iPhone İçin İyi Bilinen 5 Alternatif Şarj Aleti

Teknolojinin bu denli hayatımıza girmesiyle birlikte onlara olan bağımlılığımız da önüne geçilmez br şekilde arttı. Sabah uyandığımız andan gece uykuya daldığımız ana kadar elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar ise bu teknolojik ürünlerinin başında geliyor.

Eskinin Nokia 3310’larını kullandığımız dönemde problem olmayıp şimdi hayati tehlike yaratan olay ise telefonun şarjının bitmesi. Akıllı telefonlarının şarjının çok hızlı bittiği gerçekliğiyle birlikte hepimiz diyaliz hastası gibi şarj aletleriyle dolaşır olduk. Artık telefon alırken dikkat edilen özelliklerin biri de şarjının uzun gitmesi. Sırf bu yüzden telefonlarını değiştiren o kadar çok kişi var ki…

Akıllı telefonların şarjı az gidiyor gitmesine ama bilhassa iPhone telefonların şarj aletini yanınızda taşımalısınız. Taşımazsanız ne mi olur? Gün içinde yarı yolda kalma olayı bi çok kere başınıza gelir. Bir öneri olarak bi evde bi işte bulunduracaksınız ya da yanınızda taşıyacaksınız ama unutma olayınının sonuçlarını yaşayarak öğrenirsiniz. Evde unutursanız bi dert, işe götürüp işte unutmanız ayrı dert.

Çoğu kişinin Nokia kullandığı zamanlarda şarj aleti sıkıntısı olmazdı. Çünkü herkeste nokia telefon vardı ve siz unuttuysanız bile birinde mutlaka olurdu. Ta ki ince uçlu Nokia şarj aleti çıkana kadar. O zaman kalın uçlu nokia şarj aleti olan var mı klasik sorumuzdu. Aynı şey başlarda iPhone için de geçerliydi tüm iPhone kullanıcılarının şarj aleti aynıydı ancak iPhone 5 lerle birlikte giriş kısmı değiştiği için 4 ve 4S kullananlar dışlanmış duruma düştüler.

Şarj aletine olan ihtiyaç bu kadar önemliyken ve ciddi paralara aldığımız şarj aletleri bozulurken alternatif şarj aleti arayışına gireriz. Kaçak şarj aletlerinin sayısı fazla olsa da bizim tavsiyemiz yan sanayi ürünlerinden yana olacaktır.

Gelin şimdi “iPhone İçin İyi Bilinen 5 Alternatif Şarj Aleti yazımıza geçelim ve iPhone’unuza alternatif şarj aleti arayışınıza bi katkıda biz sağlayalım…

BENZER İÇERİK:  İyi ve kaliteli bilinen 5 3D televizyon modeli incelemesi

BELKİN

HJSK2

iPhone’ununuz rengiyle uyum sağlayacak renklerde üretilen belkin şarj aleti tarzınızın tamamlayacısı olacaktır. Sağlam kablo örgüsü ve aliminyum kaplaması sayesinde şarj aletinizin dayanıklılığını artıran şekilde üretilmiştir. Apple’ın 1 yıllık sınırlı garantisi sunmaktadır ve Apple’ın resmi sitesinde satışı olan markadır.

Menüye geri dön ↑

HAMA

D939BFFA-BCAA-4BAA-8C4D-907E681C736D

Uzun kablosu ve hızlı şarj etme özelliğiyle listemizin 2. sırasında olmayı hak eden Hama, 1945 yılında Almanya’da kurulmuş ve yurt dışından Türkiye piyasasına giren markalardan. Uygun fiyatı ve araba şarjının da bulunduğu uygun fiyatlı Hama şarj aletlerini tercih etmek akıllıca bir seçim olacaktır. Ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.

Menüye geri dön ↑

TTEC

iphone5-data-kablosu

1995 yılında sektöre giren ttec, kurulduğu yıldan beri mobil cihaz aksesuar üretmekte. Tesan İletişim merkezi adına faaliyet yürüten ttec, KKTC, Almanya, Ukrayna, Polonya ve İran’a ihracat yapmakla birlikte Türkiye’de mobil cihaz aksesuarları üreten uygun fiyatıyla dikkat çeken markalardan. iPhone şarj aletlerine para harcamaktan bıktıysanız ve uygun fiyatlı bişey arıyorsanız tavsiye edeceğimiz markalardan.

Menüye geri dön ↑

TP LİNK

Kullanıcılarından olumlu yorumlar alan tp link’in satış sonrası hizmeti de memnuniyet verici düzeyde. iPhone’lar için güç adaptörü üreten tp link, kaliteli Çin markasıdır. Fiyatlarının uygunluğuyla dışarda şarj problemini bitirmek için mutlaka almanız gereken ürünlerin başında geliyor.

Menüye geri dön ↑

CASE 4U

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda patlama sorunu alan markadır. Memnun olanların sayısıda azımsanmayacak düzeyde olan case 4u şarj aletleri hızlı şarj etmesi öne çıkan özelliklerinden olmakla birlikte bir çok alışveriş sitesinde yer alan markalardandır. Olumsuz yorumların neredeyse bir çok marka için yazıldığını düşünürsek denemeye değer uygun şarj aleti almak isteyenlerin tercih edebileceği markalardandır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz “iPhone İçin Alternatif Şarj Aleti incelemesi yazımızın sonuna gelirken, iPhone’ların şarjının bu kadar hızlı gitmesine iyi yönden bakmanızı hatırlatmak isteriz. Eee iPhone kullanan bir sevgiliniz varsa prizden uzağa gitmiş olmaz.

BENZER İÇERİK:  Ekran başındakiler için kaliteli bilinen 7 bilgisayar gözlüğü incelemesi

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada