İyi ve Uygun Fiyatlı Bilinen 5 Erkek Rüzgarlık Modeli

Sıcak havaların ardından havaların soğumasıyla birlikte sporcular için kıyafetlerde bazı değişikliğe gidilmesi gerekmektedir. Her koşulda spor yapanlar için geliştirilen kıyafetler sayesinde zorlu şartlarda spor yapmak kolaylaşmıştır. Rüzgarlıklar ortalama son 5 yılda hayatımıza girdiyse de esas işlevi sporcuları rüzgardan, tozdan ve yağmurdan  korumaktır. İnce yapısıyla ağırlık yaratmadan dış etkenlerden korurken, terleyen sporcuların  hasta olmasını da engellemektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde sokakta spor yaparken ya da spor salonuna giderken ne giyeceğinizi bilemiyorsanız ince rüzgarlıklar tam size göre.

Tüm profesyonel sporcular için olmazsa olmaz rüzgarlıkları amatör şekilde spor yapanlar için de tavsiye etmekteyiz. Sabahın erken saatlerinde ya da gece yürüyüşü yaparken soğuk hava ve rüzgardan olumsuz anlamda etkilenmemek için giyeceğiniz rüzgarlık sayesinde vücudunuzu soğuklardan koruyabilirsiniz. Olumsuz hava koşullarından etkilenmemenin yanı sıra çoklu cepleriyle elinizdeki fazlalıkları ve telefonunuzu koymanız adına da size ultra kolaylık sağlayacaktır.

Rüzgardan, tozdan ve soğuktan korunurken tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız, rüzgarlık almadan önce bir araştırma süzgecinden geçirmekte çok haklısınız. Rüzgarlık için en uygun zaman mevsim geçişleridir. Havaların soğumaya başladığı aylarda ya da kıştan yaza geçiş aylarında kaban fazla kalın gelmektedir. Havalara güvenmediğimiz aylarda tam olarak ihtiyacımız olan şey tarzınızı yansıtacak rüzgarlıklar olacaktır. Soğuktan, rüzgardan korunurken stilinizden ödün vermek istemiyor, ya da dikkat çekmek istiyorsanız seçiminizi bu ihtiyaçlara uygun rüzgarlıklardan yana yapmalısınız. Kısmetin nerde çıkacağı belli olmaz. O bakımdan her ortamda tarzınızı yansıtıcı kıyafetler seçmelisiniz.

Piyasada bulunan rüzgarlıklar arasından editörlerimizin sizin için araştırdığı rüzgarlık modelleriyle karşınızdayız. Hadi gelin şimdi hep birlikte “İyi ve Uygun Fiyatlı bilinen Rüzgarlık Modeli incelemesi” yazımıza bakalım…

BENZER İÇERİK:  İyi ve Uygun bilinen Bluzu Bulmak İçin 6 Önemli Husus

THE NORTH FACE T0C308JK3

tnf

Amerika’nın ünlü markası The North Face -halk deyimiyle North Face- outdoor giyiminin en prestijli markalarındandır. Zamanında Türkiye’de yokken çok daha popüler olan North Face, Türkiye piyasasına giriş yaptıktan sonra bir çok kişide görmeye başladığımız bir marka olmakla birlikte Amerika’da neredeyse her 10 kişinin 8’inde olan bir markadır. 1966 yılında San Francisco’da iki dağcı tarafından kurulan marka, esasında tırmanış ekipmanları üreterek sektöre girmiştir. Bugün outdoor sektörünün en sözü geçer markalarından biri olan North Face ürünleri oldukça beğenilen ve fark yaratan ürünlerdir. Sizin için ise klasik siyah rüzgarlık modelini seçtik. İlk defa rüzgarlık alacaksanız bunun siyah olmasında fayda var. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden North Face, siyah rüzgarlığıyla kızların dikkatini çekmektedir. North Face’in bi kaç ürününü kullandıktan sonra artık başka marka kullanmanız zor gibi görünüyor.

Menüye geri dön ↑

NIKE WILDER VAPOR

nike

Sporcu kıyafetleri dendiğinde profesyoneller tarafından en çok tercih edilen markalardan biri şüphesiz Nike’dır. Dünya devi Nike, Amerika merkezli olup üretimlerini Uzak Doğu Asya’da yaptırmaktadır. Ürünlerinin kalitesi ve tasarımları tartışmasız beğenilen Nike, ayrıca bir çok prestijli takımın da sponsoru olmakla kalitesini tescillemiştir. Erkek rüzgarlık modellerinde de her sezon birbirinden güzel modellerle karşımıza çıkan Nike, teknoloji ve tasarımıyla oldukça beğenilmektedir. Rüzgarlıklarında düz ve desenli modelleri olan markada sizin için dikkat çekici bir modeli seçtik. Çünkü desenli modeller düz renklerden her zaman daha dikkat çekicidir. Ayrıca Nike’a verdiğiniz parayla sadece görüntüsüne para vermezsiniz. Ürünlerinde kullandığı son teknoloji sayesinde performansınız artar ve yüksek verim sağlarsınız. Rüzgarlıklarında kullandığı teknoloji sayesinde derinizin nefes almasını sağlayarak terlemenizi önler, Dri-Fıt olan yaka ve manşetler ise kuru kalmasını sağlar. Kendinize Nike rüzgarlık almanın tam zamanı!

BENZER İÇERİK:  Sıcak tutan ve rahat bilinen 5 atkı modeli incelemesi
Menüye geri dön ↑

PUMA LIGHTWEIGHT

puma

Spor ekipman ve kıyafetlerinde ilklerin arasında olan Puma, kendine has müşteri kitlesine sahip kaliteli markalardandır. Puma’nın Adidas’la olan akrabalığından bahsetmek gerekirse, Adidas’ın kurucusu Adi Dassler’ın kardeşi Rudolf Dassler tarafından kurulmuştur. Formula 1’in A takımı Ferrari’nin resmi sponsoru olan Puma, hakkaten özel ürünler üretmektedir. Erkek rüzgarlık modellerinin de oldukça beğenilen renk ve modelleri bulunan Puma’da sizin için F1 serisinden özel bir model seçtik. Özel teknolojisi sayesinde terlemenizi önleyerek kuru kalmanızı sağlarken ince kumaşı sayesinde havaların soğumaya başladığı günlerde soğuktan koruyacaktır. Sizde bir Puma mağazasına giderek kalite ve modeliyle beğeneceğiniz bir rüzgarlık bulabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

COLOMBIA WATERTIGHT PRINTED

Outdoor piyasasının önemli markalarından olan Colombia, özellikli ürünler konusunda en iyilerin arasında yer alır. Tüm enerjilerini outdoor kıyafet ve ekipmanların gelişmesine harcayan Colombia, yenilikleri sürekli takip etmesiyle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamaktadır. Colombia rüzgarlıklar da bu yenilenme stratejisinden etkilenmiştir ve omni- tech teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde nefes alan ve su geçirmeyen rüzgarlık üreten Colombia rüzgarlık modellerine bakmanızı tavsiye ederken özellikle tavsiye edeceğimiz model ise WATERTIGHT PRINTED modeli olacaktır.

Menüye geri dön ↑

HUMMEL 809997511

1923 yılında Danimarka merkezli kurulmuş olan Hummel, ülkemizde son yıllarda popüler olmakla birlikte bunda artan mağaza sayısı ve sponsorluk anlaşmalarının katkısı büyüktür. Hummel’ın kelime anlamı Almanca’da yaban arısı olduğu için markanın logosu da yaban arısıdır. Spor giyimde adından söz ettiren ve ürünlerinin kalitesi oldukça beğenilen Hummel’da rüzgarlık modelleri için iyi bir alternatif olmaktadır. Pascal Nouma ve Burcu Esmersoy’un reklam yüzü oldukları markanın rüzgarlıklarını günlük yaşamda kotların üzerine de çok rahatlıkla giyebilirsiniz. Sizin için tavsiye edeceğimiz model ise 809997511 kodlu ürünü olacaktır.

BENZER İÇERİK:  İş İçin Tarz ve Şık bilinen 5 Erkek Çanta Modeli İncelemesi

Sizin için hazırladığımız İyi ve Uygun Fiyatlı Bilinen 5 Erkek Rüzgarlık Modeli” yazımızın sonuna gelirken düzenli spor yapıyorsanız en az bir kaç tane rüzgarlığınız olmasını tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz…

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada