Kaliteli ve Güvenilir bilinen 6 Hosting Firması yorumu

Günümüzde web sitesi açmak isteyenlerin büyük bir bölümü, Hosting alabilmek adına çeşitli sağlayıcıları araştırmaktadır. 2016 / 2017 yılı itibariyle yapılan performans testlerine istinaden başarılı sonuçlar almış hosting firmalarını sizin için yorumluyoruzf. Bu kıstasta çalışmaları ile başarı kazanmış ve 24 saat boyunca müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmalar, aynı zamanda en çok müşteri ağına sahip olan kuruluşlar olarak biliniyor. Şimdi gelelim popüler 6 hosting firması markası yazımızın içeriğine! Burada yer alan hosting firmalarını güvenle seçebilir, ücretlerini kıyaslayarak sorunsuz bir şekilde her biriyle çalışabilirsiniz!

Güzel Hosting

Lokasyon ağı Denizli’de olsa da, hızlı sonuçlar sunan ve performans / fiyat bakımından oldukça cazip bir hizmet sunan Güzel Hosting, 2016 – 2017 yılının en iyi hosting firması seçildi! İstatistikler bakımından minimum cevap verme süresi 1,18 saniye, ortalama cevap verme süresi 1,46 saniye olan sunucular ile beraber muhteşem bir hız ve performans desteği sizleri bekliyor! Yıllık hosting fiyatları 20 ila 200 TL arasında değişim gösteriyor. Herhangi bir beğendiğiniz paketi güvenle satın alabilir, kullanım ortamı yaratabilirsiniz. 24 saat canlı destek sunan firma, bu alanın 1 numarası olarak listemize adını yazdırdı!

Turkhost

Turkhost, uzunca süredir hosting hizmetleri sunan köklü firmalardan bir tanesi! Her daim kalitesiyle ön plana çıkan firma, bu alanda ise müşterilerine yüksek performans ve kaliteli hizmet sunabilmek adına kendisini geliştirmeye devam ediyor! Aslen Güzel Hosting ile kafa kafaya bir rekabet ortamı oluşsa da, son dönemlerde Güzel Hosting’in yakaladığı muhteşem çıkışı göz önünde bulundurup, Turkhost’a listemizde ikinci sırada yer verdik. Minimum cevap verme süresi 1,33 saniye olan ve ortalama cevap verme süresini 1,60 saniye de tutan Turkhost uygun fiyatlardan hosting satın almak isteyenler için en doğru adres!

BENZER İÇERİK:  Kaliteli ve sağlam bilinen 8 dağ bisikleti modeli yorumlaması

Natro

Natro firması, uzunca süredir hosting ve alan adı konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesi olarak görülüyor. Minimum cevap verme süresi 1 saniye, ortalama cevap verme süresi 1,64 saniye olan bu sunucu, maalesef ki maksimum cevap verme süresinde 6 saniye limitini doldurmasından dolayı listemize üçüncü sıradan giriş yaptı. Server lokasyonu İstanbul’da barınan Natro, Türkiye’nin önde gelen hosting kuruluşlarından bir tanesi olarak 500,000’i aşkın müşteri ağına sahip! Ortalama fiyatlar ile siz de hosting ve diğer hizmetleri Natro üzerinden alabilirsiniz.

Hozzt

Hozzt firması, her geçen gün çıkışını sürdüren yeni kuruluşlardan bir tanesi olarak görülüyor! Merkezi lokasyonu İstanbul’da barınan firma, minimum cevap verme süresi 1,40 saniye, ortalama cevap verme süresi 1,71 saniye, maksimum cevap verme süresi 2,05 saniye olarak belirlenmiş. Güvenliğe fazlasıyla önem veren Hozzt şirketi, ortalama fiyatlar ile kitlelere hosting hizmetleri aktarmayı da ihmal etmiyor! Sizler de kalitesiyle ön plana çıkan, bu alanda ise lider olan firma üzerinden tüm siparişlerinizi ele alma olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Alastyr

Merkezi lokasyonu İzmir’de yer alan Alastyr, firması, verdiği performans sonuçlarıyla beraber Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından bir tanesi olduğu gerçeğini ortaya çıkartıyor. Lokasyonu İzmir’de olmasına rağmen, birçok İstanbul’lu firmayı sollayarak listemize beşinci sıradan giriş yaptı. Minimum cevap verme süresi 1,41 saniye olan, ortalama cevap verme süresi 1,86 saniye olan ve maksimum cevap verme süresi 3,46 saniye olan bu firma, sizlere en uygun fiyatlardan hosting satın alma olanakları sağlıyor. Özellikle Wordress altyapısı için oldukça uygun hosting paketleri de mevcut!

Netinternet

Listemizin son sırasında yine bir Denizli lokasyonunda yer alan firma yer alıyor. Netinternet! Netinternet, minimum cevap verme süresi 1,94 saniye, ortalama cevap verme süresi 2,10 saniye, maksimum cevap verme süresi 2,56 saniye olan sunucularını kitlelerle buluşturuyor. Ayrıca müşteri desteğini fazlasıyla önemseyen ve rakiplerine nazaran kendisini ön plana çıkartmayı başarmış olan firma, bu muhteşem çalışmalarıyla beraber kitlelere öncü bir hizmet anlayışını doğrudan ele alma şansları veriyor.

BENZER İÇERİK:  Etkili ve uzun ömürlü bilinen 4 biber gazı modeli incelemesi

Sizler için hazırladığımız popüler 6 hosting firması yorumu makalemizin sonuna geldik! Burada yer alan hosting firmalarına güvenerek siz de dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Listede yer almayan herhangi bir firmanın seçimini yaparken;

  1. Mutlaka müşteri desteğine önem vermelisiniz. 24 saat destek sunan firmalarla çalışın!
  2. Sizlere minimum, ortalama ve maksimum değerleri özgünlükle veren firmalar ile çalışın.
  3. Hosting ucuz diye hemen yönelmeyin! Bu işte performans her şeyden önemlidir.
  4. Trafik durumunuzu karşılayacak hosting, VPS veya Reseller hizmetleri almaya çalışın.
  5. Mutlaka bir firma ile çalışmadan önce internet üzerinden olumlu / olumsuz yorumları okuyun.

İşte böylelikle kaliteli ve güvenilir 6 hosting firması yorumlamış bulunmaktayız; doğru firmayı seçmek size kalmış.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada