Hijyenik ve sağlıklı bilinen 6 köpek yıkama fırçası

Köpekler sürekli dışarı ile etkileşime geçtiklerinden dolayı günlük olarak yıkama ve bakım gibi temizliklerinin yapılması çok önemlidir! Hem pire taşımaması, hem de vücut bakımının daha iyi olması bakımından önem arz eden bir durumdur. Sizlere hem kullanışlı, hem de ucuz fiyatlardan sağlanmış olan bu ürünleri doğrudan ulaştırmayı ihmal etmemekteyiz. 2020 yılının çok satan ve ilgi gören ürünler sunulmaktadır

Kedi Köpek Yıkama Fırçası

Ele sabitlenebilen bu ürün, doğrudan vücudun tüm tüy yüzeylerine işliyor ve derin temizlik olanaklarını yaratıyor. Bu alanın çok tercih edilen ürünleri konumunda yer alan kedi Köpek Yıkama Fırçası, sizlere sadece 7 TL civarı bir fiyat ile satışa sunulmaktadır. Plastik yapısı ve ele sabitlenen kemer yapısının yanı sıra, kullanışlılığı ile kitleler tarafından merak uyandıran bu ürün türü, üretici firma tarafından garantili olarak sunuluyor. Siz de hemen siparişlerinizi verebilir, bu kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Gimborn Kedi Ve Köpek Avuç İçi Yıkama Fırçası Büyük

Gimborn Kedi Ve Köpek Avuç İçi Yıkama Fırçası Büyük, özellikle küçük ırk köpekler ve kediler için oldukça uygun bir üründür! Fazla tüylü olan hayvanların tüm vücuduna temas eden bu ürün çeşidi, aynı zamanda kolay temizlenebilir ve hijyenik ortamlar yaratan bir ürün olarak görülmektedir. Satış fiyatı 20 ila 25 TL civarı olan Gimborn Kedi Ve Köpek Avuç İçi Yıkama Fırçası Büyük, son dönemlerin en çok satan ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Bir fırça görünümüne sahip olmasıyla beraber kolayca elinizde tutabilir, yıkama işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. 2 yıl garantili olan bu ürünü e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Pawise Köpek Yıkama Fırçası P11469UP

Listemizin üçüncü sırasında yer alan Pawise, büyük ve küçük boy tüm köpekler için ideal bir ürün çeşididir. Satış fiyatı 20 TL civarı olan bu ürün türü, son dönemlerin özellikle ilgi gören ve kitleler tarafından ideal görülen ürünleri arasında yer almaktadır. Kalitesiyle göz dolduran ve 2 yıl garantili olarak sağlanan bu ürün çeşidi, sizlere köpek temizliği ve bakımını kolaylıkla yapma konusunda imkanlar tanımaktadır. Hemen tercihinizi bu üründen yana kullanabilir, siz de siparişinizi doğrudan gerçekleştirebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Trixie köpek şampuan hazneli yıkama fırçası

Köpek bakım ürünleri konusunda kaliteli ve donanımlı bir ürün arıyorsanız, Trixie köpek şampuan hazneli yıkama fırçası tam da sizlere göre! Satış fiyatı 45 TL civarı olan bu ürün türü, içerisine şampuan koyabileceğiniz ufak bir hazneye sahip ve bu sayede köpürtme işlemini kolaylıkla yapıyor! Ayrıca fırça uçlarından derinlemesine temizlik yapılırken sarf edilen bu şampuan, evcil hayvanınızın çok daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Üretici firma tarafından 2 yıl garantili olan bu ürünü hemen siz de sipariş etmekten geri kalmayın.

Menüye geri dön ↑

Karlie Köpek Yıkama Fırçası 13 cm

Karlie markası, irili ufaklı tüm köpekler için uygun görülen, 13 cm kadar boyutlara sahip olan bir fırçadır! Kolaylıkla yıkamanızı sağlayacak ve sert tırnakları ile beraber derinlemesine temizlik ortamı sunan bu ürün çeşidi, 20 TL civarı fiyatlar ile e-ticaret sitelerinden satışa sunulmaktadır. Siz de kaliteli ve kapsamlı bir ürünü doğrudan ele almak ve bu sayede değerlendirme ortamı yaratmak istiyorsanız hemen Karlie Köpek Yıkama Fırçası 13 cm elde etmeyi ihmal etmeyin! Garantili olan bu ürün çeşidi fazlasıyla kullanışlı olarak göze çarpıyor!

Menüye geri dön ↑

Practika Z39YT3314 Kedi Köpek Yıkama Fırçası – Asorti

Listemizin son sırasında Practika markası yer alıyor. 7 TL civarı bir fiyat ile satın alabileceğiniz, temizlik konusunda gayet ideal, ele sabitleme kemeri bulunan ve plastik yapısıyla yıkama esnasında hayvanların canını yakmayan bu ürünü siz de hemen sipariş edin! Garanti kapsamı altında olmayan bu ürün, özellikle sık sık hayvanlarını dışarıya çıkartmak durumunda olan kişiler için fazlasıyla uygun bir ürün çeşidi olarak görülmektedir.

Evet, böylelikle hijyenik ve sağlıklı bilinen 6 köpek yıkama fırçası ürünlerini inceleyebileceğiniz bir ortam yarattık! 2020 yılının çok satan bu modelleri, kitlelerin fazlaca ilgisini çekmeyi başarmış ve alanında marka olmuş ürünleri kapsamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir ürün satın almanız gerekirken şu gibi unsurları gözden kaçırmayın;

  1. Mutlaka ele sabitlemesi olan bir ürün satın almanızı öneriyoruz. Bu durum yıkamayı daha güçlü kılar ve sizlerin kontrolü altında olmasına olanak tanır.
  2. Su püskürtebilen, şampuan haznesi olan ürünler kullanışlıdır.
  3. Bir ürün satın alırken mutlak suretle garantisi olanı tercih edin.
  4. Köpeğinizin türüne göre bir yıkama fırçası seçin. Çünkü bazı fırçalar küçük ırk köpekleri için, diğerleri büyük ırk köpekleri için olabiliyor.

Oylama yap!

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İçerik gönderebilmek için üyelik şart!

Sign in

Şifreni mi unuttun?
Close
of

Processing files…