İyi ve Kullanışlı Bilinen 5 Tıraş Makinesi Markası İncelemesi

Tarzına düşkün erkekler için kadınlar gibi fark yaratabileceği çok seçenekleri yoktur. Olanı da çok iyi değerlendirmek zorundadır. Bu seçeneklerden ikisi saç ve sakaldır. Erkekler saça ve sakala verilen modele göre tarzını bir bütüne kavuşturur. Son dönemlerde oldukça moda olan kirli sakal modası hepimizin dikkatini mutlaka çekmiştir. Erkeklerde buna bağlı olarak kirli sakal modasını benimsemiştir. Kendi zevkine göre ruh haline göre sakala ve saça verilen modellerle gayette herkes kendi özgün tarzını ortaya çıkarmaktadır.

Herkesin yüz hatları yüz ölçüleri aynı değildir. Bu yüzden uygulanması gereken saç ve sakal modeli de herkes için aynı olamaz. Günümüzde erkek kuaförleri büyük şehirlerde oldukça profesyonelleşse de anadolu şehirlerinde sadece 3 numara tıraş modelini uygulayabilen yaşlı amcalarımız ya da kendini çok dışa açmayan,geliştirme ihtiyacı duymayan abilerimiz mevcuttur. Bu yüzden çoğumuz en azından becerebildiğimiz kadarını evde oluşturabildiğimiz imkanlarımızla, edindiğimiz tıraş makineleriyle sakala kendi zevk ve tarzımıza göre şekil vermeye çalışırız.

Teknolojinin gelişmesiyle ve yaygınlaşmasıyla birlikte elektrikli ev aletleri oldukça çoğalmış ve fiyatı makul sınıra gelmiştir. Buna bağlı olarak çoğu insan ihtiyacı doğrultusunda elektrikli ev aletini temin etmektedir. Tıraş makineleri çoğumuzun dolabında bulundurduğu,ihtiyaç duyduğunda hemen kullandığı niteliktedir. Sakalımızın beğenmediğimiz kısımlarını ve ya şeklini değiştirmek istediğimizde rahatlıkla kullanabileceğimiz tıraş makineleri sayesinde kuaföre gitmeden ve onlarca para harcamadan evinizde halledebiliyorsunuz. Uzun süre kullanımda kuaföre gideceğiniz paranın çok daha azıyla sahip olabileceğiniz bu tıraş makinelerinin oldukça farklı markalara ait ürünleri vardır. Bunların hangisi uzun süre kullanışlı ve dayanıklı, hangisi daha pratik ve yüz kıvrımlarına daha uygun olduğunu tespit etmekte hemen her gün kuaföre gitmek kadar zordur. Biz en iyi ve uygun editörleri, siz değerli okuyucularımız için araştırma yaptık ve en uygun fiyatlı, en kullanışlı, cildi tahriş etmeyen tıraş makinesi hangisi araştırdık ve toplist halinde sizlere sunduk. Şimdi dilerseniz sizler için hazırladığımız ”İyi ve Kullanışlı Bilinen 5 Traş Makinesi Markası” adlı yazımıza geçelim…

PHILIPS

eniyiveuygun

yüz kıvrımlarına oldukça uyumludur. Cildinizi ıslak ve kuruyken kullanabileceğiniz modelleri mevcuttur. Cildinizi asla tahriş etmez. Traş sonrası kızarıklığı en aza indirir. Phılıps marka tıraş makineleri çok hızlı ve kolay şarj edilebilir. Tıraş makinesinin temizliği de kolaydır. Kolay ve ıslak temizlenebilir. Oynar başlıklı yüzüyle ve yuvarlaklaştırılmış bıçaklarıyla yüz kıvrımlarınız da çok rahat manevralar yapabilir. Bıyık ve favori düzeltmek için farklı takılıp-çıkarılabilir  aparatları mevcuttur. Tıraşınız bittikten sonra yüzünüzde kesik ve iz bırakmayan phılıps marka tıraş makineleri oldukça uygun fiyatıyla da kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir. Şarjlı kullanım süresi 40-50 dakikaya kadar varabilir. Markanın köpüklü veya köpüksüz tıraş için farklı modelleri mevcuttur. Kendı kullanım şeklinize göre istediğiniz modeli seçip kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BRAUN

eniyiveuygun

Tıraş makinesini yeni kullanmaya başlayanlar için oldukça kullanışlı ve pratik modelleri mevcuttur. 1 serisi tıraş makineleri ile hem çok kolay tıraş hem de ekstra geniş tıraş başlığı ile etkin bir tıraş sağlar. Braun marka tıraş makineleri ulaşılması zor olan yerlerde bile tıraşı mümkün kılar. Kolay temizlenebilir. Suyun altına tutup rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz kullanım çeşitleri de mevcuttur. 20-30 dakika kablosuz kullanım imkanı vardır. Bıyık ve favorileri düzeltmek için uzun tüy düzeltici aparatı da mevcuttur. Uzun pil ömrüne sahip braun tıraş makineleri oldukça uygun fiyatıyla da kullanıcıları tarafından çokça övgü almaktadır.

Menüye geri dön ↑

CVS

eniyiveuygun

Hassas tıraş bıçağı sayesinde cildinizi tahriş etmez. Tüm cilt yapıları için uygundur. Konforlu ve pratik kullanım için gövdesi özel olarak tasarlanmıştır. Çok uzun süre dayanıklı olan CVS tıraş makineleri kullanırken sizi ve çevrenizdekileri rahatsız edici ses çıkarmaz. Olabildiğince sessiz çalışır. Ayarlı saç kesme aparatı sayesinde, her türlü modelde saç tıraşı içinde uygundur. Kablosuz kolay kullanımlı modelleride mevcuttur. Fiyatı kalitesine oranla çok uygundur. Çelik bıçak ağzıyla uzun süreli dayanıklılık sağlar.

Menüye geri dön ↑

SİNBO

eniyiveuygun

3 Boyutlu birbirine teğet tıraş sistemi sayesinde erişilemeyen bölgelere bile çok rahat erişim sağlar. 8 saat şarja takmadan kullanılabilir. Kolay kavranabilir gövdesi sayesinde dikkatinizi makineyi tutmaya değil, dikkatinizin tamamını tıraşınıza verebilirsiniz. Uygun fiyatıyla da bütçenizi zorlamadan kaliteye ulaşmanızı sağlayan Sınbo, kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

GOLDMASTER

eniyiveuygun

Kusursuz kirli sakal veya sakal modeli verebilirsiniz. Yüzünüzde temiz çizgiler elde edebilirsiniz. Tamamen metal gövdesi profesyonel bir görünüm sunar ve çok kaliteli tıraş olmanızı sağlar. Çeşitli takılıp-çıkarılabilir aparatı ile burun ve kulaklarınızdaki istenmeyen tüyleri almanıza yardımcı olur. Ayarlanabilir başlığı sayesinde saçınızı ve sakalınızı istediğiniz uzunlukta bırakabilirsiniz. ERP standartlarına uygun düşük enerji sarfiyatı sayesinde çok az enerji harcamaktadır. 1.5 saat hızlı şarj dolum süresi içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Sizler için hazırladığımız ”İyi ve Kullanışlı Bilinen 5 Traş Makinesi Markası” adlı yazımızın sonuna geldik. Tıraş makineleri arasında en çok tercih edilen marka ve modelleri sizlere sunduk.

Mutlu günler,keyifli alışverişler dileriz.

Oylama yap!

-7 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 7

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 7

Downvotes percentage: 100.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…