Kaliteli bilinen 5 bayan çorap markası incelemesi

İyi ve kaliteli bilinen bayan çorap markasının ne olduğunu bu denli incelemek üzere araştırmak zorunlu olmuştur. Zira çoraplar bayanların adeta bir parçası haline gelmiştir.Kalın,orta kalın,ince,süper ince,kışlık,spor,kısa,babet,muz ve daha sayılabilir bir çok çorap çeşidi vardır.Bayanlar çorap seçimine dikkat etmelidir aksi halde farkında olmasalar dahi çorap aslında ceplerini yakmaktadır.Pantolon çorapları ve külotlu çoraplar en çok satanlar kategorisindedir.Çoraplar ayak ve bacaklara çok hoş ve estetik bir görüntü kazandırıyor pürüzlü bacaklarınızı pürüzsüz göstermenize katkı sağlıyor bu sayede vazgeçilmeziniz haline geliyor.Tek kullanımlık ince çoraplar değilde keşke ince yıkanabilir ve uzun ömürlü çoraplar olsa diye çoğu kez şikayet etmişsinizdir yada çorabınız küçücük bir şeyde hatta kendiliğinden kaçmıştır bu durum tüm bayanların en çok dert edindiği sorundur çorap konusunda, bizde bu yazımızda en iyi ve en uygun ayrıca kaliteli çoraplar hangileri sizler için araştırdık.Bayanlara çorap seçiminde yardımcı olacak bu yazımızda iyi bilinen 5 bayan çorabını incelemek listeledik.

PENTİ

pentii

1947’de Mois Kariyo ve Yasef Kariyo kardeşlerin kurmuş olduğu çorap firmasıyla Penti sahnelere çıkmaya hazırlanıyordu. 70 ve 80’lerin bayanları hatırlayacaklardır “öğretmen çorap” dendiği zaman başka çorap istenmezdi en iyi ve en kaliteli çoraplardı. Evet işte o öğretmen çorabı dediğimiz çoraplar Penti markası adı altında üretilmişti, büyük satışları ile patlak vermişti modaya ve kalitesi şüphesiz kusursuzdu.Günümüzde kuşkusuz tüm bayanların en memnun olduğu çorap markası Penti’dir.Üstün kalitesi , yaratıcı düşünce anlayışı ve bayanları önemseyen Penti’nin Türkiye’de 29 mağazası hem yurtdışında hem de yurtiçinde pek çok alıcıya hizmet vermektedir .Göstermiş oldukları faaliyet alanı ile çok fazla ilgi gören Penti çorap firması bir moda markası haline gelmiştir.Ayrıca müşterilerine ve tüketicilerine verdikleri değer ile küresel üretim üzerine güçlü bir firma oluşturmuş bulunmaktadırlar. Penti’nin pantolon çorapları,külotlu çorapları ve ince çorapları kuşkusuz tüm bayanların gözdesidir. Babet ve topuklu ayakkabıların altında hiç belli olmayan mükemmel çoraplar.. Her bayanın şüphesiz duymaktan hoşlandığı cümle“Ayağında çorap var mı yoksa yok mu ?” Penti bayanlara bu olanağı kusursuz bir şekilde sağlıyor olan ama görünmeyen çoraplar.Ayrıca Penti çok fazla çeşitlilik barındırıyor çorap modasında.Bayanları memnun etmeyi kusursuzca başaran Penti günden güne daha da çok büyüyor.

Menüye geri dön ↑

VOG

Bayanların çok sık tercih ettiği bir diğer çorap markası da Vog’tur. Vog firması özellikle ince çoraplar üzerinde çok fazla emek harcamış ve bu emeklerinin karşılığını bayanların firmaya ilgi göstermesiyle beraber hızlı tüketim sayesinde almıştır. Vog çoraplarının özellikle siyah ince çoraplar üzerinde ki çok çeşitli, farklı farklı ve gönüllere hitap eden desenleri ile bayanlar tarafından çokça tercih edilip dolaplarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Özellikle Gotik tarz giyinmeyi seven bayanların çorapçı adresi şüphesiz Vog’tur. Tayt külotlu çorapları bulmakta zorluk çeken bayanların adresi Vog olmalıdır ve Vog bu konuda bir çok çeşitlilik sağlamaktadır.Ayrıca baskılı taşlı ve dövmeli çorapları ile çorap modasına yenilikler kazandırmıştır,dantelli soketler,botinler ile ilgi çekmeyi çok iyi br şekilde başarmıştır.

Menüye geri dön ↑

DAYMOD

Daymod külotlu şekillendirici,toparlayıcı çorapları ile ön plana çıkmaktadır.Hem külotlu çorap hem de sıkılaştırsın,toparlasın,şekillendirsin bacaklarımı diyorsanız tercihiniz kesinlikle Daymod olmalı. Sadece bacak değil kalça,karın,basen toparlayıcı,sıkılaştırıcı külotlu çorapları da mevcuttur ve bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir sonuçlarının da olumlu yönde olduğunu kullanıcılar söylemektedir.Sadece bayanlar değil kız çocukları içinde desen desen, renk renk seçenekler sunuyor Daymod.Kısacası Rengarenk çorap ve külotlu çorapları,karın,bacak,basen,kalça toparlayıcı,sıkılaştırıcı ve daha bir çok benzer ürünü Daymod’tan temin edebilir memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

PIERRE CARDIN

Pierre Cardin firması çorap modası üzerine pek odaklanamamış olsa gerek ki Pent,Vog ve Daymod ile kıyaslandığı zaman çok fazla tercih edilmemektedir. Ürünleri çok kalitelidir fakat çok fazla çeşitlilik sunamamıştır.İyi yönlerinden biri şudur ki çorapları hemen kaçmıyor bu konuda bayanların içini ferah tutarak kullanmalarını tavsiye edebiliriz. Mikro fiber çoraplaı ile ön plana çıkmayı bir nebze dahi olsa başarabilmiş ise de  diğer ürünlerle karşılaştırıldığı zaman çeşitlilik bakımından geride kalmış olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Menüye geri dön ↑

CALZEDONIA

Calzedonia bir italyan markası çorap firmasıdır.Modern ve şık çorap tasarımları ile ilgi çekmiştir.Geniş bir kitleye çeşitlilik ve renk açısından sunduğu ürünlerinin kalitesi yalanlanamaz .Zarif dokunuşlarla üretilmiş olan Calzedonıa çorapları kalitesinden ödün vermeksizin satışa çıktığı andan itibaren çok satılmıştır fakat 5.sırayada yer alma nedeni ise fiyatının fazla olmasıdır. Penti ile hemen hemen aynı kaliteyi paylaşmalarına rağmen fiyat olarak pahalı kategorisindedir.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada