İyi ve şık bilinen bereleri bulabileceğiniz 5 yer

Bere satın almak istiyorum diyenler için, mağazaları tek tek dolaşmalarına gerek kalmayacakları güzel bir liste yapmak istedik. Bere satan yerleri bu soğukta gezmenize gerek kalmaması umuduyla yazımınıza başlamak isteriz…

Hava sıcaklığı 20 derecenin altına indiği anda insan kafası üşütmeye müsait hale gelmektedir. “Kafayı üşütmek” deyiminden de anlayabilirsiniz ki başınızı üşütmek hiç de iyi bir şey değildir. Zira baş ağrısına, soğuk algınlığına, yorgunluğa, halsizliğe ve de gribe davetiye çıkarmaktadır bu durum. Yani uzun lafın kısası eğer düzgün bir bereniz yoksa ya da halihazırdaki bereniz modadan, temizlikten bihaber bir hal almışsa yapmanız gereken şey eskisini elde tutmaya karşı direnmekten vazgeçip yenisini almaktır.

Şimdi iyi ve şık bere sattığı bilinen üretici, satıcı, markalardan bazılarını inceliyoruz.

Defacto

Defacto’nun kışlık bere koleksiyonunun diğer markalarla kıyaslandığında en geniş yelpazeli ve de renklisi olduğunu ifade etmek isteriz. Onca bere satıcısı arasından defactoyu seçtik; çünkü 2015’de müşteri geri iadesinde en olumlu cevap veren ve de müşteriye en sıcak davranan tekstil markası unvanını almıştır. Nitekim “defacto bere modelleri“‘nin kumaş kalitesinden de kesinlikle emin olabilirsiniz. Yıkama ve de esnemeye karşı onlarca testten geçirilerek piyasaya sürüldüklerinden sizi yarı yolda bırakmaları mümkün değildir…

Menüye geri dön ↑

Colins

Türkiye’de temelleri atılıp Rusya’da büyüyen Colin’s markasının Rusya’da dünyanın bir numaralı markaları arasında ilk sıralarda seçildiğini ve tercih edildiğini biliyor muydunuz? Rusların Türk tekstilmarkalarına olan bakış açısının bizim İtalyan arabalarına olan bakış açımıza benzediğini söyleyebilirim. Colins berelerine gelecek olursak renk tonu, kumaş kalitesi açısından kesinlikle defacto’dan bir tık üstte olduğunu söyleyebilirim. Ancak çeşit bakımından sınıfta kaldığı için onu ikinci sıraya almayı uygun gördük.

BENZER İÇERİK:  İyi ve uygun güneş gözlüğünü 5 adımda seçin
Menüye geri dön ↑

Columbia

Sportif ve rahat tarzda kaliteli giyim ürünleri satan yabancı marka olan Columbia’nın bereleri genelde tek tiptir. Ancak resimde de görebileceğiniz o klasik tek tipi beğenebileceğinizi düşünmekteyiz. Zira en değişik adamın ya da bayanın üzerinde bile göze kötü görünmeyecek tarzda bereleri ürettikleri için şanslı sayılabilirsiniz. Çok fazla seçim arasında kalmış ya da bere çeşitleri içinde en başından boğulmak istemeyen kişilere “columbia bereleri” önermekteyim.

Menüye geri dön ↑

Adidas

Adidas berelerinin çakmalarını etrafta çok görebilirsiniz. Zira özenilen bir bere üreticisidir Adidas. Ancak bu çakma bere kullanıcılarının bilmedikleri bir şey var. O da kaliteli ve orjinal Adidas berelerin kesinlikle “termal kumaştan üretiliğidir”. Yani en soğuk ve rüzgarlı havada bile içerideki ısıyı dışarı vermeyen ama dışarıdan hava alabilen bir kumaş… Bu yüksek teknoloji ürünü kumaşlardan üretilen Adidas marka bir bereyi giyip de üşüyorum diyebileceğinizi hiç zannetmiyorum… Ayrıca mesela berenizi çıkardığınız gibi saçlarınızın felaket bir hal alması da kötü kumaştan yapılmış bir bere kullanıyor oluşunuzdandır.

Menüye geri dön ↑

Kinetix

Normalde ayakkabıları ile ün salan Kinetix’in son birkaç yıldır çok çeşitli berelerle piyasayı alt üst ettiğini duymuşsunuzdur. Kinetix bereleri eminim ki diğer markalarla benzeri reklam bütçesiyle berelerini pazarlasaydı bu kalitesi ve de çeşitliliği ile dünyaca bile tanınabilen bir marka haline gelebilirdi…

Umarım sizi aynı anda hem soğuktan koruyabilecek hem rahat olabilecek hem de şık olabilecek bereyi bulmanıza yardımcı olabilmişizdir.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada