İyi Ve Şık Bilinen 8 Bileklik Modeli İncelemesi

Bileklikler, özellikle bi kaç yıldır oldukça moda olan aksesuarların başında gelir. Farklı tarzda ve modelde bilekliklerle hem kıyafetinizi tamamlar hem de tarzınızı yansıtırsınız. Her kadın bileğini, kulaklarını ve parmaklarını süslemek, ışıltı katmak ister. Kadınların beğenilme isteği genlerine kodlanmış sanki.

TÜYO: Daha fazla bileklik modeli görmek istiyorsanız lütfen instagram’da arama yapınız. Emin olun çok daha fazla çeşit ile karşılaşacaksınız. Çünkü satış yapan butik mağazalar modelleri ifşa ediyor.

Ünlülerin de bilekliklere rağbet etmesi, bilekliklerin moda olmasını tetikledi. Basic bir tshirt giydiğinizde bile bileklerinizi bilekliklerle süslediğinizde bir anda havanızın değişmesi ve tüm gözlerin üzerinizde olması mümkün. Takıların içinde belki de en sevdiğim bilekliklerdir. Bi kere sürekli göz önündeler ve yüzük gibi kısmet kapama etkisi de yoktur.

Dünyaca ünlü markalardan tutun sıradan diyebileceğimiz sokak bijutericilerinde bile çok şık bileklikler karşımıza çıkıyor. Modern ve klasik bir çok modelde kullanacağınız bilekliklerle zarif ve stil sahibi olmak elinizde. Her zaman söyleriz şık olmak detaylarda gizlidir diye.

Artık vitrinlerde erkek bileklikleri de fazlasıyla görsek de, kadınların olmazsa olmazları ve asaletin simgesidir. Seçeceğiniz bilekliğin tarzı ve kalitesi şüphesiz sizin zarafetinizi ve tarzınızı yansıtır. Girdiğiniz ortamlarda fark yaratmanıza sebep olacak bileklikleri günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanacağınıza inanıyoruz.

Takacağınız bileklikler sayesinde herşeyden öte kendinizi özel hissedeceksiniz. O kadar renkli ve güzel bileklikler var ki… Yaz aylarının yaklaşmasıyla gelen enerjinize bileklikler çok yakışacak. Bileklik takma alışkanlığınız yoksa acilen sizi bir bijutericiye gidip renkli renkli size ve çevrenize ilham kaynağı olabilecek bileklikler almanızı tavsiye ettikten sonra şimdi gelin hadı “İyi Ve Şık Bilinen 8 Bileklik Modeli İncelemesi” yazımıza geçelim ve özellikle modayı takip eden kadınların mutlaka edinmesi gereken bilekliklere yakından bakalım…

BENZER İÇERİK:  Sportif Bilinen 5 Erkek Bere Modeli

DERİ BİLEKLİKLER

deri bileklikler

Modası hiç geçmeyecek zamansız bir trend olan deri bileklikler, mutlaka her kadının çekmecesinde bulunması gereken parçalardandır. Düz renkle birlikte son dönemde vahşi hayvan derilerinin de sıklıkla kullanıldığı deri bileklikler, tarzınıza tarz katacak türden. Ayrıca deri bileklikleri tek başına değil, bi kaçını birlikte takmak çok daha elegan bir hava katmaya yeter de artar bile.

Menüye geri dön ↑

ZİNCİR BİLEKLİKLER

20160114105419

Biz çocukken annelerimizin taktığı altın bileklikler vardı. Adına “Uzay Yolu” ya da “Dallas” denirdi. Oldukça ağır olan bu altın bileklikler, şimdi yine moda. Ancak altınları değil. Metal renkte olanları. Bir çok ünlüde görmeye başladığımız metal zincir bileklikler sportif bir şıklık katıyor. Sadelikten ödün vermeyerek şık olmak isteyen kadınların tercih ettikleri metal zincir bileklikleri stil sahibi kadınlara çok yakıştırıyoruz.

Menüye geri dön ↑

ÇİVİLİ VE ZIMBALI BİLEKLİKLER

zımba

Oldukça iddialı, bi o kadar da mükemmel tarz sahibi bileklikler. Ayakkabı ve botlarda kullanılan çivi ve zımba gibi detaylar bilekliklerde de kullanıldı ve çok da güzel oldu. Hiç bu tarz modelleri Rock’cılar kullanıyor filan demeyin. Valla ne yalan söyleyelim bir kot, bir tshirt giyip takacağınız zımbalı ya da çivili bileklikler hele bir de deri ceket giydiyseniz, ceketin kollarını sıvayıp çivili bilekliğin görünmesi çok hoş bir hava katacak size.

Menüye geri dön ↑

BONCUKLU BİLEKLİKLER

Ünlülerde gördüğümüz bu enfes boncuklu bileklikler, esasında bir iyilik hareketinden doğan bileklikler. Dünya Su Günü için tasarlanan bilekliklerden elde edilen gelirle Etiyopya(Habeşistan) da ki su kuyuları temizlenecekmiş ve binlerce Etiyopyalıya temiz su sağlanacakmış. Oldukça şık duran ve ünlülerin de tercih ettiği boncuklu bilekliklerden edinip bu iyilik hareketine katılırken şıklığınızı tamamlamak deyim yerindeyse bi taşla iki kuş vurmak gibi…

BENZER İÇERİK:  Dayanıklı ve Su Geçirmez bilinen 5 Erkek Bot Markası incelemesi
Menüye geri dön ↑

TARAFTAR BİLEKLİKLERİ

Takımına olan aşkını tshirtlerle gösteren Türk seyircisi, bununla yetinmeyip bilekliklerle de tuttuğu takımı ilan ediyor. Takımların lisanslı bileklikleri olmakla birlikte bijuterilerde de takım bilekliklerini sıklıkla görmekteyiz. Makrome iplerden örülmüş şekilde olan takım bilekliklerini en az iki tane takılması bizce çok hoş duruyor.

Menüye geri dön ↑

İPLİ BİLEKLİKLER

Renk renk çeşitleri bulunan ipli bileklikler, çok şirin ve alımlı bileklik modellerinden. İpli bilekliklerin çıkış modeli kırmızı renkli olanlarıydı. Bir çok markanın üzerinde çalıştığı kırmızı ipli bileklikler çeşitli figür ve taşlarla birlikte tasarlandı. Pırlanta modellerinde bi hayli fazla kullanılan ipli model bileklikleri tek başına takacağınız gibi birbirine kombinli çoklu sayıda bilekliklerle de kullanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ŞAHMERAN BİLEKLİKLER

Kıyafetlerinizle tarzını ortaya koyacağınız gibi takılarınızla da tarzınızı desteklersiniz. Zarif şahmeran bilekliklerinin sarı, bronz ve gümüş renkleri bulunmakta. Bir çok ünlünün de tercihi bileklikleri en çok Tuğba Büyüküstün’e yakıştıranlardanız. Sofistike havası olan şahmeran bileklikleri, bohem kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

TAŞLI BİLEKLİKLER

Daha çok özel günlerinizde tercih edeceğiniz taşlı bileklikler, tam anlamıyla feminen bir havaya sahip. Kadınların yaradılışındaki beğenilme arzusunu besleyen taşlı bileklikler ışıltınıza ışıltı katacak türden bir model. İnce ve zarif bir model tercih edebileceğiniz gibi, iki bileğinize de takabileceğiniz taşlı kalın bilekliklerle gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.

Stil sahibi kadınlar için hazırladığımız inceleme araştırmamızın sonuna geldik. Havaların ısınmasıyla birlikte mutlaka edinmeniz gereken aksesuarların başını çeken bilekliklerle havanıza hava katacağınıza inanıyoruz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada