Kaliteli ve Hoş bilinen 6 Kanepe Örtüsü modeli Yorumlaması

Ev hanımlarının büyük bir bölümü koltuk zeminlerine zarar gelmemesi bakımından var olan koltuklarını kanepe örtüleriyle kaplamaktadır. Bu sebeple artık Türk gelenekleri arasında uzun süredir hakim olan bu çalışma, kitlelere daha uzun ömürlü bir koltuk kullanımını doğrudan sağlıyor. 2016 yılı itibariyle alanının çok satan ve ilgi gören bu ürünlerini ışık hızında sizlere sunuyor, hizmet standartlarını da doğrudan ele alabilme olanakları veriyoruz. Siz de bu alanda hazırladığımız listemize göz atabilirsiniz.

Ev & Ev Home Naturel Koltuk Örtüsü Dokuma Düz Krem

%100 pamuk ipliğinden tasarlanan ve el tezgahlarında dokunan bu ürün, ham natural bir örtü olarak kitlelere sunuluyor. Çekyat, koltuk ve masalarda dekoratif çözümler sunabilen bu ürünün satış fiyatı ise 20 TL civarıdır! 180×230 cm olarak tasarlanan ve her pakette 1 adet örtü barındıran bu ürün çeşidi, %100 organik pamuk ipliği ile kullanışlılığını bir kademe ön planda tutmaktadır. Siz de bu ürünü e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Madame Blue Diamond Kaymaz Çekyat Koltuk Örtüsü 180×220 Cm

Madame Blue markası tarafından tasarlanan ve “kaymaz” yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bu ürünü siz de hemen sipariş etmek ister misiniz? Son dönemlerin en çok satan bu ürünü, 30 TL etiket fiyatıyla beraber tarafınıza sunuluyor. Tüylenme yapmayan bu ürün, 30 dereceye kadar kolaylıkla yıkanabilmektedir. Tekli koltuklar için eşit bir şekilde örtü kesilebilir ve 2 farklı tekli koltuk için kullanım da sağlanabilir. Çekme, akma, bozma veya renk verme yapmayan bu ürün, üretici firma tarafından 24 ay garantili olarak sunuluyor!

BENZER İÇERİK:  Kadınlar İçin Şık ve Kaliteli Bilinen 7 Plaj Havlusu Markası İncelemesi
Menüye geri dön ↑

Giz Home Süet 3’lü Koltuk Örtüsü 190×280 cm

Satış fiyatı 100 TL olan Giz Home koltuk örtüsü, süet yapısıyla sizlere muhteşem bir kullanım ortamı hazırlıyor. Kaymaz yapısıyla dikkatleri üzerine çeken ve bu alanın en çok satan ürünleri arasında yer alan Giz Home Süet 3’lü Koltuk Örtüsü 190×280 cm, 2 yıl boyunca üretici firma tarafından garantilidir. Birinci sınıf ipek kumaşından üretilen ve el tezgahlarında tasarlanıp, süet yapısını yine el işçiliğiyle oluşturan Giz Home markası, bu alanın çok satan ürünlerini kitlelere sunmaktan geri kalmamaktadır.

Menüye geri dön ↑

TAY TÜYÜ KOLTUK ÖRTÜSÜ 175x220CM

TAY TÜYÜ KOLTUK ÖRTÜSÜ 175x220CM adı altında satışa sunulan bu ürünleri e-ticaret sitelerinden 25 TL fiyat etiketiyle satın almak ister misiniz? Son dönemlerin çok satan bu ürünleri, sizlere orijinal tay tüyü olarak sunuluyor. Kayma yapmayan, uzun ömürlü ve gayet rahat bir oturma seçeneği sunacak olan bu ürün, üretici firma tarafından da garanti altında tutulmaktadır. Hemen siz de siparişinizi vermek ve bu alanın çok satan ürünlerini doğrudan değerlendirmek adına e-ticaret sitelerinden ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BÜRÜMCÜK 2 ADET ÜÇLÜ ÇEKYAT KOLTUK ÖRTÜSÜ TAKIMI

Bürümcük firması, antik olarak tasarlanan ve artık pek çok evde görmeye alıştığımız koltuk örtülerini kitlelere aktarıyor. Tek paket içerisinde 2 farklı 3’lü koltuk için tasarlanmış örtüyü bulabileceğiniz bu ürünü 100 TL etiketiyle satın alabilirsiniz. Kolayca sökülüp, takılabilen yapıya sahip olan bu ürün aynı zamanda çekme veya solma yapmamaktadır. Pamuklu ve likralı yapıyla üretilen ürün makinelerde 30 derece ile rahatlıkla yıkanabilmektedir. Birinci sınıf kalitede ki pamuk ve likra ipliğinden tasarlanan bu ürün, aynı zamanda lastik yapısı sebebiyle kayma da yapmamaktadır.

BENZER İÇERİK:  Bahçeniz için iyi bilinen 7 minderli şezlong modeli
Menüye geri dön ↑

ALTINKOZA 3+3 PETEK LİKRALI ÇEKYAT KOLTUK ÖRTÜSÜ TAKIMI

Altınkoza markası, sizlere %100 likralı yeni koltuk örtülerini tanıtıyor. 150 TL fiyatıyla satışa sunulan bu ürün, paket içeriğinde 2 farklı 3’lü koltuk örtüsü barındırmaktadır. Kolayca sökülüp takılabilmektedir. Bunun yanı sıra %62 pamuk, %38 gipe içeren ürün sizlere tam anlamıyla garantili sonuçları doğrudan ulaştırmaktadır. Koltuklara herhangi bir şekilde zara gelmeyeceği gibi, makinede ise 30 derece ile beraber yıkanabilmektedir. Sabun tozu veya colormatik ile yıkamaları önerilen bu ürünler, çamaşır suyu kullanımlarına dair hassastır.

Evet, okuyucularımız için hazırlamış olduğumuz ve 2016 yılının en çok satan kaliteli ve sağlam kanepe örtüsü yorumlaması makalemize son verdik! Bu liste dışı herhangi bir ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken faktörler ise;

  • Mutlaka pamuklu yüzeyi olan ürünler satın alın.
  • Kaymaz yapısı olan ürünler hem sizlere, hem misafirlerinize konforu sağlayacaktır.
  • El dokuması olan ürünler dekoratif anlamda daha şık görünecektir.
  • Tercihinizi mutlaka bilindik markalara yöneltmenizi öneriyoruz.
  • Minimum 12 ay garantili olan ürünler satın almaya yönelin.
  • Makinede yıkanabilen ürünler satın alarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlanabilmektedir.
  • Tekli, ikili veya üçlü koltuk için uygun olan boyutlarda ki ürünlere yönelin.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada