Tarz Sahibi Kadınlar İçin güvenilir bilinen 5 Jeep Markası incelemesi

Efendim hatunlar Jeep sever, hatunlara jeep yakışır. Jeep’e binen hatunlar erkeklere biraz itici geliyormuş. Umrumuzda mı? Hayır. Ama şöyle de bir gerçek var ki; Jeep’e binen hatunlara yaklaşması zordur. Havalı görünürler çünkü. E napalım, erkekler yaklaşamayack diye Jeep’lerden mahrum mu kalalım.
Kadın sürücülerin piyasaya yeni çıktığı zamanlarda sıkıştırmalar bi hayli fazlaydı. Belki de bu sebepten bazı kadınlar büyük sever. Jeep’in içinde kendilerini güvende hissederler, herkese yukardan bakarlar ve sıkıştırılmazlar.
Kadın sürülerin araç satın alma eğilimleri yakıt türü ya da yakıt yüketiminden ziyade, tasarımı, estetik duruşu, sürüş kolaylığı oluyor. Bu noktada Jeep’ler, hem trafikte rahat hissettiriyor hem de tasarımıyla tercih sebebi oluyor.
Jeep kullanan kadının ya kocası zengindir ya babası ya da kendi emeğiyle almıştır. Ne yoldan aldığı makalemizin konusu değil. Onu başkaları yazadursunlar biz kadınların en çok sevdiği jeep modelleriyle ilgileniyoruz. Sizin için yaptığımız araştırmada en iyi jeep markalarının listesini sunuyoruz. Şimdi koltuklarınıza yaslanın ve “Tarz Sahibi Kadınlar İçin güvenilir bilinen 5 Jeep Markası incelemesi” yazısını okuyun….Umarız hayalinizdeki Jeep’e tez vakitte kavuşursunuz…

JEEP

2015-Jeep-Grand-Cherokee-SRT-1

Amerika menşeili bi marka olan Jeep, listemizin 1. sırasında yer alıyor. Chrysler bünyesinde üretilen Jeep, lüks ve üst düzey sınıfın tercih ettiği markalardan. E kardeşim bu kadar paraya alt sınıf nasıl tercih etsin. Jeep markası, Amerikan ordusuna araç tasarlama yarışmada adını duyurmuştur. Ordudan sonra modelleri geliştirilerek şehir hayatına uyumlu modeller sivil halkın satışına sunulmuştur. Diğer Jeep markalarına göre en çok ödül alan markadır. Dış görünümünün estetikliği kadar iç görünümünün her ayrıntısı da mükemmellik ve lüks kokan Jeep, şehiriçide görgüsüz, abartı diye eleştirilse de eminiz ki alamayanlar tarafından eleştiriliyor. Wrangler, Wrangler Unlimited, Patriot, Renegade, Compass, Cherokee, Grand Cherokee modellerinden zevkinize göre bir model tercih edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Bu Yılın İyi ve Uygun bilinen 6 SuperSport Motosiklet Markası incelemesi
Menüye geri dön ↑

RANGE ROVER

range-rover-svr-rt-2015-4

Evet hanımlar, listemizin 2. sırasında insanı büyüleyen ve hayran bırakan ünlü İngiliz markası Range Rover’lar var. 1970 yılından itibaren üretilen klasik jeeplerden. Kurulduğu günden bu güne markanın sahibi çokca değişmiştir. Bunlar sırasıyla: Biritish Leyland Motor Corpation, Rover Group, British Aerospace, BMW, Ford ve son olarak Tata Motors şirketleridir. Land Rover tarafından üretilen Range Rover’lar, Land Rover’lara göre daha estetik ve spor modellerdir. Biz özellikle Range Rover Sport modelinin hastasıyız. Benzini sömüren Range Rover, şehir içinde 100 km’de 18.3 litre yakıt tüketiyormuş. Range Rover’ları popüler kılan esasında İstanbul’un lüks caddelerinde görmemiz değil, en zor koşulların bile üstesinden gelip bir mühendislik harikası olması ve tabii tasarımının baştan çıkarıcı olmasından kaynaklanıyor. Bir jeep için ne söylenirse hafif kaldığı uçak gibi, tank gibi acayip bir araç. Valla bize göre tarz sahibi kadınların alabileceği en prestijli arabadır. Paranız varsa hiç tereddüt etmeden alın. Ee ne demişler “Paran varsa Range Rover, paran yoksa game over.”

