Isıtma konusunda iyi bilinen 5 klima modeli incelemesi

Isıtma konusunda dayanıklı ve kesin çözümler üreten klimalar mı arıyorsunuz? O halde hemen sizler için sıralamış olduğumuz listemize göz atın. Kışın evinizi ısıtabilmek konusunda eğer kombi veya benzeri ısıtıcıları tercih etmiyorsanız, bu konuda klima en doğru tercih olacaktır. Sizler için sıralayacağımız listemiz sayesinde artık sorun yaşamadan evinizin tüm bölümlerini kolaylıkla ısıtmanıza yardımcı olacağız. Klima modeli, yılın çok satan markalarını ve ürünlerinden incelenmek üzere rastgele seçilmiştir. Buradan bir tercih ortamı oluşturmayı ihmal etmeyin;

Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h Yeni Nesil Inverter Klima

baymak-klima

Tartışmasız klima denildiği zaman ilk akla gelen marka Baymak’tır. Baymak, bu konuda muhteşem çözümler üretmeyi ihmal etmiyor. A kalitesi ile üretilmiş ve yeni nesil motora sahip olan bu ürün sayesinde ortalama 2-3 dakika içerisinde bulunduğunuz alanı ısıtma şansı elde edebileceksiniz. Ayrıca üretici firma tarafından 5 yıl garantili olarak satışa sunulan bu ürün, sizler için 2016 yılının çok satan modelleri arasında gösteriliyor. E-ticaret sitelerinde satış fiyatı 1800 TL!

Menüye geri dön ↑

Samsung AR5500 AR18JSFSCWK/SK A++ 18000 Btu/h Inverter Klima

samsung-klima

Bütçeniz yüksekse, bu konuda Samsung AR5500 AR18JSFSCWK/SK A++ 18000 Btu/h Inverter Klima ürününü mutlaka gözden geçirmenizi öneriyoruz. Satış fiyatı 2500 TL civarı olsa da, ısıtıcı konusunda bugüne kadar üretilmiş en iyi klimalardan bir tanesi! Bu sebeple öncü ve her daim kendisini ön plana çıkartan bir ürün satın alma konusunda tercihinizi Samsung markasından yana kullanabilirsiniz. Ayrıca üretici firma tarafından 10 yıl kadar garantili olan bu ürün, sizlere ısıtma veya soğutma konusunda sunduğu muhteşem hizmetlerle beraber kendinizi iyi hissetme şansları sunacak!

Menüye geri dön ↑

Mitsubishi Heavy SRK 35 ZMP-S A Enerji Sınıfı 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Split Klima

mitsubisi-klima

Mitsubishi markası, bilindiği gibi ısıtıcı konusuna her zaman önem veren ürünleri sunmayı ihmal etmiyor! Bu sayede hem dayanıklı, hem de ısıtıcı konusunda sizlere en iyi hizmetleri sunacak olan Mitsubishi Heavy SRK 35 ZMP-S A Enerji Sınıfı 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Split Klima ürününü gözden geçirebilirsiniz! Son dönemlerin çok satan ürünleri arasında yer alan bu klima türü, e-ticaret sitelerinde 2700 TL civarı bir fiyattan satışa sunulmaktadır. 10 yıl garantili olan ve elektrik konusunda oldukça tasarruflu olan bu ürün, içerisinde yer alan haznesi ve motor gücü ile beraber soğutma konusunda da sizlere epey yardımcı oluyor.

Menüye geri dön ↑

Vestfrost A+ 18000 Btu/h Inverter Klima

Vestel markasına ait olan Vestfrost, kendi alanında en dayanıklı klima çeşitlerini üretmeyi ihmal etmiyor. Listemizin dördüncü sırasında kendisine yer bulan Vestfrost A+ 18000 Btu/h Inverter Klima, A plus garantisi ve aynı zamanda yeni nesil bir klima olmasından dolayı kullanışlılığını hep bir adım ön planda tutuyor. Bu konuda siz de yüksek üfleme haznesine sahip olan, 5 yıl garantili olan ve aynı zamanda motor gücü ile devasa sonuçlar almanıza aracı olan bu ürüne yönelebilirsiniz. Satış fiyatı 2200 TL civarıdır.

Menüye geri dön ↑

Airfel Ltxn35u 12.000 Btu Sez. İnverter Klima – Yeni

Listemizin son sırasında Airfel markası yer alıyor. Son dönemlerin en çok satan çeşitlerini sizler için sıralayan bu ürün, her geçen gün kendisini geliştirmekte ve yeni nesil ürünleri satın alma konusunda tasarruflar sağlamaktadır. Airfel Ltxn35u 12.000 Btu Sez. İnverter Klima – Yeni nesil ürünleri, e-ticaret sitelerinde satış fiyatı 1800 TL civarıdır. Dayanıklı ve aynı zamanda kaliteli bir ürünü satın almak bakımından siz de hemen tercihinizi bu üründen yana kullanmayı ihmal etmeyin. Çok satanlar bölümünün son sırasında yer alan bu ürün çeşidi, sizlere dayanıklılığı ile en iyi çözümleri sağlayacak.

Burada yer alan ürünler, 1800 TL ila 3000 TL arası olarak sınırlandırıldı. Bu sayede her bütçeye uygun ve kullanışlı ürünleri tamamen görebilir, satın alabilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan herhangi bir ürünü tercih etmek istediğiniz zaman ise şu kuralları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin;

  • Motor gücünü araştırın.
  • Yeni nesil olmasına dikkat edin.
  • Tercihinizi minimum 5 yıl garantili ürünlerden yana kullanın.
  • Dayanıklı ve bilindik bir markadan yana tercih yapın.
  • Elektrik konusunda tasarruflu olan makine türlerine yönelin.

Böylesi önem kazanmış ürünlerle beraber artık evinizi ısıtamama sorunlarının tamamen önüne geçme durumu mümkündür!  Her biri alanının lideri konumunda yer alıyor, sizlerin hep bir adım ön planda olmasına da katkı sağlıyor!

Oylama yap!

-9 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 35

Upvotes: 13

Upvotes percentage: 37.142857%

Downvotes: 22

Downvotes percentage: 62.857143%

1 Comment
  1. Reply
    anonim 3 Aralık 2016 at 13:29

    dünyada ileri gelmiş markalar varken vestfrost ya da airfel markasını en iyi 5 içinde göstermeniz büyük hata. Anladığım kadarıyla sadece bildiğiniz rastgele 5 markayı koyarak internet sitesi hazırlamışsınız. Birkaç başka başlık incelediğimde de aynı durumla karşılaştım.

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…