Kaliteli ve sağlam bilinen 8 dağ bisikleti modeli yorumlaması

Hem kalitesiyle göz dolduran, hem de uygun fiyatlardan satışa sunulan bir dağ bisikletine sahip olmak ister misiniz? Güvenli sürüşler sağlamak ve etkinliklere dahil olabilmek açısından dağ bisikleti ürünleri her yaş grubunun dikkatini çekmektedir. Bu noktada ise kitleler tarafından merak edilen kaliteli ve sağlam bilinen 8 dağ bisikleti modeli yorumlaması konusunu doğrudan ele alıyoruz. Listemizde yer alan ürünler Türkiye standartlarında gayet kullanışlı ve sizlere aynı zamanda kalıcı sonuçlar sunan ürünler olarak görülmektedir. Dünya’da isim yapmış olan bu markaları, siz de 2016 yılının en çok satanlar kategorisinde sıraladığımız bir biçimde inceleyebilirsiniz;

Salcano NG650 26V 18 Kadro 21 Vites Dağ Bisiklet

Bu ürünleri herhangi bir yetkili Salcano servisine götürerek ücretsiz kurulum yaptırabileceğiniz bu ürünler alanının en çok satanlar listesinde yer alıyor. Hydroformed tubes alüminyum kadroya sahip olan bu ürün, amaortisörlü bir maşa barındırıyor ve aynı zamanda Zoom C208 alüminyum sele borusunu dahil ediyor. 18 inç kadro boyutuna sahip olan ürün türü, özel örüm jant setiyle beraber hem bisikletinizin dış görünümünü ön plana çıkartıyor, hem de daha kullanışlı bir ortam zeminini doğrudan ele alma şansları veriyor. 21 vites olan bu ürünü siz de 700 TL civarı bir fiyat ile e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑
BENZER İÇERİK:  Güzel Bilinen 7 Yılbaşı Çam Ağacı Modeli İncelemesi

Ümit Accrue 2D 26 Jant Bisiklet 2656

Türk üreticisi olan Ümit markası, 21 vitesli olan ve 12 ay garanti kapsamı altında tutulan dağ bisikletlerini tanıtıyor. 26 alüminyum kolon jantlara sahip olan ürün, 6061 alüminyum kadrosuyla beraber göz doldurmaktadır. 26×2 Excel jantlarıyla satışa sunulan bu ürün, aynı zamanda ise dağ tırmanışlarınızı kolaylaştırabilmek açısından donatılmış en iyi ürünlerden bir tanesidir! 970 TL civarı bir fiyat ile e-ticaret sitelerinden bu ürünü satın alabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Kron Xc 150 Md 29 Jant Dağ Bisikleti

Kron markası, dağ bisikletleri konusunda en donanımlı ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Satış fiyatı 990 TL olan bu ürün, erkekler için oldukça ideal bir ürün olarak görülmektedir. Ağırlığı 14 kilogram olan bu ürün, kolay kurulumu ile beraber sizlere eşsiz bir sürüş keyfini ele alma şansları vermektedir. Üretici firma tarafından 24 ay garanti kapsamı altında tutulan bu ürün, 29 inç jantlarıyla beraber sürüşünüzü tamamen güvene alıyor. Aynı zamanda 32 telli jantlar barındıran bu ürün türü, 21 vites olarak satışa sunulmaktadır.

Menüye geri dön ↑

Carraro Cross 420 20′ Dağ Bisikleti

Carraro markası, 20 inç jantlar ve 28 cm kadro boyu ile tasalranmış yeni ürünlerini tanıtıyor. 18 vites olan bu ürün türü, genel olarak çocuklar için daha uygun bir ürün türü olarak görülüyor. Satış fiyatı 700 TL olan bu ürün aynı zamanda Carraro firması tarafından 2 yıl garanti süreci sağlıyor! dağ bisikleti konumunda listemizin dördüncü sırasında yer alan bu ürün, mekanik disk freni ve alüminyum gövdesiyle beraber fark yaratmanıza yardımcı oluyor.

Menüye geri dön ↑

Scott Aspect 780 27.5 Jant 2017 Model Dağ Bisikleti

Scott markası, 18 ay garantili olan unisex dağ bisikletlerini tanıtıyor! Satış fiyatı 1600 TL civarı olan bu ürün türü, sizlere cezbedici bir kullanım ortamı yaratma hususunda da yardımcı oluyor. 27,5 jant ve 21 bisiklet özellikleriyle satışa sunulan bu ürün, sizlere en engebeli yolda dahi sürüşünüzü daha güvenli bir hale dönüştürme kapsamında yardımcı olmaktadır. Bu yılın en çok satan ürünleri arasında yer alan Scott, kitlelere muhteşem bir sürüş ve hobi edinme şansları vermektedir.

BENZER İÇERİK:  Güzel bilinen 8 kumbara modeli incelemesi
Menüye geri dön ↑

Bianchi Adrenaline 26Jant Dağ Bisikleti

Dünya’nın tartışmasız en iyi bisiklet markası olarak görülen Bianchi, dağ bisikleti konusunda da üretimlerini sürdürüyor! Üretici firma tarafından 10 ay garanti altında tutulan, amortisörlü arka vites, 26 jant dağ bisikleti olarak tasarlanmıştır. Satış fiyatı 510 TL olan bu ürünü doğrudan sipariş etmek ve bir kullanım olanağı yaratmak ister misiniz? Tüm bu hizmet seçeneklerini doğrudan kitlelere aktaran web sitemiz, hobi edinebilmenizi kolaylaştırmak bakımından sizlere bu alanın indirimli olan yeni ürünlerini tarafınıza ulaştırmıştır.

Menüye geri dön ↑

Geotech Dapper 26.3 Dağ Bisikleti Siyah

Geotech markası, sizler için yeni tasarladığı dağ bisikletleri ile beraber listemize yedinci sıradan giriş yaptı. 26×2,30 lastik ölçüleri, 36 jant alüminyum yapısı, erkek ve kadın için uygun olması, V-Fren yapısıyla beraber sunulan ürünler aynı zamanda 7 dişli ruble özelliklerini tarafınıza aktarıyor. 21 vites olarak tasarlanan bu ürün ayrıca üretici firma tarafından da 2 yıl garanti kapsamı altında tutuluyor. Konforlu bir selesiyle uzun yolculukları güvenle yapmanıza yardımcı olacak bu ürün çeşidi, günümüzün çok satanlar listesinde yer alıyor. E-ticaret sitelerinden 600 TL civarı fiyat etiketiyle beraber bu ürünü satın alma olanaklarına sahip olun.

Menüye geri dön ↑

Orbis Voltage 26″ 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti

Erkek ve bayan için uygun dağ bisikletlerini, en cazip fiyatlardan satışa sunan Orbis markası, bu yönde ise 330 TL fiyatıyla satışa sunduğu yeni ürününü tanıtıyor. 21 viteso larak tasarlanan bu ürün, V fren yapısı, 26 inç jantları, 41,5 / 16 inç kadro boyu ve Hi-Teb çelik kadro cinsi ile göz doldurmaktadır. 16 ay boyuna üretici firma olarak garantili olan bu ürünü siz de doğrudan sipariş edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Modern Mutfaklar İçin Kaliteli Bilinen 5 Sürahi Modeli

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada