Kirli evler için kaliteli ve dayanıklı bilinen 5 elektrik süpürgesi incelemesi

makina

Elektrik süpürgesi bir evin olmazsa olmazıdır. Bir Elektrikli süpürge alırken watt miktarı ve motor gücü nasıldır? Emiş gücü,toz çekme gücü ne kadardır? Torbalı mı, torbasız mı? Hangisi daha iyi? Hepa mı mikro filtreli mi almalıyım? Sesli mi sessiz mi tercih etmeliyim? ve daha onlarca soru aklımızda dolanıp durur. İyi bir elektrikli süpürge seçmek hayat arkadaşı seçmekle ev hanımlarımız için eşdeğerdir çünkü evimizin ana malzemesidir. Kirli bir evin en iyi yardımcısı iyi bir elektrikli süpürgedir. Uzun ömürlü,çabuk bozulmayan,sırt ağrısı yapmayan ve kaliteli bir süpürge makinesini herkes evinde ister. Bu yazımız iyi ve uygun 5 elektrikli süpürge makinesini tanıtacaktır.

ARNICA BORA 5000

arnica

Arnica dendiği gibi reklam müziği aklınıza geldi biliyorum ve yanlız değilsiniz. Yaptığı reklamların hakkını veriyor Arnica Bora. 2400 Watt motor gücü ve dar uçlu boruya sahiptir ayrıca koltuk yıkama ve temizleme aparatı, perde fırçası vardır. Sadece yerleri değil koltuk ve perdelerinizi de kolaylıkla temizleyebileceksiniz. Hepa filtresi vardır. Otomatik kablo sarıcı özelliği ile uzun kabloları nereye sığdıracağım derdi bitti hanımlar. Arnica Bora’nın en beğenilen özelliğinden biri ise odanızın havasını ferahlatan hoş kokulu parfüm yayma özelliğidir. 1 yıllık garantilidir ve  bir ev için garanti süresi az olsa dahi işlevi çok sağlam olan bir elektrikli süpürgedir. Metal, parke ve sert zeminlerden kirleri kolayca temizleyebileceksiniz. Ayrıcs su filtreli özelliği ile tozu yutan Arnica Bora ile daha ferah evlere evet diyeceksiniz.

Menüye geri dön ↑

PHILIPS FC8475

FC8475_01-IMS-tr_TR

Philips’in günden güne kendini geliştiren teknolojisinden en iyilerinden biri Philips fc8475 tir. Hava ile tozu tek seferde ayıran ve hava akışı ile peformansını en üst seviyeye çıkarabilen üstün teknoloji ile evlerinizde toza dair bir şey kalmayacaktır. muhteşem özelliği ile bayanların çokça tercih ettiği bir elektrikli süpürge makinesidir.1900 Watt performansı ile mükemmel sonuçlar vermektedir. Epa filtresi ile alerjiye sebep olan tüm parazitleri içine hapsetme özelliği ile ayrıca ilgi çekmiştir. Kolayca temizleyebileceğiniz torbasız ve zahmetsiz özelliğe sahip oldığu için tozlarla başınız belaya girmeyecek ve güzel elleriniz pisliklere değmeyecektir. Ekstra uzun ve ergonomik tutuş sopası ile istediğiniz her yere koltuk arkaları, masa altlarına rahatlıkla erişim sağlayabileceksiniz. Alerjisi olan bayanlara tavsiyemizdir.

Menüye geri dön ↑

BEKO (BKS 2250 A)

beko

Oooo Beko dediğinizi duyar gibiyim. Beko ev eşyaları teknolojisinde sınır taşımıyor. Sabah erkenden uyandınız ve misafiriniz gelecek bebeğiniz var veya eşiniz dün çok yoruldu ve uyuması gerekiyor ee evi de pislik götürüyor ve misafirleriniz gelecek bunun yemeği, sofrası, tabağı, masası var aman kısıtlı sessiz sessiz evi nasıl süpürebilirim diye düşünen bayanların kurtarıcıı diye hitap edebileceğimiz Beko’nun oldukça sessiz 72 desibellik ses düzeyi ile rahatlıkla evinizi süpürebilirsiniz. 650 Watt motor gücüne sahiptir. Hep filtre ile hava çıkışı sağlanmaktadır. Fiyatı yüksek olsa dahi işlevi kusursuzdur.

Menüye geri dön ↑

DYSON DC52 ANIMAL COMPLETE

Dyson’un fiyatları ile meşhur olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Fiyatı ile kalitesi ile ön plana çıkan Dyson mükemmel diye tanımlanabilir. Listemizde 4. sırayı alma sebebi ise fiyatıdır. Tam tamına 54 siklon odacığına sahip olma özelliği ile zahmetsiz ve kusursuz bir temizlik yapmanızı sağlar. 5 yıllık parça garantisi ile ömürlük denilebilecek özelliği vardır. Paranız asla çöpe gitmeyecek, ödediğiniz paraya değecektir. Mühendislik teknolojisi ile ortaya çıkmış olan Dyson’dan çok memnun kalacaksınız. Yorulmadan,sırt ağrısı çekmeden temizlik yapmak isteyen bayanlara tavsiyemizdir.

Menüye geri dön ↑

ROWENTA RO8221

900 Watt motor gücü ve torbasız tasarımı ile bayanlarımızın tercih ettiği bir üründür. Sessiz modda çalışılabilirlik özelliği ile bebekli annelere kolayık sağlamaktadır. Emiş gücünü koldan ayarlayabileceğiniz özelliği ile çok güzel bir şekilde evinizi temizleyebilirsiniz tek sorun ağır bir makine olduğu için insanı yorar bir diğer şikayet ise emiş gücü fazla olduğu için halıya yapışıyor varsın derdimiz bu olsun toz bırakmıyor demek değil midir bu ?

1 Comment
  1. Reply
    Bahadır 19 Şubat 2017 at 09:40

    Dyson hariç hiç biri 5 para etmez digerleri bir kere yerli üretim ben 1 numara Dyson 2 numara Electrolux derim…

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada