Güzel bilinen 8 kumbara modeli incelemesi

Para biriktirmeyi düşünüyorsunuz fakat bir kumbaranız yok mu? O halde sizlere e-ticaret sitelerinin en çok ilgi gören ve tercih edilen ürünlerini sıralıyoruz! Bu noktada kaliteli ürünleri tercih etmek ve her daim ön plana çıkan kumbara modellerini araştırmanız bakımından bir hizmet akışı sağlamaktayız. Geçmişten, günümüze kadar pek çok kişinin ortak tercihi olarak görülen bu modeller, artık para biriktirmenize yardımcı oluyor, isterseniz kilitli ürünleri tercih ederek daha kolay bir şekilde kullanım ortamları sağlıyor. Şimdi gelelim güzel bilinen 8 kumbara modeline;

Bun Design Küçük Kitap Kasa Kumbara

Kitap görünümüyle kumbara olduğunu zor anlayacağınız bu ürün türü, para biriktirmenize olası bir şekilde yardımcı oluyor. Hem yetişkinler, hem de çocuklar için uygun olan bu kumbaranın satış fiyatı ise 15 TL! 12 ay kadar üretici firma tarafından garantili olan, kullanışlı ebatlarıyla sizlerin uzun bir süre boyunca paranızı korumanıza yardımcı olacak bu ürünleri e-ticaret sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Alanının çok satan bu modeli, 2016 yılında marka olarak göz önüne çıktı.

Menüye geri dön ↑

Para Sayan Kavanoz Kumbara

Satış fiyatı 60 TL olan Para Sayan Kavanoz Kumbara, bu alanın üretilmiş en kaliteli ve donanımlı kumbara türü olarak göz doldurmaktadır. Cam bir kavanozun kapak kısmında yer alan sayaç, siz para attıkça bunu gözden geçiriyor ve sizlere otomatik bir şekilde hesap yapıyor. LCD ekran sayacının yanı sıra para eksiltebilme özelliği de sunabilen bu ürün, sizlere tıpkı bir ATM görüntüsü veriyor! Hem şık, hem de kullanışlı olan bu ürünü e-ticaret sitelerinden güvenle sipariş edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK:  Kaliteli ve Dayanıklı Bilinen 5 Kurşun Kalem Markası İncelemesi
Menüye geri dön ↑

BuldumBuldum Metal Saving Bank – Kilitli Kasa Kumbara

Kasa görüntüsüyle imajını yenileyen ve 2016 yılının ilgi gören bu kumbarasını hemen siz de sipariş edin! Satış fiyatı 50 TL olan bu ürün çeşidi, sizlere şifre çözünürlüğü ile bir kilitleme ortamı yaratıyor, paralarınızı oldukça güvenli bir noktaya kadar taşıyor. Üretici firma tarafından 2 yıl garantili olan bu ürün, alternatif renk gruplarına sahiptir. Kaliteli bir ürünü tercih etmek ve siparişinizi hızla vermek açısından hemen siz de BuldumBuldum Metal Saving Bank – Kilitli Kasa Kumbara ürününe yönelebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BuldumBuldum Euro Metal Kumbara

Sadece dolduğu zaman edevatlar yardımıyla açılabilen ve bu sayede sizlerin para biriktirmesine ciddi anlamda yardımcı olan BuldumBuldum Euro Metal Kumbara, son dönemlerin en çok ilgi gören ürünleri arasında gösterilmekte! Kalitesiyle kitlelerin ilgi odağı olan bu ürün türü, 9 TL civarı bir fiyatla sizlere sunuluyor. Böylelikle kumbara dolduğu zaman bir pense yardımıyla kolayca açabiliyor, tek kullanımlık olan kumbaranızdan çıkan meblayı rahatlıkla biriktirme olanaklarına sahip olabiliyorsunuz.

Menüye geri dön ↑

Vip Kumbara Ev Şekilli Işıklı

Satış fiyatı 17 TL olan Vip Kumbara Ev Şekilli Işıklı, sizlere kalite odaklı bir çalışma ortamı sağlıyor. ışıklı yapısı sayesinde kumbara olduğu anlaşılmayan ve rahatlıkla dekor olarak da tercih edebileceğiniz bu ürün, üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir! Kilitleyebileceğiniz, böylelikle paranızı güvenle koruma altında tutabileceğiniz bu ürün çeşitlerini hemen e-ticaret sitelerinden sipariş etmeyi ihmal etmeyin. Bu alanın çok satan ve ilgi gören ürününü biz de sizin için beşinci sıraya eklemekten geri kalmadık! Güvenle kullanışlı bir ortam yaratabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

BuldumBuldum Telefon Kulübesi Kumbara

Yalan Dünya dizisiyle meşhur olan bu kumbara, son dönemlerin ilgi ve merak uyandıran ürünleri arasında yer alıyor. Satış fiyatı 50 TL olan BuldumBuldum Telefon Kulübesi Kumbara, muhteşem dekoratif bir ürün olmasından dolayı hem masanın üzerinde tutabileceğiniz, hem de kilitleme özellikleri sayesinde paranızı muhafaza edebileceğiniz bir ortam zemini yaratmaktadır. Şık ve kaliteli bir ürünü doğrudan satın almak ve tercih etmek adına hemen siz de e-ticaret forumlarına yönelebilirsiniz. Üretici firma tarafından 24 ay garantilidir!

BENZER İÇERİK:  Etkili ve uzun ömürlü bilinen 4 biber gazı modeli incelemesi
Menüye geri dön ↑

Toprak Kumbara Büyük Boy

Bir çömek olarak sunulan Toprak Kumbara Büyük Boy, son dönemlerin popüler ürünleri arasında yer alıyor! Satış fiyatı 20 TL olan bu ürün büyük boy olmasından dolayı binlerce demir ve kağıt parayı içerisinde barındırmaktadır. Tek kullanımlık olan bu ürün, kolaylıkla tarafınızca kırılabilmektedir. Hem dekoratif, hem de kullanışlı olan bu ürünü siz de e-ticaret sitelerinden güvenle sipariş edebilirsiniz. Bu alanın ilgi gören ürününü ışık hızında tarafınıza ulaştırıyorlar!

Menüye geri dön ↑

Turkuaz Minibüs Figürlü Kumbara

Tamamen el işçiliğiyle hazırlanan ve bu sebeple dekoratif anlamda da muhteşem bir görünüm kazandıran Turkuaz Minibüs Figürlü Kumbara ürününü hemen siz de sipariş edin! Listemizin son sırasında yer alan bu ürünün satış fiyatı ise 70 TL’dir. Alanının sıklıkla tercih edilen ve marka olarak görülen bu ürün çeşidi, devasa fiyat olanaklarıyla tarafınıza sunuluyor. Siz de kaliteyi doğrudan ele almak ve bu alanın en çok tercih edilen ürünlerini değerlendirmek istiyorsanız hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada