İyi ve Uygun bilinen 5 Saç Köpüğü Markası

Saçlar, güzelliğine ve bakımına önem veren kadınların en önem verdiği noktadır. Bir kadının saçları güzel ve bakımlıysa, o kadında ki özgüven başka kimsede bulunmaz.
Kıvırcık saça sahip olanların “Saçımı neyle şekillendireyim?” sorusu uzun süre gündemlerini meşgul eder. Kıvırcık saçlarınızın buklelerini neyle yapacağınız ve nasıl şekil vereceğiniz de tarzınızın göstergesi olacaktır.
Kıvırcık ve kabarık saça sahip olanların isteğimiz doğal, yapışmayan saçlar… Kabarık ve kıvırcık saçlıların jöle, wax, köpük ya da sprey kullanmaktan başka çareleri yok. Bunların içinde en doğal duranı ve günlük kullanım için uygunu saç köpükleridir. Saç köpükleri, saça canlılık ve parlaklık verme konusunda kullanacağınız en uygun üründür. Zira, jöle, sprey ve wax sizi doğallıktan uzaklaştıracak ve saçınıza zarar verecektir. Saçınızın havayla olan temasını kesecek, bu da saçlarınızın dökülmesine ortam yaratacaktır.

Net duran bukleler için köpük kullanımı etkilidir ancak saç modeliniz de bu duruşun belirleyicisi olacaktır. Şimdi gelin “İyi ve Uygun bilinen Saç Köpüğü Markası incelmesi” yazımıza geçelim ve saç köpüğünü değiştirmek isteyenlere yardımcı olalım…

KERASTASE

kerastase

“Güzelliğe adanmış saç bakım sanatı” sloganıyla profesyonel kuaförlerde boy gösteren Kerastase, üst düzey saç bakım ürünleri üreten markadır. Marketlerin aksine sadece profesyonel kuaförlerde satılan Kerastase’in her ürünü mucizevi bir şekilde sonuca ulaştırır. Fiyatlarının diğer markalardan oldukça pahalı olan Kerastase, Loreal grup bünyesinde faaliyet gösteren üst sınıf markalardandır. 1964 yılında Fransa’da kurulan Kerastase’in saç köpükleri, diğer ürünlerinde olduğu gibi yüksek kalitededir. Saça dolgunluk veren ve dökülme karşıtı seriden çıkan saç köpüğü, serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanıldığında daha etkileyici sonuç verecektir.

Menüye geri dön ↑

SCHWARZKOPF OSİS+

SCHWARZKOPF-OSiS-Glamination-Plumping-Shine-Mousse-200ml

1898 yılında Almanya’da kurulmuş ünlü saç bakım markasıdır. Bugün Henkel grubu bünyesinde faaliyet gösteren Schwarzkopf, hem marketlerde hem profesyonel kuaförlerde satışı olan kaliteli ürünlerin başında yer alır. Schwarzkopf’da değişik markalar altında yer alan OSİS, yüksek fiyatlı olsa da sonuçlarından memnun kalacağınız türden saç köpüğü bulursunuz. OSİS+ Soft Glam serisinden hacim verici parlık köpüğü, saçınızı ağırlaştırmadan yatıştırır, parlaklık ve hacim kazandırır.

Menüye geri dön ↑

TONI & GUY

1_1098753

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Toni & Guy, direkt saç diplerine yoğunlaşarak saçlarınıza inanılmaz hacim verir. Özellikle ince telli saçlıların ihtiyacı olan hacim, Toni & Guy saç köpüğüyle imkansız değil. Dünyaca ünlü İngiliz markası olan Toni& Guy, 2009 yılında Unilever bünyesi altına girmiştir. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de kuaföre giden kadınların oranı oldukça yüksek olmasına rağmen kuaförden ürün alanların sayısı nispeten çok daha az. Bundan olacak ki Toni & Guy, ürünlerini kuaförlerin yerine Boyner, YKM ve Watsons’ larda satışa çıkarmıştır. www.sacintarzin.com ile modayı yakından takip edebileceğiniz site yaratmışlar.

Menüye geri dön ↑

URBAN CARE NATURALS

Şimdi size bitkisel ürün gruplarından yeni bir üründen bahsedelim: Urban Care Naturals. Eski adıyla Down Under Naturals. Kanada’dan ithal edilen marka, tamamen doğa dostu karakterde. Hayvanlar üzerinde deneme yapılmıyor, ambalajları geri dönüşümlü ve bitki ve meyve özlerini kullanmakta. Tüm ürünlerinde muhteşem kokusuyla beğenilen markanın saç köpükleri saçınızı sabitlerken içeriğindeki protein ve aminoasitlerle bakım yapıyor. Daha önce denemediyseniz yolunuz Watsons’a düştüğünde bi bakın deriz!

Menüye geri dön ↑

TAFT

Saç köpüğü sadece bukle yapmaya yarar gibi bir algı olsa da Taft saç köpüğü bu algıyı yıkacak türden saç köpüğüne sahip. Yine Schwarzkopf bünyesinde üretilen Taft’ın fiyat performans ilişkisi de oldukça başarılı. Saçınızı her gün yıkamasanızda 2 gün idare edebilecek formülüyle işinizi kolaylaştırır. Farklı formlarda çeşitleri bulunan Taft saç köpüğü, farklı sertlikte tercih edenler için üretilmiştir.

Siz sevgili “eniyiveuygun” takipçileri  için hazırlamış olduğumuz “İyi ve Uygun bilinen Saç Köpüğü Markası İncelemesi” yazımızın sonuna geldik. Aradığınız doğal görünümlü bukleli saçlarsa saç köpüğü tam size göre. Saçınızı ağırlaştırmadan dolgun gösteren, bununla birlikte bakım yapan ve miss gibi kokmasını sağlayan listemizdeki kaliteli saç köpüklerini denemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Alışverişler!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada