Havalı Ofisler İçin İyi ve Kaliteli Biline 6 Çalışma Masası Markası

Ofisler bi anlamda sizi dış dünyaya tanıtan mekanlardır. Hangi işi yapıyorsanız yapın, müşterilerinizle görüşme yaptığınız ve iş bağladığınız ana üs olarak ofislerin tasarımı ve dizaynı oldukça önemlidir. Şık, kaliteli ve havalı ofisleriniz için çalışma masası bakarken, ergonomik ve diğer aksesuarlarla uyumlu olması gerekmektedir.

Zamanınınız büyük bölümünü belki de ofisinizde geçireceksiniz. Bu açıdan düşünüldüğünde masa seçiminde rahatlık ön planda tutulmalı. İçinize sinecek bir modelle ofis hayatını daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ofis dekore etmek aynen ev dekore etmek gibidir. Kalıplaşmış mobilyalar yerine tarzını ortaya koyacak ve içinde rahat edeceğiniz model ve renklere yoğunlaşmanızı tavsiye ederiz.

Sabah 8 akşam 6-7-8e kadar uzayacak ofis hayatınıza renk katmak için havalı ve rahat mobilyalar nefes almanızı sağlayacaktır. İşinizi yaparken sizi rahatsız etmeyecek tarzda ve renkte modeller üzerine yoğunlaşın. Ofisinize masa seçerken dikkat edeceğiniz temel özellik kullanılan malzemenin kalitesidir. Çalışma masaları, sık değişen bi eşya olmadığından uzun vadede deforme olmayacak kalitede bir çalışma masası tercih etmek akıllıca olacaktır. Deyim yerindeyse yıllar geçse de taş gibi duracak çalışma masası için kaliteden ödün vermeyin. Bu demek değildir ki gidin en pahalı mobilyalardan alın. Çok kaliteli firmaların teşhir ürünlerini çok uyguna verdiklerini aklınızın bi köşesine yazın.

Ofisinizin metre karesi de yine seçeceğiniz çalışma masasının belirleyicisi olacaktır. Dar mekanlara daha işlevsel ve küçük modeller seçilirken, geniş alanlarda daha gösterişli ve büyük modeller tercih edilmekte. Çalışma masası ve büro mobilyası seçiminde nispeten açık renkler tavsiye edilmektedir. Beyaz, krem, kahverengi ve tonları ve bej gibi renkler en çok tutulan ve ofis çalışma masalarına en çok yakışan renkler olsa da renkli karakterinizi ortaya koymak için renkli çalışma masaları da düşünebilirsiniz.

Bu seçiminizi tabii yaptığınız iş de belirleyici olacaktır. İşiniz gereği ciddi görünmek durumundaysanız klasik ve kahve tonlarında ahşap çalışma masaları üzerinde yoğunlaşırken daha eğlenceli ve samimi bir hava içinse renkli modern mobilyalar yardımcı  olacaktır. Modern ya da klasik tarzda bulunan çalışma masalarıyla ofisinizin havasını değiştirebilir, bunu halı ve perde seçimiyle destekleyebilirsiniz.

Araştırmamıza geçmeden çalışma masası almadan önce internetten bol bol ofis tasarımlarını inceleyin. Beğendiğiniz mobilyaların renklerini not edin. Hangi renk perde, halı ve sandalye kullandıklarına odaklanarak notlarınızı alın. Hadi gelin şimdi hep birlikte “Havalı Ofisler İçin İyi ve Kaliteli Biline 6 Çalışma Masası Markası” yazımıza geçelim…

NURUS

nurus-brooklyn-g-4-

Türkiye’de kaliteli mobilya denince ilk olarak akla Ankara mobilyası gelir. Nurus mobilya bunlardan bi tanesi. Ofis mobilyasında ciddi anlamda bir marka olan Nurus’un hikayesi, 1927 yılında başlar. Marangoz olan Nurettin Usta’nın Ankara’da temellerini attığı marka, bugün dünya markası yolunda emin adımlarla ilerleyen bir marka haline gelmiştir. Üretimlerinde ergonomi, estetik ve sürdürülebilirliği ön planda tutan Nurus, bilindik bi çok ofisin donatımını yapmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen Nurus, gelişen teknolojiyi üretimde ve kalite kontrolde kullanarak sıfır hatalı ürünler üretmektedir. Çalışma masa ve sistemlerinde oldukça tarz modeller üreterek ofisinizin havasını bir anda değiştirme gücüne sahip Nurus, her ayrıntısında kalite kokuyor. Son teknolojiyi çalışma masalarına aktararak, çalışma masalarında kablosuz telefon şarj etme alanı oluşturan Nurus ürünleri, daha bir çok kullanım kolaylığı sağlayan çalışma masalarıyla karşımıza çıkıyor.

Menüye geri dön ↑

ERSA

Ekran Resmi 2016-05-06 23.32.16

1958 yılında Sivas’ta kurulan ve tam bir Anadolu markası olan Ersa’nın büyümesi Devlet Malzemeleri Ofisi’nden sipariş almasıyla başlamıştır. Bu gelişmeyle Ankara’ya taşınan marka, kurulduğu günden bugüne sürekli bir gelişme göstermiştir. Uzun yıllar süren bu başarı hikayesini de bir çok ödülle tescilleyen Ersa, sürekliliğin kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilinciyle hareket etmektedir. Sayısız ödül alan Ersa, aralarında bakanlıkların da bulunduğu bir çok üst düzey devlet kurumlarının ve aşina olduğunuz oteller zincirlerinin ve üniversitelerin ofis mobilyalarını da üretmektedir.

Menüye geri dön ↑

BÜROSİT

burosit_proma_4-1

Ofis koltuklarıyla özdeşleşen marka, Türkiye’nin ilk ofis koltuk üreticisidir. Ofis koltuklarıyla markalaşan Bürosit, genel olarak ofis mobilyalarında kalite denince akla gelen markalardandır. 1989 yılında kurulan Bürosit, bugün 35 ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin gururu ofis mobilya markalarındandır. Çalışma masalarında 8 farklı sınıfta model çıkaran Bürosit’te tarzınıza ve işinize uygun bir çalışma masası bulabilirsiniz. Gösterişli ve ihtişamlı masalardan minimalist ve modern çizgide bulunan masalara kadar model bulabilmeniz mümkün. Prestijli bir çok firma ve holding’in çalışma alanlarını düzenleyen Bürosit’le sizde ofisinizi havasını değiştirebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

VİVENSE

Farklı bir formatta kurulan bir markadan bahsetmek istiyoruz. Esasında “Evlere keyif katma” sloganıyla Kemal Erol tarafından kurulan ve yatırımcıları arasında Trendyol, yemeksepeti, gittigidiyor gibi bir çok sitenin yatırımcılarının da bulunduğu Vivense için internet aracı satıcısı diyebiliriz. Bir mağaza olmadan internet üzerinden üreticiyle tüketiciyi buluşturan Vivense, mağaza maliyetlerini ortadan kaldırdığı için çok daha uygun fiyatta bulunuyor. Ürünlerine 2 yıl garanti veren Vivense, memnun kalmazsanız 14 gün içinde de iade kabul ediyor. Aldığınız çalışma masalarını ofisinize teknik servis tarafından kurulumu gerçekleşmekle birlikte dilerseniz iç mimarlarından ofis dekoronuz için danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

ÇAĞIN

Masko mobilyacılar sitesinde hizmet veren Çağın büro mobilyaları, 1970 yılında kurularak üst düzey hizmet veren markalardandır. Yurt içi piyasasında bi çok köklü markayla çalışan Çağın büro mobilyaları, yurt dışında özellikle Avrupa, Ortadoğu gibi ülkelere de ihracat yapmaktadır. Çalışma masalarında kanserojen madde bulunmayan E1 kalite malzemeler kullanan Çağın, farklı tasarım ve diaynıyla fark yaratacak türden çalışma masaları sunmaktadır.

Menüye geri dön ↑

FLEKSSİT

Kayseri merkezli kurulmuş Flekssit Mobilya, 1980 yılında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana gelişimini artırarak devam eden Flekssit, dünya markası olma yolunda ilerliyor. 98 bin metre karelik alanda üretim faaliyetlerini yürüten Flekssit, tüm üretim sürecinde çevreye duyarlı politika yürütmektedir. Çalışma masalarında kullandıkları levhalar E1 kalitesinde olup, her türlü darbeye, ısıya ve çizilmeye dayanıklıdır. Atıklarının geri dönüştürülerek çevreyi kirletmemesi de çevre duyarlılığını gösterir niteliktedir. Bir çok ulusal gazete ve dergiye haber olmuş Flekssit, kalitesiyle Kayseri’den dünyaya açılan kapımız olmuştur. Sizde ofisinizi stilinizi yansıtır düzeyde kaliteli döşemek istiyorsanız Flekssit mobilya tam size göre…

Efendim “Çalışma Masası Markası incelemesi” yazımızın sonuna geldik. Ofis kuruyor ya da ofisinizin eskiyen çalışma masasını değiştiriyor olabilirsiniz. Bu açıdan tarz değişikliğine gitmek isteyenlere, ofislerine hava katacak markaları sunmaya çalıştık. Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En iyi ve en uygun olanlar burada