Hızlı Etki Eden ve Kaliteli Bilinen 6 Sivilce Kremi Markası İncelemesi

İnsanoğlunun ergenliğe girmesiyle birlikte karşı karşıya kaldığı en büyük sorunların başında gelir sivilce sorunu… Onlar geceden sabaha yüzümüzün en istemediğimiz yerine çıkmalarıyla hepimizin sinirini zıplatmasını başarırlar. Kimi insanların cildi olması gerekenden çok daha yağlıdır ve bu da sık sık sivilce çıkmasına sebep olur. Vücudumuz çeşitli yerlerinde çıkan sivilceler günlük hayatımızı aşırı bir şekilde sekteye uğratabilir. Örneğin ertesi gün sevgilinizle buluşacaksınız sabah çok mutlu uyandınız ve bir baktınız ki burnunuzun tam ucunda sizden önde giden bir sivilce ! Başka örnek vermek gerekirse çok önemli bir iş toplantınız var ve sunumu siz yapacaksınız, kıyafetinizin üslubunuzun görünümünüz o kadar kusursuz olmalı ki sizi izleyenler sıkılmadan anlattıklarını saatlerce dinleyebilsinler. Ancak yine sabah uyandınız ve sunum yapmanın verdiği stresle alnınızda kocaman bir sivilce ! Tüm özgüveninizin sıfırlanacaktır bu lanet sivilce yüzünden. Dikkatinizi işinize vermeniz gerekirken sizi dikkatiniz ve aklınız alnınızdaki sivilcede olacaktır ve bu da tüm işinizi kötü yönde etkileyecektir.

Sivilce için çok öncelerden beridir bir sürü çözüm vardır fakat bunların hiçbiride sivilceden kurtulmaya yaramamıştır. Babaanne bilgisi olarak sivilceye limon sıkmaktan , yüzümüzü diş macunu ile kaplamaya kadar ilginç fakat çözüm olmayan önerilerle karşı karşıya kalmışızdır. Ancak tıp biliminin çok daha ciddi sağlık sorunlarına çözümler ürettiğini anımsarsak küçücük bir sivilceye de çözüm bulmakta geç kalmayacaklarını bilmemiz gerekir. Ve tabiiki de  ilaç firmaları bu soruna çözüm olarak çok etkili  sivilce kremleri üretmişlerdir; ancak hangisinin daha iyi hangisinin daha kısa sürede etki edeceğini bilmek ise yine biz tüketiciler için dev sorun haline gelmeketedir. Biz bu sorunun farkına vardık ve sizler için hangi sivilce kreminin daha hızlı işe yaradığını ve en kalitelisi hangisi sizler için araştırdık. Şimdi sizin için hazırlamış olduğumuz ”hızlı, etkili ve kaliteli sivilce kremleri” incelemesi yazımıza geçelim..

BENZER İÇERİK:  Sezonun Trend ve Kaliteli bilinen 5 Bordro Ruj Markası

İmex Sivilce Kremi

eniyiveuygun

İmex sivilce kreminin etken maddesi Tetrasiklin topikal,bakteri tabanlı cilt enfeksiyonları üzerinde etkili bir antibiyotiktir.Bakterilerin çoğalmasını ve gelişmesini engeller. Bu kremin etkisini ilk kullanımda görebilirsiniz fakat kullanmaya devam etmelisiniz. Fakat her insanın cilt yapısı aynı değildir. Bu yüzden ilacın tesir süresi 3 haftayı da bulabilir. Bu kremi göz,kulak,burun,dudak ve ağza asla temas ettirmemeniz gerekmektedir. Bu kremi uygulayacağınız yeri önceden su ve sabunla temizlemeniz gerekmektedir. Bu kremin sivilceyi yok etmesi gibi bir başka daha güzel yanı vardır. İlk kullanımdan itibaren yüzdeki kötü izleri kapatır,kapatıcı özelliği sivilceleri yok etmesinin yanındaki bir başka avantajıdır. Bu  kremi doktor kontrolü altında kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde size kremin faydası değil zararı olacaktır .Kremin fiyatı da oldukça uygundur.

Menüye geri dön ↑

Fucidin Sivilce Kremi

eniyiveuygun

Bu ilaç sivilce tedavisinin yanında sivilce izlerini gidermede de kullanılır. İltihaplı bölgeyi kurutarak sivilcelerden kısa sürede kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu krem antibiyotik içerdediğinden ciltte enfeksiyon oluşumunu da engellemektedir. Fakat bu ilaç belirtilen düzeyde ve söylenenden daha uzun süre kullanılmamalıdır. Fucidin sivilce kremini kullanırken çift doz almamaya özen gösteriniz. Eğer ki kullanıp kullanmadığınızda şüpheye düştüğünüzde bir sonraki kullanım saatini beklemenizi öneririz aksi takdirde çok ciddi zararlara sebep olabilmektedir. Fucidin kremi ağız ve göz çevresine asla temas ettirmeyin , herhangi ufak bir temas söz konusu olduğunda derhal bol su ve sabunla yıkayınız. Fucidin kreminde fiyatı oldukça uygundur.

Menüye geri dön ↑

Isotrexin Sivilce Kremi

eniyiveuygun

Bu krem iltihaplı sivilcelerde etkilidir. Isotrexin krem vücutta iltihap oluşumuna sebep olan kimyasalların etkilerini azaltmaktadır. Bu krem hafif ve orta şiddetli sivilcelerin tedavisinde kullanılır.

Menüye geri dön ↑

Benzamycin Sivilce Kremi

eniyiveuygun

Antibakteriyel özelliği olan bu krem deriyi soyucu ve kurutucu etki yapmaktadır. Bu krem özellikle hormonal değişiklikler sebebiyle oluşan sivilceler ve ergenlik sivilceleri için oldukça etkilidir. Fakat bu kremi kullanırken saç,sakal,kaş ve bıyıklara temastan özenle kaçınınız çünkü temas halinde kıllarınıza beyazlatıcı reaksiyon gösterebilen bu krem doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

BENZER İÇERİK:  Etkili ve sağlıklı bilinen 4 manyetik dik duruş yeleği modeli
Menüye geri dön ↑

Clindoxyl Sivilce Krem

eniyiveuygun

Bakterilere karşı etkili olan bu krem bir kaç haftalık düzenli kullanım sonucunda olumlu etkilerini gözlemleyebiliriz. Clindoxyl sivilce krem deri altında bulunan sivilcelerin kullanımında daha etkili olmaktadır. Fakat bu krem vücuda uzun süre uygulandığı zaman yüzde kızarıklıklara ve tahrişe neden olmaktadır. Kremi sivilceli bölgeye uygulamadan önce su ve sabunla yıkamanız gerekmektedir. Kremi sabah ve akşam olarak günde 2 defa uygulamanız gerekmektedir.

Menüye geri dön ↑

Nadixa Sivilce Kremi

eniyiveuygun

Ergenlik dönemine girilmesiyle birlikte yüzde yoğun şekilde görülen sivilcelerin tedavisinde oldukça etkili bir kremdir. Nadixa krem sivilceleri çok kısa sürede yok etmektedir. Kullanımı oldukça yaygın olan krem kıl kökü çevresinde yaşayan bakterilerin neden olduğu içi irin dolu sivilce tedavisinde etkilidir. Bu krem aynı zamanda etkili bir bakteri öldürücüdür.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada