemesi

Araçların büyük bir bölümünde soğutucu anlamıyla kullanılabilecek oto buzdolabı araştırılmaktadır. Bu noktada gerek içkileriniz, gerek uzun yol giderken yemek ve benzeri ürünlerin bozulmamasından dolayı, ürünün soğukluğunu koruyabilecek oto buzdolabı çeşitlerini sizler için sıralıyoruz. Otomobil buzdolabı markası seçimlerini bu noktada yapabilir ve bir satın alma ortamı yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra, listede yer almayan herhangi bir ürün seçimi yapılırken ne gibi unsurlara dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizeceğiz. Şimdi listeyi kontrol edelim;

Mobicool S32 12Volt DC 32 Litre Çanta Tipi Oto Buzdolabı

mobicool-oto-buzdolabi

Bir Alman üreticisi olan Mobicool, 32 litre olan çanta tipli oto buzdolabı çeşitlerini sizler için sunuyor. satış fiyatı 250 TL civarı olan bu ürün, kullanışlılığı ile göz dolduran çeşitler arasında gösterilmektedir. 12 volt kullanımı ile sadece araçlarda değil, aynı zamanda teknelerde, yat ve gemi gibi alanlarda da tercih edilebilmektedir. Yalıtım yastığı barındıran bu ürün, maksimum soğuk tutma performansını sizler için sunmaktan geri kalmıyor. Ortam sıcaklığını -15 dereceye kadar soğutabilme özellikleri barındıran bu ürün, düşük voltaj ayarı ile beraber araç akünüze kesinlikle zarar vermemektedir. Ayarlanabilir omuz askısı ile beraber sizlere bir taşıma ortamı da sunabilen bu ürünü hemen sipariş edebilir ve bir kullanım ortamı yaratabilirsiniz. Üretici firma tarafından 24 ay garantili olan bu ürünü e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Castle 32 Litre Polikarbon Buzluk 948802

castle-oto-buzdolabi

İçerisine yerleştirilen buzlar ile beraber ortam soğukluğunu uzun vadeye kadar koruyabilen bu ürün, erime noktasını olabildiğince aza kadar indirgemektedir. Castle 32 Litre Polikarbon Buzluk 948802, satış fiyatı 130 TL civarı olan ve üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altında tutulan bir üründür. 15 saate kadar soğukluğu koruyabilen, 32 litreye kadar yemek ve içecek stok yapabileceğiniz bu ürün, yan kısımlarına buz kaseti yerleştirme bölümünü sizler için sıralamaktadır. Sadece arabalar için değil aynı zamanda yat, tekne, gemi, ev, ofis gibi alanlar için de gayet kullanışlı ve ön plana çıkan bir ürün olarak görülmektedir. E-ticaret sitelerinden kolaylıkla temin edebilir ve bir kullanım alanı yaratabilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Bu Yılın İyi ve Uygun bilinen 6 SuperSport Motosiklet Markası incelemesi
Menüye geri dön ↑

ModaCar 24 Lt.Oto Buzdolabı 650006

modacar-oto-buzdolabi

Modacar markası, 24 litreye kadar stoklama yapabileceğiniz oto buzdolabı çeşitlerini sizler için sunuyor. 12 volt kadar güç barındıran ve aynı zamanda çakmak girişinden elektrik alarak uzunca süre soğukluğunu koruyabilen bu ürün çeşidi, seyahatleriniz için gayet kullanışlı bir ürün olarak görülmektedir. Satış fiyatı 200 TL civarı olan bu ürün, üretici firma tarafından 24 ay garanti altında tutulmaktadır. Ekstra buz kesesi koyarak ömrünü daha fazla uzatabilir ve bu sayede soğukluğu 24 saatten fazla sürece kadar yayma imkanlarına sahip olabilirsiniz. Seperatör görevi görmesinden dolayı ürünlerin çok daha fazla ömrünü uzatır ve bu sayede soğukluğunu ileri vadelere kadar yayar. E-ticaret sitelerinden kolayca temin edebileceğiniz bu ürün, 2016 yılının çok satan ürünleri arasında görülmektedir.

Menüye geri dön ↑

Icepeak Falkenberg 40 Litre 12V-220V Oto Buzdolabı

icepeak-oto-buzdolabi

Listemizin son sırasında Icepeak Falkenberg 40 Litre 12V-220V Oto Buzdolabı yer alıyor! Satış fiyatı 350 TL civarı olan bu ürün, 40 litreye kadar sizlere ürün stoklama şansları vermektedir. 12 volt gücü olan ve 220 Watt kadar çalışma kapasitesini ortaya koyan bu ürün, -18 dereceye kadar soğutma özelliklerine sahiptir. Gücünü çakmak bölümünden alabilen ve ekstradan kese buz koyma hazneleri ile soğukluğu bir kademe ön plana çıkartmanıza yardımcı olan bu ürün, üretici firma tarafından 24 ay garanti altında tutulmaktadır. Siz de kaliteli ve bu alana damgasını vuran bir ürün çeşidi satın almak istiyorsanız hemen bu ürüne göz atabilirsiniz.

Evet, kaliteli ve kullanışlı bilinen 4 otomobil buzdolabı markası inceleme listemizin sonuna geldik! Burada yer alan ürünler, son dönemin en çok satan ve rağbet gören ürün çeşitleri arasında gösterilmektedir. Liste dışında herhangi bir oto buzdolabı satın alırken mutlaka şu unsurları gözden geçirin;

  • Minimum 24 litre kadar stoklama kapasitesi olan ürünlere yönelin.
  • Elektrikli ürünler satın almak soğukluğu koruma konusunda daha önemlidir.
  • Buz kesesi olan ürünlerle desteklenen oto buzdolabı, 24 saatten fazla bir süreçte soğutma işlemleri sağlar.
  • Garanti kapsamı altında olan ürünler satın.
  • Bilindik markalara yönelmeyi ihmal etmeyin.
  • Kolay taşınabilir ve konumlandırılabilir ürünler satın almakta fayda var.
BENZER İÇERİK:  İyi ve kaliteli Bilinen 5 Otomobil Lastiği Markası

Böylelikle  otomobil buzdolabı markası inceleme listemizin sonuna geldik! Burada yer alan ürünleri güvenle tercih edebilir veya daha önce satın aldığınız oto buzdolabı ürünlerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylelikle inceleme altında tutar, sizler gibi binlerce okuyucumuza bir paylaşım alanı oluşturabiliriz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada