İyi ve Uygun Bilinen 5 Çocuk T-Shirt Markası İncelemesi

Artık çocuk kıyafetlerinin de bir modası var. Hatta yetişkin t-shirtlerinden daha tarz, eğlenceli ve renkli modeller çocuk reyonlarında yerini almakta. Benim gibi bazı uyanıkların da çocuk reyonundan t-shirt aldığını buradan ilan ediyorum. Baskı ve rengini sevdiğiniz bir t-shirtün 15 yaşı biz yetişkinlere de oluyor. Bilginize…

Çocuklarımız bizim en değerli varlığımız. Her şeyin en iyisini hak eden çocuklarımıza kıyafet seçiminde de onların sağlığı ve güvenliği herşeyden önemli. Çocuğunuza tshirt alırken kumaş kalitesi ve fiyatı en belirleyici noktaları oluşturmakta. Pamuklu kumaş olmasına dikkat edilmeli, olabildiğince kendi yaş grubundan büyük yaş grubu seçilmelidir. Bu tedbir yıkanınca çekmesine karşıdır. Kabartmalı baskılardan uzak durulmalı zira kanserojen madde içerdiği söylentisi herkesin dilinde. Ayrıca, Oeka-Tex sertifikasına sahip olduğuna dikkat edin. Bu sertifika, kullanılan hiç bir üründe sağlığa zararlı madde içermediğinin göstergesidir. Alacağınız tshirtün kumaş karışım oranlarına bakarak yapay olan malzemelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Pamuklu ve doğal iplikten dokunmuş kumaşlar çocuğunuzun narin cildine çok daha uygun olacaktır.

Çocuk kıyafetlerini artık anneler alıp çocuklar giymiyor. Çocuklar yaşları kaç olursa olsun, kendi kıyafetlerini kendileri seçiyorlar. T-shirtlerde buna dahil. 3 yaşındaki çocuk bile kendi zevkine göre seçim yapıyor.

Çocuklarınızın hızlı büyüdüğünü göz önüne alarak alacağınız tshirte fazla para vermemenizi tavsiye ederiz. Alacağınız tshirt ancak bir sezon giyilir. Ha ondan sonra giyecek kardeşi varsa, durum başka. Çünkü, eskiyene kadar giymeleri mümkün değil. Çocuğunuzla aynı model tshirtleri alacağınız markalar da mevcutken taraftar tshirtleri de iyi bir alternatif olabilir.

Hadi şimdi sizin için hazırladığımız “İyi ve Uygun bilinen 5 Çocuk T-Shirt Markası incelemesi” yazımıza geçelim…

B&G STORE

bg

Türk markaları, tekstil sektöründe dünyanın en saygın ve prestijli markaları arasındadır. Türk markalarına olan güven de dünyaca ünlü markaların Türkiye’de üretilmesi sonucunu doğuruyor. B&G Store, bu markalardan bi tanesi. Birçok dünya markasıyla yarışacak kalitede üretilen B&G Store 2000 yılında kurulmuş ve yıllar geçtikçe ürünlerinin kalitesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider konumunda bulunan çocuk markası olmuş. Ayrıca dünyanın bi çok noktasında açtığı mağazalarla dünyada kalite severlerin tercih ettiği markalardan olmuştur. Türkiye’de ve dünyada saygın alışveriş merkezlerinde lüks konseptte mağazaları bulunan B&G Store, ürünlerinin tamamını İstanbul’da üretmektedir. Sürdürülebilir kalite ve marka imajını önemseyen B&G Store, Arne tekstil bünyesinde faaliyet gösterir ve güçlü Ar-Ge ekibiyle son teknoloji ve üretim tekniklerini daha iyisi için geliştirir. Ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan outlet mağazalarından uygun fiyatlı ürünler de bulabilirsiniz…

BENZER İÇERİK:  Cüzdan Taşımak İstemeyenler İçin Şık Bilinen 7 Kredi Kartlık Modeli
Menüye geri dön ↑

KANZ

kanz

Çocuk modasından ve kaliteli çocuk tekstilinden bahsedeceksek eğer Kanz, bu tanıma uyan bir markadır. 1949 yılında Almanya merkezli kurulan marka, çocuk giyim sektöründe hatırı sayılır markalardandır. Oeko-Tex sertifikasına uygun üretilen Kanz’da her serinin bir teması, her temanın bir hikayesi bulunuyor. Böylece çocuğunuzun tarzına uygun t-shirtleri kolayca bulabiliyorsunuz. Çocuğunuzun şık ve rahat olması için kombin ürünler çıkaran Kanz, harika bir şıklık sunuyor. 0-12 yaş arası çocuklarınız için geniş yelpazede, farklı renk, tarz ve modelde birbirinden güzel t-shirtler bulabilirsiniz. Ayrıca Kanz’ın tüm ürünleri Medizininisch Getestet tıbbi kalite testinden geçer. Anlayacağınız, Kanz marka t-shirtleri gözünüz kapalı çocuklarınıza giydirebilirsiniz…

Menüye geri dön ↑

ZARA

Zara Kids

Anne ve babaların müptelası olduğu Zara, çocuk grubuyla da oldukça beğenilen tasarımlara yer vermektedir. Üniversiteden itibaren bir Zara hastası olan ben, esasında mallarının kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Ancak, tarz, model, kesim ve renkleriyle diğer markalardan çok daha fazla beğendiğim de gerçek. Zara ürünlerinden çok uzun yıllar bozulmadan kalanına pek rastlamadım. Ama ama ama görür görmez aşık olacağınız çocuk ürünleri o kadar fazla ki… Zara t-shirtler, renkleri ve farklı tarzıyla kız çocuklarını minik genç kızlara, erkekleri ise yakışıklı beyefendilere dönüştürecek.

Menüye geri dön ↑

GAP

Kendine has tarzını ve çizgisini değiştirmeyen GAP, her sezon farklı değişikliklerle aynı tarz t-shirt çıkarır. Aynı modeli kadın, erkek ve çocukta çalışan GAP, haftasonu aile boyu uyum ve rahatlık için tercih edilecek markalardandır. Fiyatlarının biraz pahalı ve İsrail’e destek veriyor olması, markaya olan talebi etkiler mi bilinmez ama çakması sosyete pazarlarında her tezgahta yer alan ve sokakta her 5 kişiden 3’ünde gördüğümüz GAP logolu t-shirtler, bizce klasiklerin arasında yer almaktadır.

BENZER İÇERİK:  Ofis Çalışanı Erkekler İçin Rahat ve Kaliteli Bilinen 5 Beyaz Gömlek Markası
Menüye geri dön ↑

C&A

Çocuk kıyafetleri, hızlı büyümelerinden dolayı bir sezon ancak giyebiliyor. Bu durum bi çok marka için pazarlama stratejisi olarak kullanılmaktadır. C&A da bu anlayışı strateji olarak belirleyen markalardandır ve Türkiye’de bu görüşe sahip anne baba sayısıda bi hayli fazladır. Esasında Hollanda merkezli kurulan C&A’ nın, Avrupa merkezleri Almanya ve Belçika’dır. Almanya’da oldukça tutulan C&A, uygun fiyatıyla Türk anne babalarının ilgisini kazanmıştır. Mağazaları, süpermarket konseptiyle çalışır. Yani fazladan elemana para verip maliyeti artırmak istemezler. Bu ve bunun gibi bi çok etken fiyatı etkileyen unsurlardan olduğu için C&A’ nın fiyatlarının uygun olması kalitesizliğinden değildir yani. Topu topu bir sezon giyeceği kıyafetlere çok bütçe ayırmak istemeyenlerin haklı olarak tercih ettiği iyi markalardandır.

Sizin için hazırladığımız İyi ve Uygun bilinen 5 Çocuk T-Shirt Markası incelemesi yazımızın sonuna geldik. Son olarak çocuklarınızın tshirtlerini yıkarken çamaşır suyu, yumuşatıcı, renkli deterjanlar kullanmamanızı, bunun yerine kokusuz, parfümsüz, doğala yakın deterjanlarla yıkamanız gerektiğini unutmayınız.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada