Kadınlar için Sıcak Havalarda Kalıcı ve Güzel Kokulu Bilinen 6 Deodorant Markası İncelemesi

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin çok çok üzerinde seyrettiği şu günlerde kadınların en büyük sorunudur ter kokusu… Sabah evden çıkarken terlememek için en ince kıyafet giyilse bile neredeyse 40 derecenin üzerine çıkan hava sıcaklığında yine de terlemek kaçınılmaz son oluyor. Bunun yanında kendimizce alınan başka önlemlerde açık renkli kıyafet giymektir. Ancak belli bir sıcaklıktan sonra bu da işe yaramayacaktır ve kaçınılmaz sonla karşı karşıya kalırız. Evden çıkarken en güzel kıyafetler giyilir. En güzel kokular sürülür. Ancak kapıdan çıktıktan en geç 30 dk sonra maalesef ki terlemeye başlarsınız.

Bu sorunu engellemek amacıyla halk arasında onlarca çözüm vardır. Ancak bunların hangisi sorunu ortadan kaldırıcı niteliktedir bilinemez. Terlemeyi engellemek amacıyla çok nadir de olsa başvurulan başka bir yol ise tıbbi müdahaleye başvurmaktır. Fakat bu çözüm ne uzun vadede geçerlidir. Doktorlar tarafından da çok istisnai durumlarda başvurulan bir yöntemdir.

Ter kokusundan kurtulmak adına çok çeşitli kozmetik ürünü vardır. Bunların kullanım şekilleride size sağladıkları faydalarda oldukça faydalıdır. Kimi terlemeyi tamamen önlemeyi amaçlar. Bir diğeri terlediğinizde oluşan kokuyu engellemeyi amaçlar. Bunların en yaygın kullanım alanına sahip bir ürün vardır ki ; deodorantlar..

Deodorantlar sıcak havalarda kullandığımız en yaygın üründür. Hemen herkes deodorant kullanır. Ancak bu deodorantların kullanımında da dikkat edilmesi gereken bazı şartlar vardır:

-Deodorantınızı kullanmadan önce koltuk altlarınızın kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.

-Deodorantı direkt olarak cildinize uygulayın çünkü giysilerinize sıktığınızda ter kokusuna hiçbir şekilde engelleyemezsiniz.

-Deodorant pudralı ise kullanmadan önce çalkalamanız gerekmektedir. Daha sonra 15 cm uzaklıktan koltuk altınıza sıkmanız ter kokusunu tamamen engellemek için yeterli olacaktır.

Piyasada onlarca marka vardır. Ancak bunların hangisi en iyi, hangisi sizin sorununuza çözüm olacak bunu bilmek oldukça zor olacaktır. Biz en iyi ve uygun editörleri olarak sizler için araştırmasını yaptık. Şimdi dilerseniz siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız ”Kadınlar için Sıcak Havalarda Kalıcı ve Güzel Kokulu  Bilinen 6 Deodorant Markası incelemesi” adlı yazımıza geçelim..

BENZER İÇERİK:  Cildi Çok Parlattığı Bilinen 7 Yüz Maskesi Markası

Adidas

eniyiveuygun

Spor ayakkabı,spor giyim kategorilerinde dünyada ilk sıralarda yer alan Adidas, deodorantta da dünyaca ünlü markalar arasına girmeyi başarmıştır. Adidas deodorantları kullandıktan sonra çok uzun süre kalıcılık sağlar. Her durum için ruh halinize göre kokular üreten bu marka siz tüketicilerine oldukça fazla çeşitler sunmuştur. Spor yaparken size çiçeksi kokularıyla pozitif enerji sağlar. Yine taze çiçek kokuları ile de günlük aktiviteler için oldukça kullanışlıdır. Adidas deodorantları kokuları sayesinde kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Bu sayede kendinizi olduğundan daha genç hissetmenizi sağlayacaktır. Oldukça uygun fiyatlı olan Adidas deodorantları kullanıcıları tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Escada

eniyiveuygun

Kokuyu sıkıp girdiğiniz ortamda hemen farkedilmenizi sağlayacak olan Escade deodorantları kadının renkli yanını ortaya çıkarıcı şekilde tasarlanmıştır. Oldukça feminen bir kokudur. Cilde kalıcı bir tazelik bırakır. Escade deodorantları cam tasarımını vurgulayan büyüleyici şişesinde sunulur.

Menüye geri dön ↑

Jean Paul Gaultier

eniyiveuygun

Dişi cazibesinin mükemmel bir şekilde somutlaştırılmıştır halidir. Jean Paul Gaultier cildiniz üzerinde çok hafif bir his bırakır. Pudralı yapısı ile kokuyu kalıcı hale getirir. Sabah kullanıldığında sabahki enerjinizi gün bitene kadar korumanıza yardımcı olur. Haz dolu,yumuşak ve lezzetli kokularla çeşitlendirilmiştir. Zevkinize ve ruh halinize göre istediğiniz kokuyu seçebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Gucci

.eniyiveuygun

Doğal ve ahenkli içerikleriyle çok etkileyici kokulara sahip olan Gucci deodorantları, kadını ilgi çekici ve mükemmel yapar. Hem yumuşak aynı zamanda da yoğun kokusuyla uzun süre kalıcıdır.Orta ve alt odunsu ve sıcak notalar canlılığı yansıtır. Gucci deodorantları kullanıcıları tarafından çokça tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Dolce Gabbana

eniyiveuygun

Büyüleyici,lüks ve aynı zamanda da duygusal kokularıyla oldukça ilgi çekicidir. Kendini gerçekten diva hissedenlerin seçimi olan Dolce Gabbana deodorantları, oryantal ve sıcak aromalardan oluşmuştur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Temiz cilde ve kıyafete doğrudan sıkılabilir. Çok çeşitli meyve ve çiçek kokuları aromalarıyla koku etkileyiciliğini ve kalıcılığını maksimum düzeye çıkarmaktadır.

BENZER İÇERİK:  Kaliteli ve Uygun bilinen 5 Diş Fırçası Markası incelemesi
Menüye geri dön ↑

Givenchy

eniyiveuygun

Eşsiz kıvrımlı şişesiylede dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen Givenchy deodorantları, sonsuz güzelliğin büyüleyici karışımıyla da baştan çıkarıcı etki yaratmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Temiz cilde ve kıyafete doğrudan kullanılabilir. Uygun fiyatıyla da tüketicileri tarafından çokça tavsiye edilmektedir.

Sizin için hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Yaz aylarının getirdiği enerjiyle birlikte size enerji verecek,pozitiflik sağlayacak kokular tercih etmenizi tavsiye eder, hepinize keyifli alışverişler dileriz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada