İyi ve Şık Bilinen 5 Tablet Kılıfı Markası İncelemesi

Masaüstü bilgisayarla başlayan teknoloji serüveninde bugün geldiğimiz nokta her evde en az bir laptop, tablet ve akıllı telefon. Bizim evdeki durum ise Anne, Baba ve Çocuktan(ben oluyorum) oluşan 3 kişilik hane halkında iPhone ve Samsung marka 3 akıllı telefon, LG marka masaüstü bilgisayar, MacBook Air, Samsung ve Apple marka 2 adet tablet bulunmakta. Bizim evin bu durumu Türkiye’nin küçük bir örneklemi diyebiliriz.

Teknoloji bu kadar hayatımızdayken kullandığımız teknolojik cihazların koruma ve kılıflarını da yabana atamayız. Uyku dışında geçen zamanımızın neredeyse tamamını bu aletlerle geçirdiğimizi varsayarsak olası tehlikelerden korumak en temel vazifemizdir.

Tablet kılıfları bi nevi koruma kalkanlarıdır. Tabletlerinizi tozdan kirden darbelerden korumaya yarayan ve genelde tabletle birlikte almanızı tavsiye ettiğimiz koruyucuların envai çeşit marka ve modeli bulunmakta. Ederi ne kadardır bilinmez ama iyi bi kılıf almak istiyorsanız en az 10 paket sigara parasını gözden çıkarmalısınız. Parasını sigaraya endeksledim ki yıllar geçse bile güncelliğini korusun. Tabletlerinizi yanınızdan ayırmıyorsanız bi anlamda aksesuarınız haline gelecek ve sizi yansıtacaktır. Bu açıdan alacağınız tablet kılıfının renginden tutun modeline kadar her ayrıntısı karizmanız için önem arzetmekte.

O kadar marka ve modelin içinden size uygun bir tablet kılıfı seçmek kolay değil. Piyasada sözü geçer ve en çok tercih edilen markalara yer vererek “İyi ve Şık Bilinen 5 Tablet Kılıfı Markası İncelemesi” nı araştırdık. Merak edenler bu tarafa gelsin.

APPLE

MGTT2

Oluşturduğumuz listelerde Apple grubunda bir ürün varsa, 1. sıraya gelmesi caizdir. Çok çeşitli formlarda modeli olan Apple kılıflarla ergonomik kullanım sağlarsınız. Tablet kılıfı açtığınızda iPad’iniz uyanır, kapattığınızda tuş kilidi moduna geçer. Hem kılıf hem keyboard olarak kullanacağınız modelleri biraz pahalı olsa da bu kılıflar çok yazı yazanlar için işlerini kolaylaştıracak nitelikte. Zevkiniz ve tarzınıza göre sadece arka tarafını koruyan zengin modelleriyle Apple’da size uygun tablet kılıfı bulmanız mümkün. Siz yeter ki paradan haber verin…

SAMSONITE

sammm

1910 yılında Denver Amerika’da kurulmuş Samsonite, dünyanın lider markalarındandır. Samsonite’i kaliteden anlayanlar bilirler. Valizleri oldukça meşhur olan Samsonite’ın tablet kılıflarının kalitesinden endişeniz olmasın. Zira termo welding teknolojisiyle üretilir ve tabletinize üstün koruma sağlar. Sadece iPad için kılıf üreten Samsonite tablet kılıfları uyku modu özelliklidir. Samsonite logo baskılı kılıfları tarzınıza tarz katmak isteyenlerin tercih edeceği markalardandır. Samsonite kılıflar stand olarak da kullanılabilir. iPad’inizin ekranını çizilmelerden koruyacak Samsonite tablet kılıfınızı, yumuşacık astarı ve birbirinden güzel renkleriyle yanınızdan ayıramayacaksınız.

TUCANO

tuccc

Oldukça kaliteli olan İtalyan markası Tucano, tablet kılıfları hariç çantalarıyla da hatrı sayılır markalardan. Özel manyetik sistemi sayesinde kılıfı kapattığınızda uyku moduna geçeceğinden şarj tasarrufu sağlayarak şarjınızın uzun süre gitmesini sağlar. Ayrıca kamera lensini de koruyan tasarımıyla kılıfınıza üstün koruma sağlar. Stand olarak da kullanılabilen kılıflarda film ve dizi izleme keyfine tam varırsınız.

CASE LOGIC

Amerikan markası Case Logic ile gözünüzden sakındığınız tabletiniz emin ellerde. Silikon yumuşak malzemesiyle tabletinizi darbelerden ve tozdan koruyan Case Logic kılıfların zengin renk seçeneğinden birini tercih ederek tabletinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerine 25 yıl garanti duyduğunuzda çok şaşıracağınızı biliyoruz. Hani taş gibi derler ya, adamlar cidden taş gibi sağlam ürünler üretiyorlar. Yıllar geçer, yüzünüzdeki kırışıklıklar artar, saçınıza ak düşer de Case Logic marka kılıfınıza bişeycikler olmaz. O derece yani!

TRUST

1983 yılında piyasaya girerek ürünlerine 3 yıl garanti veren Trust, ihtiyacınız olan tablet kılıflarını uygun fiyatta sunuyor. Neredeyse tüm teknoloji mağazalarında satışı bulunan Trust’un satış sonrası desteği ve servis ağı oldukça ilerlemiş olup, sizi yormayan müşteri memnuniyet anlayışına sahiptir. Bir çok ürününün tasarım ödüllü olduğu Trust, tüm dünyada faaliyet gösteren markadır.

Efendim sizin için hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Belki daha ucuza daha bilinmedik bir marka tablet kılıfı alabilirsiniz ama en iyi ihtimalle 1 sene sonra tekrar tabletinize kılıf araştırıyor olursunuz. Ne bileyim sizin yerinizde olsam listedeki markalardan birini tercih ederdim. Keyifli Alışverişler!

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada