Güvenli ve kaliteli bilinen 6 güvenlik kamerası modeli yorumlaması

Çalışma alanlarınızı ve yaşam alanlarınızı güvence altında tutabileceğiniz yöntemler mi arıyorsunuz? Son dönemlerde sıklıkla yaşanan hırsızlık durumları, buna istinaden evinizde yokken evinizi izleme veya ofisi dışarıdan izleyebilme gibi hizmetleri ele alabilmek açısından güvenlik kameralarına rağbet arttı. Piyasada güvenli ve kaliteli sıfatlarıyla anılan güvenlik kamerası modellerinden 6 tanesinin  yorumlanması adı altında başlatılan bu devasa hizmet, artık pek çok kuruluşun ortak tercihi konumunda yer alıyor! Şimdi sizler için hazırladığımız, fiyatı bakımından gayet makul olan ve kolaylıkla monte edilebilen ürünleri yorumluyoruz;

AHD Dome Kamera AHD Güvenlik Kamerası Kaliteli ve Ucuz

Sony Pixel Plus görüntü sensörüne sahip olan ve yatak çözünürlüğü 1 megapixel olan ürün türü, 3,6 mm Fixed lens ile beraber sizlere net bir görüş ortamı sağlıyor. Ayrıca 20 farklı LED barındıran ürün türü, gece görüşü mesafesini de 20 ila 30 metreye kadar tutabiliyor. Güç tüketimi 500 mA olan, gece ise bu görüşü 750 mA’ya kadar çıkartan ürün türü, digital WDR bağlantılarıyla beraber sizlere şık bir kullanım ağı yaratıyor. Satış fiyatı 60 TL olan bu ürün, ayrıca üretici firma tarafından da 24 ay boyunca garantili olarak sunuluyor!

Menüye geri dön ↑

Lorex Hırsız Savar Set 2 (Lorex LR-SK04 Caydırıcı Dome Kamera + Lorex LR-NG300 Kablosuz Hırsız Alarm

Lorex markası sizlere yeni tasarlanan set ile beraber muhteşem bir kullanım ortamı sağlıyor! Kablosuz, pille çalışabilen ve setler halinde sunulurken pilleri de takım içerisinde barındıran Lorex, bu anlamda ise ofisinizi ve evinizi güvende tutmanıza yardımcı oluyor. Gerçekçi görünüm, harekete karşı duyarlı çalışma, hareket gördüğünde yanar caydırıcı LED uyarı ışıkları, dış ortam muhafaza, kablosuz çalışabilme ve kolay montaj gibi özelliklere sahip olan bu seti sadece 105 TL bir ücretle satın alabilirsiniz. 24 ay garantili olan bu ürün, birinci sınıf kalite görüntüsüyle beraber çok daha güvenli bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluyor.

BENZER İÇERİK:  Uygun ve de İyi Bilinen 5 Tost Makinesi Markası
Menüye geri dön ↑

Ampul Kamera Full HD Wi-Fi İzleme & Kayıt

1920x1080p 12 mp çözünürlüğe sahip olan bu ürün, gizli bir kayıt ortamı sağlama konusunda 1 numara! Ampul şeklinde olması nedeniyle kimse tarafından dikkat çekmeyecek olan bu ürünü cep telefonlarınız ile mesafe sınırı olmadan canlı izleyebilir ve kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonu ile uzaktan ampul ışığını açıp kapatma durumu da söz konusu olabiliyor. Hem sesli, hem de görüntülü kayıt yapabilen bu ürün, orijinal kutulu olarak tarafınıza sunuluyor ve 24 ay boyunca garantili olarak sağlanıyor. 32 GB hafıza yapısı barındıran ürün çeşidi, hem ev, hem de ofis için muhteşem bir kullanım alanı yaratmaktadır. Satış fiyatı 340 TL olan bu ürünü siz de güvenle sipariş edebilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

PARMAK KAMERA MİNİ KAMERA GİZLİ KAMERA DİNLEME CİHAZI

e-ticaret sitelerinden PARMAK KAMERA MİNİ KAMERA GİZLİ KAMERA DİNLEME CİHAZI adı altında bulabileceğiniz bu ürün, küçük boyutlarıyla beraber her alana kolaylıkla konumlandırmanıza yardımcı oluyor. Mpeg4 formatında sıkıştıran ve video formatını avi. olarak sağlayan bu ürün türü, 1280×1024 resim çözünürlüğüne sahip! Destek kapasitesi olarak 32 GB bir alan sunabilen ürün türü, aynı zamanda video çözünürlüğünü de 640×480 olarak hesaplamış. Ara yüz portu mini 8 pin USB olan ürün çeşidi, sizlere tüm alanlara kolaylıkla konumlandırma şansları veriyor. Satış fiyatı 100 TL olan bu ürünü siz de hemen sipariş edebilir ve bir kullanım olanağı sağlayabilirsiniz.

Menüye geri dön ↑

Ahd Kamera DT-340AHD 1.3MP 3.6mm

Bir diğer AHD markasıyla karşınızdayız! 1,3 megapixel çözünürlüğe sahip olan, gece görüşünü 36 IR LED üzerinden sağlayabilen bu ürün, 3,6 mm lensi ile beraber muhteşem bir kullanımı sağlıyor. Su geçirmez yapısıyla beraber her alana güvenle yerleştirebileceğiniz bu ürün ayrıca 24 saat boyunca bilgisayar ve telefon üzerinden de bir takip ortamı yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Bu alanın donanımlı ürününün satış fiyatı ise 220 TL’dir. 24 ay garanti kapsamında yer alan bu ürün listemizin beşinci sırasında yer alıyor.

BENZER İÇERİK:  İyi ve uygun fiyatlı bilinen 6 mikser modeli incelemesi
Menüye geri dön ↑

MİNİ DV GECE GÖRÜŞLÜ Q7 WIFI IP KAMERA CEPTEN CANLI İZLEYİN

“MİNİ DV GECE GÖRÜŞLÜ Q7 WIFI IP KAMERA CEPTEN CANLI İZLEYİN” adı altında e-ticaret sitelerinden satışa sunulan bu ürün, 200 TL fiyatıyla beraber sizlere ofis ve yaşam alanlarınızı 24 saat boyunca cep telefonunuzdan izleme şansları tanıyor. Ürünün detaylarına değinecek olursak, Küçük boyutu ile kolay konumlandırılabilir bu ürün,32 GB harici hafızasıyla beraber ön plana çıkıyor. Sesli kayıt alabilme şansları da sunan bu ürün türü, %100 orijinal olarak tarafınıza sunuluyor ve garanti kapsamı içerisinde yer alıyor. Cep telefonu, tablet veya bilgisayar yardımıyla her nerede olursanız olun kameraya erişim sağlayabilir, yönünü değiştirebilir ve dilediğiniz gibi kaydı yönetebilirsiniz.

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı buraya yaparsanız listemize etki etmiş olursunuz

Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
En iyi ve en uygun olanlar burada