Menüye geri dön ↑

MERCEDES

2016-Mercedes-Benz-GLC-Class-4Matic-promo

“Ah şu gavur Almanlar, Müslüman olsaydı.” Adamların her yaptığı şey sağlam. Bu Almanların kafası farklı çalışıyor. Henry Ford’un işbirliğine dayanan üretim hattı Almanlarda tutmamıştır mesela. Almanlar görevleri neyse sadece ona yoğunlaşıyor, iş birliği, yardım etmek v.s. bunlar için bişey ifade etmiyor. Yaşam tarzları bu adamların. Ünlü Alman markası Mercedes, 1926 yılında Stuttgart’da Karl Benz tarafından kurulmuştur. Mercedes’in prestijini ve elitesini uzun uzun anlatmaya gerek var mı bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey var: Hangi model Jeep’ine binerseniz binin konforu, güvenliği, stili hissedeceksiniz ve gözler size dönecektir. GL, GLA, GLC, GLE gibi jeep serileri bulunan Mercedes’in hangi modelini alırsanız alın size istediğiniz konforu sağlayacaktır.

BENZER İÇERİK:  Sağlam ve Kaliteli Bilinen 5 Yol-Yarış Bisikleti Modeli
Menüye geri dön ↑

BMW

Yine Almanlar, yine kalite, yine lüks… 1916 yılında Münih’te kurulan, bünyesinde otomobil, motor, motosiklet ve bisiklet üreten pazarın lider markalarından biridir. Kurulduğu yıllarda sadece uçak motoru üreten BMW, İlk otomobilini 1928 yılında üretmiştir. II. Dünya savaşından sonra BMW fabrikası kullanılamaz hale gelmiş ve savaş sonrasında daha ucuz maliyetli bisiklet üretimine başlamışlardır. Otomobil ve jeeplerinde yüksek teknolojinin her nimetinden faydalanan BMW ile tarz sahibi kadınlar imajlarına güç katacaklardır. Herşeyden öte BMW Jeep’le muhteşem bir sürüş keyfi yaşarsınız. Size 100 km’de şu kadar yakıt tüketir diye bahsetmiycez. Bu arabaya binen benzinini de alır neticede…

Menüye geri dön ↑

NISSAN

Yukarıda saydığımız marka ve modellerden daha uyguna jeep’e binmek isteyen tarz sahibi kadınların tercihi olabilecek Nissan, jeep’e binme hevesinizi tatmin eder. Juke, Qashqai gibi modelleri Türkiye’de oldukça tutulmakta cinsiyet ayrımı yapılmaksınız erkek ve kadınların tercihi olmuştur. Nissan, 1933 yılında kurulmuş Japon markasıdır ve üretimlerinin büyük bir bölümünü Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya’da yapmaktadır. Yani şöyle ki biz bu marka için süper süper yorumlar yapamayacağız. Hele ilk 4 markadan sonra ancak kadınların istediği güveni, havayı, lüksü kendi çapında sağlıyor diyebiliriz.

Tarz Sahibi Kadınlar İçin güvenilir bilinen 5 Jeep Markası incelemesi yazımızın sonuna geldik. Jeep’in asıl kullanım yerleri zorlu arazi koşulları olsa da şehir trafiğinde de çokça karşımıza çıkıyor. Rahat etmek, konfor, güvenlik ve gösteriş isteyen tarz sahibi kadınlar için jeep’ler vazgeçilmez…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada