Çekici Gözler İçin İyi ve En Uygun bilinen 5 Eyeliner Markası incelemesi

Ben çocukken hatırlıyorum da bu denli makyaj malzemeleri yoktu. Ancak zaman öyle bir ilerledi ki kadınların olmazsa olmazı hatta can damarı diyebileceğimiz harika makyaj malzemeleri türemeye başladı. Hele bunlardan biri var ki hepsine bedel. Eyelinerlardan bahsediyorum tabi ki de. Önceden bir kadın için ruj en vazgeçilmez makyaj malzemesi iken şimdilerde pabucu dama atıldı. Onun yerine sade, çok göze batmayan ve tek renk olan eyelinerlar çantalarımızda yerini almaya başladı.

Duyduğuma göre eyeliner sadece kadınların değil erkeklerinde merak alanına giriyormuş. Kendi aralarında ‘’Eyeliner çekmeyi bilen kadın her işi yapar arkadaş.’’ şeklinde konuşmalar başlamış. E bu kadar ünlü olan bir makyaj malzemesinin de kadınlar için önemini varın siz düşünün. Bu durumu bilen bir kadın olarak sizler için iyi ve uygun bilinen 5 eyeliner markasını araştırdım ve inceledim. Hani şu sürünce sütun gibi çıkan, bizi yormayan ve hemen akmayan eyelinerlar var ya onların markası sizin de çok işinize yarayacak.

Lancome Artliner

Lancome Artliner

Oldukça başarılı sıvı eyeliner markalarından olan Lancome Artliner gerçekten çok kolay uygulanan bir marka. Saatlerce gözüme eyeliner çekeceğim diye gözünüzü oymanıza gerek bırakmayan bu marka her ne kadar fiyatı yüksek gibi görünse de tekrar tekrar silme derdinden sizi kurtaracaktır. Gözlerinizin zarar görmemesi için antialerjik yapıda olan Lancome Artliner ile isterseniz kalın bir göz makyajı yapabilirsiniz. İsterseniz de ince ancak yerinde bir eyeliner dokunuşu yapabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde uygulayacağınız bu ürün net çizgiler çekmek istediğinizde de sizlere yardımcı olacaktır. Kendinizi kasmadan eyeliner çekmeyi başaracağınız bu markayı kesinlikle deneyin derim.

Menüye geri dön ↑

L’oreal Super Liner Blackbuster

L’oreal Super Liner Blackbuster

Son zamanların en sevilen eyeliner markası olan L’oreal Super Liner Blackbuster gözlerinizde siyahın hüküm sürmesini sağlıyor. Fiyatı da oldukça uygun olan bu marka L’oreal’den gelen kaliteyi gözlerinizle buluşturacak kadar başarılı. Sizlere kocaman ve simsiyah gözler sunan bu markanın sunduğu kalem şeklindeki eyeliner kalın uçlu gibi görünüyor. Ancak zevkle deneyeceğiniz bu ürün istediğinizde ince istediğinizde kalın eyeliner çekmenize yardımcı oluyor. Ödediğiniz ücretten kat kat fazlasını alabileceğiniz bir ürün olduğu için size bu eyeliner markasını şiddetle öneriyorum sayın okuyucular.

Menüye geri dön ↑

Clinique Eye Defining Liquid Liner

Clinique Eye Defining Liquid Liner

Suya büyük oranda dayanıklı olması ile bilinen bu markanın eyeliner ürünü gerçekten bir harika. Kolaylıkla sürülen likit eyelinerlardan olan bu marka istediğiniz yeri ince istediğiniz yeri kalın sürmenize yarayan bir aplikatör ile sizlere daha kullanışlı bir seçenek sunuyor. Yoğun bir renk bırakan bu eyeliner doğal görünmek isteyenler için ince çizgiler çekilebilecek bir kullanıma sahip. Gözlerinin daha belirgin olmasını isteyenler ise kalın çekim yapabilirler. Pek çok kadın tarafından tercih edilen bu markayı stoklarda bulmak da zorlaştı haberiniz olsun…

Menüye geri dön ↑

MAC Fluidline Gel Eye Liner

Kadınların bir numaralı jel eyeliner markası olan MAC Fluidline Gel Eye Liner gerçekten gözdeki duruşu ve yoğun yapısı ile bakışları değiştiriyor. Kirpik diplerine de uygulanabilen bu eyeliner aynı zamanda göz kalemi kullanmış gibi görünmek isteyen bayanlar için hem eyeliner hem de kalıcı ve akmayan bir göz kalemi olabilir. Göz kapaklarınız ne kadar yağlı olursa olsun kesinlikle akmayan bu markanın kalıcılığı diğer markaları sollamış durumda. Fiyatı biraz pahalı gelebilir ancak diğer kalem eyeliner şeklinde olanlardan 5 tane bu markadan 1 tane alır uzun süre kullanırsınız. Hızlı kuruduğu içinde sorun yaşamayacağınız bir marka.

Menüye geri dön ↑

Golden Rose Style Liner Metallic Eyeliner

Her zaman siyah ve kahverengi kullanmaktan sıkıldım renkli bir şeyler istiyorum diyenler için harika seçeneklerden olacak olan Golden Rose Style Liner Metallic Eyeliner 26 metalik tonu ile güzelliğinizi taçlandırıyor. Gözlerde daha belirgin ve çarpıcı bir hava estiren bu eyeliner likit olarak sunuluyor. Ayrıca renkli eyeliner kullanırken yanlış sürseniz bile siyah ve ya kahverengi eyelinerlar gibi durmadığı için rahatlıkla kullanılabiliyor. Gün boyu kalıcı olan bu ürün akma ve bozulma yapmıyor.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada