İyi ve Kaliteli bilinen 5 Göz Makyajı Temizleme Ürünü Markası incelemesi

Sosyal medyanın bu kadar yoğun kullanımıyla da alakalı olsa gerek, kadınlar daha çok kendine  bakmaya başladı. Her an fotoğraf çekinip sosyal medya hesaplarından paylaşılma ihtimaline karşın sürekli yoğun makyajlı gezm ihtiyacı duyarlar. Çünkü eğer sosyal medyada bir fotoğraf paylaşılacaksa bu en güzeli olmalıdır! En kusursuzu olmalıdır! Günümüzde makyaj yapan kişi sayısı -erkeklerde dahil olmak üzere- o kadar çok arttı ki artık insanların makyajlı hali ile makyajsız hali arasındaki farkı çok net ayırt edebiliyorsunuz.

Makyaj yapmak kadar makyajı temizlemekte oldukça meşakatlidir. Özenl yapılmış makyajın akşam yatmadan önce yine aynı titizlikte silinmesi gerekir. Silinmediği takdir de sabah kalktığınızda tüm yatağınızın da sizin gibi makyaj yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında ciddi başka sorunşara yol açabilir. Uzun yılşar yoğun makyaj yapan insanları bir anımsamaya çalışın. Ciltlerinin yapısı bir süre sonra bozuluyor. Çökmüş bir görünüm yaratıyor.

Makyaj malzmelerü üreten markalar bunların yanında makyaj temizlem ürünleride üretmişlerdir. Göz makyajını ele alalım. Göz makyajını yapmak oldukça zordur. Örnek vermek gerekirse eyelenir makyajı oldukça vakit kaybettiren fakat ne kadar da zaman harcasanız yine de başarısız olma ihtimalinizi yüksek olduğu makyaj çeşididir. En ufak yanlış bir hareket tüm yüz makyajınızı berbat edebilir. Makyajının bukadar zor olduğu gözümüün makyajı temizlemeside oldukça güçtür ve önemlidir. Göz makyajı malzemesi üreten markalar, bunun yanı sıra göz makyajı temizleme ürünü de satmaktadır. Ancak her markanın makyaj malzemesi, kozmetik ürünü aynı kalitede olmadığı gibi makyaj temizleme ürünüde aynı kalitede olmayabiliyor. Bu kaliteli markayı belirlemede siz saygıdeğer okuyucularımız için bir araştırma yaptık ve  iyi ve kaliteli bilinen göz makyajı temizleme ürünleri hakkında inceleme yazısı hazırladık. Şimdi dilerseniz hazırladığımız yazımıza geçelim

Neutrogena

Eniyiveuygun

Dünyaca ünlü kozmetik üreticisi olan bu marka kaliteli makyaj malzemelerinin yanı sıra kaliteli makyaj temizleme ürününüde tüketiciye sunmaktadır. Çalkalanınca aktif hale gelen neutrogena göz makyaj temizleyicisi, suya dayanıklı göz makyajını ve rimeli bile zorlanmadan ve gözünüzü acıtmadan rahatlıkla çıkarır. Kullanım sonunda gözde yağlı bir kalıntı bırakmaz ve cildinize ferahlık ve temizlik hissi kazandırır. İçerdiği bitkisel özler ile cildinizi rahatlatır. Dermatologlar tarafından geliştirilen bu ürünün kullanımıda oldukça basittir. Öncelikle ürünü kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekmektedir. Daha sonra bir parça pamuğun üzerine dökün ve makyajınızı silin. Daha sonra ılık suyla gözünüzü iyice durulayın. Fiyatıda oldukça uygun olan Neutrogena kullanıcıları tarafından da tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Maybelline

Eniyiveuygun

Bu marka dağıtım alanında dünya da bir numarada yer alır. Oldukça kaliteli makyaj ürünlerinin yanında makyaj temizleme losyonları da oldukça kalitelidir. Hassas gözler için üretilen yumuşak pH sayesinde gözünüzü yıpratmadan makyajınızı temizlemenize yardımcı olur. Yatıştırıcı be ferahlatıcı bir his verir. Kullanım sonucunda yağ butonu oluşturmaz. Göz çevresindeki hassas deriyi yıpratmaz.

Menüye geri dön ↑

Garnier

Eniyiveuygun

Suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan, gözünüzü yıpratmadan kirpiklerinize bakım yaparak makyajı temizler. Doğal Kaynaklı ARGININE ile zenginleştirilmiş formülü kirpiklerinize güzellik, esneklik ve parlaklık sağlar. Uzun kullanım sonucunda kirpikleriniz eskisinden daha güçlü olur ve temizleme esnasında yaşanan kirpik dökülmeleri en aza iner. Ürünün daha etkili olması için kullanmadan önce çalkalamanız gerekmektedir. Daha sonra pamuğa bir kaç damla damlatın ve makyajınız  üzerinde bir kaç saniye bekletin. Bir kaç saniye bekledikten sonra ovalamadan içten dışa yumuşak hareketlerle makyajınızı çıkartın.

Bu ürün kontakt lens kullanıcıları için uygundur. Parabn içermez hassas ciltlere zarar vermez. Kullanıcıları tarafından da hem uygun fiyatı hem de kalitesi yönünden tavsiye edilmektedir.

Menüye geri dön ↑

Loreal Paris

Eniyiveuygun

Dünyaca ünlü kozmetik ürün üreticisi olan Loreal Paris ürettiği her üründe yüksek kalite ve uygun fiyat hedeflemektedir. Göz temizleyici ile de kullanıcışarı tarafından çokça övgü almıştır. Pro-vitaminlerle zenginleştirilmiş yapısı ile son derece naziktir ve cild asla zarar vermez. Kullanım sonrası temizlik ve tazelik sağlar. Kontakt lens kullananlar için uygundur.

Menüye geri dön ↑

Elizabeth Arden

Eniyiveuygun

Akmaya karşı dayanıklıdır. Su geçirmez makyajı bile kolayca ve göz çevresini yıpratmadan temizler. Kullanımı da oldukça basittir. Ürünü kullanmadan önce çalkalamanız gerekmektedir. Daha sonra pamuğa bir kaç damla damlattıktan sonra makyajınızı yumuşak hareketlerle temizlemeye başlayın. Son olarakta gözünüzü su ile durulayın.

Sizin için hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Bakımlı olmaya çalışırken kaliteden ödün verip cildinizi yıpratmayın. Siz en iyisiniz ve her şeyin iyisini hakediyorsunuz!

Mutlu günler keyifli alışverişler dileriz…

Oylama yap!

-1 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…