Kaliteli görüntü verdiği bilinen 7 projeksiyon modeli

Projeksiyon cihazları, günümüzde artık sadece sinema salonu veya sahnede değil, evlerde de çok sık tercih edilen bir ürün olarak ifade ediliyor. Biz de son dönemlerin en çok satan ve isim yapan tüm ürünlerini sizler için sıraladık.Projeksiyon modellerine göz atarak buradan bir ürün tercihi yapabilir, en kapsamlı alternatifleri görebilirsiniz. Her biri bütçenize hitap eden skalalarda sunuluyor ve kalitesi ile HD izleme keyfi sunuyor.

LG PV150G WXGA (854 x 480) HDMI LED Projeksiyon Cihazı

lg-projeksiyon

LG markası, bu alanda en popüler ürünleri günümüze sunmaya devam ediyor. Son 7 yıldır en çok satan projeksiyon modelini üreten marka, bu sayede sizlere tamamen canlı ve net bir görüntü sunuyor. kaliteli bir ürünle beraber ön plana çıkmak ve dayanıklı alternatifleri bulunan ürün incelemeleri yapmak adına LG markasını gözden geçirebilirsiniz. Satış fiyatı 800 TL civarı olan bu ürün, LG firması tarafından 2 yıl garantili! Akıllı telefon, bilgisayar veya tablet gibi ürünlerinizi projeksiyon cihazına yansıtma seçenekleri de mevcut!

Viewsonic PJD5555W 3.300 Ansilümen 1280×800 WXGA Projeksiyon Cihazı

viewsonic-projeksiyon

Viewsonic markası, sizler için 2016 yılının en çok satan modelini sıralıyor. Tamamen HD görüntü veren, canlı renklere sahip olan ve dilediğiniz aygıttan projeksiyona yansıtma şansları veren bu ürün günümüzün çok satan modelleri arasında gösterilmektedir. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan ve herkes tarafından sevilen bu ürünü ortalama 1600 TL civarı bir fiyatla temin edebilirsiniz. Ayrıca üretici firma tarafından 2 yıl garantili. Böylesi bir ürünle beraber kendinizi bir adım ön planda tutacak, dayanıklılığı ile göz dolduran ürünleri evinizde deneme şanslarına sahip olacaksınız.

BENZER İÇERİK:  İyi Serinlettiği Bilinen 5 Ev Vantilatörü Markası İncelemesi

Acer X112H Pro 3000ANS SVGA 800X600 HDMI Projeksiyon Cihazı

acer-projeksiyon

Acer markası tarafından üretilen ve çok satan ürünlerden bir tanesi olan HDMi projeksiyon cihazı, kitlelere ciddi bir ilgi ve alaka uyandırıyor. 720p kalitesi ile görüntü yakalamak ve tüm aygıtlar üzerinden cihaza yansıtmalar yapmak ister misiniz? Ayrıca Acer güvencesi ile kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Son dönemlerin en çok satan modelleri arasında gösterilen bu ürün, e-ticaret siteleri veya Acer yetkili bayilerinden 900 TL civarı bir fiyatla temin alınmaktadır. Net ve canlı görüntü sunan ürün, HD özelliğine sahip olan nadir projeksiyon cihazlarından bir tanesi!

Menüye geri dön ↑

BenQ ES500 3.000 Ansilumen 800×600 (SVGA) Projeksiyon Cihazı

Beko güvencesinde olan BenQ markası, sizler için muhteşem bir projeksiyon cihazı tanıtıyor! Satış fiyatı 1100 TL civarı olan bu ürün, oldukça net ve geniş bir renk çözünürlüğüne sahip. Ayrıca 800 x 600 görüntü boyutları ile sinema konforunu evinizde yaşama şansları vermektedir. HD kalite ile filmler izleyebilir, telefon veya tablet gibi cihazlarınızdan direkt olarak yansıtmalar yapabilirsiniz. Son dönemlerin çok satan modellerini sizler için sunan BenQ, listemizde dördüncü sırada kendisine yer buldu.

Menüye geri dön ↑

EPSON EB-TW5300 3LCD FULL HD, 3D, 2200 ANSI lm,VP Prpjeksiyon Cihazı

Epson markası çok bilinen bir marka olmasa da, nadir ürün tasarlayan ve bu sayede kitlelere birinci sınıf kalitede sunumlar yapan bir markadır! Bu sebeple günümüzün en çok satan ve tercih edilen ürünlerini bir tık kadar uzağımıza taşıyor! Kalitesi ile göz dolduran bu ürünleri satın almak ve denemek istiyorsanız, hemen araştırma ortamı yaratabilirsiniz. Full HD ve 3D özellikleri barındıran cihaz, satış fiyatı olarak 2500 TL civarı bir rakama alınabiliyor. Profesyonel bir ortam oluşturmak ve kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız Epson markasını denemenizi önermekteyiz.

BENZER İÇERİK:  İyi soğutan ve kaliteli bilinen 5 ev buzdolabı incelemesi
Menüye geri dön ↑

NEC L51W 1280×800 WXGA 500 Ansilümen LED Projeksiyon Cihazı

Nec markası tarafından üretilen ve 1280 x 800 görüntü boyutları ile sunulan projeksiyon cihazı, LED kalitesi ile müşterilere sunuluyor. Satış fiyatı 1400 TL civarı olan bu ürün, üretici firma tarafından garantili olarak sağlanmaktadır. Bu sayede tamamen kapsamlı ve kendisini ön plana çıkartan bir ürün seçeneğini gözden geçirme durumu söz konusu olmaktadır. Kalitesi ile göz dolduran bu ürünleri değerlendirmek ve denemek adına hemen araştırma ortamı yaratmayı ihmal etmeyin. Her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çeken Nec markası, evinizde sinema konforunu sizlere en uç vade de sunuyor!

Menüye geri dön ↑

Sony VPL-DX122 2.600 Ansilümen 1024 x 768 Projeksiyon Cihazı

Sony markası olmadan teknoloji ürünlerini tanıtmak olur mu? 1024 x 768 görüntü boyutları, full HD ürünleri ile göz önüne çıkan Sony, sizlere 2016 yılının en çok satan projeksiyon cihazını kampanyalı fiyatlar ile sağlıyor. 2500 TL civarı bir fiyat ile temin edebileceğiniz, akıllı telefon veya tablet gibi ürünlere kolaylıkla monte edilebilen bu cihazı mutlaka araştırma içerisine ekleyin. Çok satan bu ürünler, e-ticaret siteleri ve teknoloji mağazalarında yerini almaktadır. Basit ve kullanışlı ara yüzü ile kendinizi fazlası ile şanslı hissedeceksiniz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada