İyi ve uygun bilinen 5 lüks bayan çantası incelemesi

İyi ve kaliteli lüks bayan çantaları inceleyip bu yorumları sitemizde yayınlamaktan minnet duyarız. Amacımız kendine önem veren, kaliteli bir görünümün iş hayatında, pazarlamada ve dolayısıyla para kazanmadaki etkisini iyi bilen akıllı ve zengin bayanlara çanta seçiminde yardımcı olmaktır.

Louis Vuitton

Louis Vitton; dünyanın en önde gelen Fransız giyim-tekstil markalarından biridir. 1850’lere kadar uzanan mazisinde dünyanın en kaliteli bavullarını üretip satmasıyla bilindi. Daha sonradan Amerikan tasarımcı M. Jacobs sayesinde çizgisini değiştirip uluslararası camiada aktiflik gösteren bir marka haline geldi. Öyle ki 2012’de moda alanında saygın kuruluşlardan “dünyanın en değerli markası” unvanını almaya hak kazanmıştır. Kökeni bavulcu olan 130 küsür yaşındaki bu markanın kurucuları aynı zamanda “Dünyanın ilk ve en kaliteli çanta kilit sisteminin kurucuları olmuşlardır”. Louis Vuitton denilince lüx bayan çantalarının akla gelmesi de bu mükkemmel ve adanmış marka tarihinden ileri gelmektedir.

Menüye geri dön ↑

Dolce Gabbana

Nasıl ki; lüks araç denilince akla ilk “İtalyan arabaları” geliyorsa işte “lüks çanta” söz konusu olduğunda ise akla gelen ilk isimlerden birisi de “italyan çantalarıdır”. “Dolce Gabbana” ailesi tarafından 1980’lerden beri üzerine eklenerek tasarlanmakta olan bu lüks bayan çantalar; her bir hattında, her bir kıvrımında ultra kaliteli İtalyan derisini ve tasarımını sizlere hissettirmek için üretilmiştir. Hatta bazı artık son modellerinde “Sicilyalı ruhu” adını verdikleri akımın da etkisinde kalarak özel olarak o yöreye ait eklentiler de barındırmaya başlamışlardır. Elit modanın kalbinin attığı yerlerde “Dolce Gabbana”‘nın da olması emin olun modellerdeki kaliteyi gördüğünüzde de anlayacaksınız ki; boşa değil!

Menüye geri dön ↑

Fendi bayan

Lüks bayan çantası denilince akla gelen 3. en iyi ve uygun ismimiz elbette bazılarımızın da beklediği gibi “Fendi” olacaktır. Bu markanın 1925 kurulduğu ve her yıl 1.5 milyar dolar civarı net kar yaptığını hesaba katarsak ne kadar büyük, kaliteli olduğunu fazlasıyla gözler önüne sermiş oluruz. Merkezi Roma olan bu çanta üreticisinin esas uzmanlık alanı “kaliteli deridir”. Bu uluslararası lüks çanta üreticisinin Dünya’da 200 civarı mağazası bulunmaktadır. Ancak elbette siz internetten %100 orjinal ürünleri ayağınıza kadar sonradan ödemeli olacak şekilde güvenlice temin edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Prada

1913’de İtalya’da Mario Prada tarafından kurulan markayı 1978’de kız torun Miuccia Prada farklı bir boyuta sokar ve dünyaca ünlü lüx giyim/tekstil markası haline getirmeyi başarır. Özellikle etkili ve dikkat çekici tasarımlarıyla Madonna, Shakira, Jessica Simpson gibi ünlülerin de dolabını işgal etmeyi başarmıştır. “iyi ve uygun bilinen 5 lüx bayan çantası” listemizde 4. sırayı kapmayı fazlasıyla hak eden “prada bayan çantaları” kesinlikle alıcısının vereceği fazlaca parayı hak etmektedir.

Ayrıca bilmesiniz ki Prada saat, gözlük, şarap, lüks cep telefonu ve çeşitli lüks aksesurarlar da üretmektedir. Dünya’da 250 civarı mağazası bulunan markanın ürünlerini yine aynı şekilde internetten kolayca temin etmek mümkündür. Bazı bayanlar bu listedeki en iyi lüks çantaların fiyatlarından memnun kalmayabilir; ancak onlara şunu demek istiyorum “Burada okuduğunuz liste artık, moda da uç sınır, en yüksek ve kaliteli çıta diye tabir edilen yerden bahsetmektedir; dolayısıyla buradaki çantalara satın almak üzere bakıyorsanız 1000-2000 dolar arası rakamları tek seferlikde olsa gözden çıkarabilmelisiniz…

Menüye geri dön ↑

Lacoste

1933’de Fransa merkezli olarak kurulan ve İsviçreli bir grup tarafından hisselerinin çoğunluğu sahiplenilmiş olan Lacoste markasını duymayanınız yoktur. Lacoste markası envanterindeki yüzlerce ürün ile iddialı olsa da “bayan çanta” kategorisinde ciddi anlamda piyasada hakimiyet kurmaktadır. Elbette bir Lacoste Bayan çantasına göz atıyorsanız şunu bilmelisiniz ki; “elinde tuttuğunuz tekstil ürünü, her bir hattında eşi az bulunan bir sadelik ile kaliteyi beraberinde barındıracaktır”.

İyi ve lüks bilinen 5 bayan çantası listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım lüks bayan çantası seçimi konusunda sizlere yardımcı olabilmişizdir. Kim ne derse desin; “çanta seçimi konusunda” son kararı verecek olan sizlersiniz, sezgilerinize ve ilk akla gelene güvenin…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada